RuyaTabirleri.com

Rüyada Tamirat Görmek

Rüyada tamirat görmek, rüyada görülen tamiratın verdiği sonuca bağlı olarak iki farklı şekilde yorumlanır. Tamirat ve olumlu bir sonuç veriyorsa hayırlı işlere girileceğine, hayal edilen şeylere kısa sürede kavuşulacağına, üzüntülerin biteceğine ve maddi durumun günden güne düzeleceğine alamet eder. Eğer tamirat olumsuz bir sonuç verirse sorunların artacağına, iş hayatında çok büyük darbeler alınacağına, maddi ve manevi olarak zora düşüleceğine, sevilen kişiler ile uzun süreli bir kırgınlık yaşanacağına ve çok üzüntü duyulacağına işaret eder.

Rüyada Tamirat Yapmak

Hiç beklenmeyen bir anda karşılaşılacak olan bir fırsatın çok doğru ve büyük kazanç getirecek şekilde değerlendirilmesi sayesinde hayatın neredeyse tamamen değişeceğine, işlerin hiç olmadığı kadar iyi gideceğine, mutlulukların her geçen gün daha da artacağına, şansın yaver gideceğine ve bolluk ve bereket içinde bir hayata merhaba denileceğine alamet eder.

Rüyada Cami Tamiratı Görmek

Hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, bu sayede manevi olarak büyük bir ferahlık yaşanacağına, çok mutlu ve huzurlu günler yaşanacağına, endişe duyulan konularda ferahlığa çıkılacağına, borçların yakın zaman içinde biteceğine ve hayırlı bir haber ile sevinçten deyim yerindeyse havalara uçulacağına rivayet eder.

Rüyada Ev Tamiratı Görmek

Dış görünüşe önem verildiği takdirde çok daha iyi yerlere gelineceğine, daha büyük saygınlık kazanılacağına, işlerin kolay bir şekilde halledileceğine, mutluluğun her zaman hayata renk katacağına ve sağlıklı ve rahat bir hayat yaşanacağına işaret eder.

Rüyada Ev Tamiratı Yaptırmak

Çok hayırlı bir mevkiye terfi alınacağına, işlerin her zamankinden daha iyi bir hal alacağına, sorunların tamamen ortadan kalkacağına, üzüntülerin, endişelerin ve dertlerin biteceğine, aile bireyleri ile rahat bir ömür sürüleceğine ve alınacak hayırlı ve sevinçli bir haber ile mutluluklara mutluluk katılacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: