RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Tamir Etmek

Rüyada tamir etmek, rüyayı gören kişinin, yaşadığı ya da yaşayacağı tüm sıkıntıların çözüleceğine, tüm sorunlarının biteceğine ve endişelerinin ve üzüntülerinin son bulacağına delalet edilir. Aynı zamanda, gerçekleştirilmek istenen, hayali kurulan ve çok arzu edilen bir isteğe çok sıkıntılı zamanlar yaşanmasına rağmen en kısa sürede kavuşmaya işaret edilir.

Rüyada Bir Yeri Onarmak

Rüyada bir yeri onarmak, çok emek verilerek yapılan işin ya da çalışmanın büyük başarı kazanması ile iş için daha önce alınmış olan borçların ödenmesine ve tüm sıkıntıların giderilmesine tabir edilir.

Rüyada Bir Şeyi Onarmak

Rüyada bir şeyi onarmak, iş hayatında yaşanan sıkıntılardan sonra uğranan zararın karşılanması için alınan borcun ödeneceğine ve işte ortaya çıkan problemlerin tek tek ortadan kalkacağına yorumlanır.

 Rüyada Tamirci Görmek

Rüyada tamirci görmek, rüya sahibinin, insanlara iyilik etmeyi kendisine görev bilmiş, yardıma muhtaç insanlara elinden geldiği kadar yardım eden ve sıkıntısı olanlara destek olan birisi olduğuna delalet edilir.

Rüyada Ev Tamir Etmek

Rüyada ev tamir etmek, rüyayı gören kişinin, içinde karmakarışık duygular barındırdığına ve bu duyguları dizginlemeye devam ettiği sürece daha büyük sıkıntılar ile baş etmek zorunda kalacağına işaret edilir.

Rüyada Ev Tamir Etmek

Rüyada araba tamir etmek, rüyayı gören kişinin, aklında iş hayatı ile ya da aile hayatı ile ilgili birçok soru ve sorun bulunduğuna ve bu soru ve sorunların en kısa sürede çözülmesi gerektiğine yoksa çok büyük zararlara ve istenmeyen büyük sıkıntılara yol açacağına tabir edilir.

Rüyada Cami Tamir Etmek

Rüyada cami tamir etmek, toplum yararını gözeten ve birçok insanın faydalanabileceği bir işe girişileceğine ve bu iş sayesinde insanlardan çok büyük hayır duaları alınacağına işaret edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!