RuyaTabirleri.com

Rüyada Tamirhane Görmek

Rüyada tamirhane görmek, rüyayı gören kişinin hayatının hemen her alanında gelişme ve iyileşme gerçekleşeceğine, sorunlarının çözüleceğine, işlerinin hal yoluna gireceğine, elinin bollaşacağına, ticaretinin açılacağına, başarısının önündeki engellerin kalkacağına, kısmetlerinin çoğalacağına, şansının artacağına, geleceğinin parlak olacağına ve kurulu bir düzene kavuşacağına rivayet edilir. Rüya sahibini güzel günler, kendisine de hayır ve uğur getirecek günler bekliyor demektir.

Rüyada Araba Tamirhanesi Görmek

Rüyayı gören kişinin işinde uzman olacağına, ticarete atılacağına, kendi işini kuracağına, bol kazanç ve rızık elde edeceğine, doğru, büyük ve önemli yatırımlar yapacağına bu sayede bir anda herkesin dikkatini çekecek atılımlar gerçekleştireceğine işaret eder.

Rüyada Araba Tamircisi Görmek

Rüya sahibinin ilgi alanlarına ve onlara karşı ne kadar hevesli ve ilgili olduğuna rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin kendisini geliştirecek, ilerletecek ve aynı zamanda yükselmesine vesile olacak adımlar atacağına, bu yönde yeni kararlar alacağına ve başarmak için elinden geleni yapacağına delalet eder.

Rüyada Araba Tamir Etmek

Rüyayı gören kişinin mesleğinden yana umutsuz ve cesaretsiz olmasına neden olacak bazı engellerle karşılaşacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin verimliliğin düşeceğine, kısmetlerinin kapanacağına, heveslerinin de azalacağına alamet eder ve uğursuzluk olarak kabul edilir.

Rüyada Tamirci Görmek

Rüyayı gören kişinin her zaman çözümden yana tavır sergilediğine, sorunları çözmenin yollarına baktığına, olayları büyütmediğine, meseleleri gereksiz yere uzatmadığına ve yapıcı bir kişi olduğuna tabir edilir. Rüya sahibi ortalığı sakinleştiren, insanlar arasında köprü olan, iyi niyetli ve yüce gönüllü bir insan demektir.

Rüyada Tamirciye Gitmek

Rüyayı gören kişinin akıl danışacak, yol soracak ve tecrübesinden faydalanacağı bir büyüğüne ihtiyacı olacağı, bu konuda kendisine en yakın hissettiği, bilgisine inandığı ve kendisine fayda getireceğini bildiği birinin kapısını çalacağı şeklinde açıklanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!