RuyaTabirleri.com

Rüyada Tamir Görmek

Rüyada tamir görmek, bozulan ikili ilişkiler için yeniden barışma sürecine girileceğine, kalp kırıklıkları nedeniyle araları açılan çiftlerin sorunlarını karşılıklı konuşarak halletme yoluna gideceklerine, rüya sahibinin anlayışlı ve hoşgörülü biri olmak için çaba göstereceğine işaret eder. Tamir gören kişinin bir derdi de yakınlarının duruma el atması ve yardım etmesiyle sona erer. Aksayan işlerin yoluna gireceğine, kazaların, aksiliklerin ve uğursuzlukların kısa süre içinde son bularak kişinin uzun süredir arzu ettiği huzuru bulacağına yorumlanan rüya genellikle hayırlara vesiledir. Kayıp bir şeyi veya birini bulmak, hasretle yolu beklenen birine kavuşmak şeklinde de tabir edilir. Rüya tabirleri ciddi bir iştir. RuyaTabirleri.com en doğru rüya tabirlerini bulacağınız ilk adrestir.

Rüyada Tamir Etmek

Bozulmuş bir şeyi tamir ettiğini görmek genellikle önceden yapılan ve yanlış şekilde anlaşılan eylem veya sözlerden dolayı o kimseden özür dilemek, anne ve babadan helallik almak, ikili ilişkilerde söz konusu olan kırgınlık veya ayrılık olaylarında yeniden barışmak anlamına gelir. İş konusunda yaşanan sıkıntılı durumlara yönelik yeni çareler bulunacağına, kişinin hayatında eksik olanları tespit ederek tamamlayacağına kendi içine dönüp, kişiliğinde kendisine ve başkalarına zarar veren yönleri bularak iyileştireceğine alamet eder.

Rüyada Tamirci Görmek

Rüya sahibinin çevresinde herkese iyilikler yapan kişilerin varlığına, düştüğü zor durumlarda kendisine uzanacak yardım elleri sayesinde hiçbir zaman zorlanmayacağını ve çözüm bulmak için ailesinden destek alacağına işaret eder. Bazen kavgalı veya ihtilaflı durumlar için üçüncü bir kişiye başvurup, olaylara dışardan bakan birinin fikirlerinden yararlanmak istemenin de işaretidir.

Rüyada Tamir Görmenin Psikolojik Yorumu

Tamir görmek psikolojik olarak hayatlarında geçmişte yaptıkları hatalar yüzünden bugün hala acı çeken kişilerin, bu olayları değiştirmek istediklerini, çaba gösterdiklerini ifade eder. Bozuk ilişkilerin kişiye verdiği hasar psikolojisinin de bozulmasına neden olduğundan, derin bir acı yaşanmaktadır. Kişi geçmişini değiştiremediği için üzgündür ve sürekli canını acıtan durumları düşünerek kendisini cezalandırır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!