RuyaTabirleri.com

Rüyada Talip Görmek

Rüyada talip görmek, rüyayı gören kişinin sahip olduklarının farkına varması durumunda ne kadar şanslı biri olduğunu anlayacağına ve aslında mutlu olmak için ne çok sebebi olduğunu göreceğine işaret eder. Hayırlara alamet eder ve rüyayı gören kişinin hayattan istediklerini er ya da geç alacağına, arzularına kavuşacağına, hayallerini gerçekleştireceğine ve muradına ereceğine delalet eder.

Rüyada Talip Gelmesi

Rüyayı gören kişinin kapısını çalacak hayırlı fırsatlara ve kısmetlere işaret eder. Rüya sahibinin başarısının ve mutluluğunun sürekli olması niyetiyle çıktığı yollarda muvaffak olacağına, kendisiyle övüneceğine ve aynı zamanda kendisine gücünü ispat etmiş olacağına tabir edilir. Rüya sahibi artık yapabileceklerinin farkına varacak demektir.

Rüyada Talip Çıkması

Rüyayı gören kişinin dertlerine ortak olacak, ona yoldaşlık edecek, onunla birlikte ağlayacak ve birlikte gülecek bir kişinin varlığına ve o kişi sayesinde kendini daha güçlü, daha iyi ve daha şanslı hissedeceğine rivayet edilir.

Rüyada Kıza Talip Çıkması

Rüyayı gören kişinin işlerinde kendisine yardım edecek, deyim yerindeyse elinin önünde mendil olacak, her türlü hizmetini görecek, hayatına kolaylık, anlam ve değer katacak, aynı zamanda ona manevi güç verecek bir kişinin varlığı üzerinden yorumlanır.

Rüyada Erkek Talip Görmek

Rüyayı gören kişinin servetine, malına, parasına ya da mirasına ortak olacak bir insana ya da işbirliği yaparak birlikte pek çok projeye imza atacak ve pek çok çalışma gerçekleştirecek bir insana alamet eder.

Rüyada Birinin Talip Olması

Rüya sahibine dost eli ile gelecek hayra, iyiliğe, şansa, kısmete, bolluğa, berekete, şifaya işaret eder. Rüya sahibini elinden tutup kurtuluşa götürecek bir insanın varlığına delalet eder. Bazı rüya tabirleri bu rüyayı, kişiye Allah tarafından gelecek hayra alamet ettiği şeklinde yorumlamaktadır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!