RuyaTabirleri.com

Rüyada Talip Görmek

Rüyada talip görmek, rüyayı gören kişinin sahip olduklarının farkına varması durumunda ne kadar şanslı biri olduğunu anlayacağına ve aslında mutlu olmak için ne çok sebebi olduğunu göreceğine işaret eder. Hayırlara alamet eder ve rüyayı gören kişinin hayattan istediklerini er ya da geç alacağına, arzularına kavuşacağına, hayallerini gerçekleştireceğine ve muradına ereceğine delalet eder.

Rüyada Talip Gelmesi

Rüyayı gören kişinin kapısını çalacak hayırlı fırsatlara ve kısmetlere işaret eder. Rüya sahibinin başarısının ve mutluluğunun sürekli olması niyetiyle çıktığı yollarda muvaffak olacağına, kendisiyle övüneceğine ve aynı zamanda kendisine gücünü ispat etmiş olacağına tabir edilir. Rüya sahibi artık yapabileceklerinin farkına varacak demektir.

Rüyada Talip Çıkması

Rüyayı gören kişinin dertlerine ortak olacak, ona yoldaşlık edecek, onunla birlikte ağlayacak ve birlikte gülecek bir kişinin varlığına ve o kişi sayesinde kendini daha güçlü, daha iyi ve daha şanslı hissedeceğine rivayet edilir.

Rüyada Kıza Talip Çıkması

Rüyayı gören kişinin işlerinde kendisine yardım edecek, deyim yerindeyse elinin önünde mendil olacak, her türlü hizmetini görecek, hayatına kolaylık, anlam ve değer katacak, aynı zamanda ona manevi güç verecek bir kişinin varlığı üzerinden yorumlanır.

Rüyada Erkek Talip Görmek

Rüyayı gören kişinin servetine, malına, parasına ya da mirasına ortak olacak bir insana ya da işbirliği yaparak birlikte pek çok projeye imza atacak ve pek çok çalışma gerçekleştirecek bir insana alamet eder.

Rüyada Birinin Talip Olması

Rüya sahibine dost eli ile gelecek hayra, iyiliğe, şansa, kısmete, bolluğa, berekete, şifaya işaret eder. Rüya sahibini elinden tutup kurtuluşa götürecek bir insanın varlığına delalet eder. Bazı rüya tabirleri bu rüyayı, kişiye Allah tarafından gelecek hayra alamet ettiği şeklinde yorumlamaktadır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Talip Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. özlem (18 Kasım 2014 saat: 07:38)

    Ben esimden ayrılma asamasında bir kızı olan bir kadınım rüyamda nisanlı olan kardesimin nisanlısının esinden memnun olmayan bir kardesinin daha oldugunu kardesimin nisanlisinin ve annesinin beni ikna etmeye calistigini goruyorum vw agliyorum cunku esine guya kotu davraniyormus esinide goruyorum sonra bi ara pazara gidiyorum yeni bir bot almısım ama botlari ben yirtiyorum pazarci kadindan israrla degistirmesini istiyorum degistirmeyince zabitaya soyluyorum oda bana parasini veriyor boyle gordum

  2. 61 (04 Mart 2014 saat: 08:40)

    rüyamda komularımızın evinde oluyorum yani evli olan ablamların kayınvalidesinin evinde mutfaklarında namaz kılıyorum.bana eltisinin beni ogluna istediğini söyluyor.ailesininde.ama ben onları istemediğimi pinti olduklarını onlarla ugrasamayacağımı söyluyorum ama o süre zarfında namaz kılıyorum.istemediğim için namaz kılıyorum.kıldığımı görupte artık bnana o konuda bişey söylemesinler diye ama namazı karıştırdım yanlış kılıyorum ama hiç bozmuyorum.ben aksam oldu artık gideyim diyorum o cocuk için o seni gótûrsün diyor ablam bişeyler söyler belki diyor.kızıyorum ona abla ben korkma biliyosun okadar cok duşunuyosan ev yakın zaten balkondan bak ben giderim eve diyorum .. .. . rüyam bukadar açıklama getireyim beni isteyen cocuk ruyamda gorduğum benim ilkokul arkadaşım evlerimizde yakın komşumuz aynı zamanda ablamdan dolayı akraba olduk.gercek hayatta sevgilisi var.benimde var ama tartıştık 2 aydır hiç konuşmuyor benle .namazımıda kılıyorum ve herzaman onla barısmayı,hayırlıysa ilerde eşim olmasını diliyorum hep. bukadar

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,