RuyaTabirleri.com

Rüyada Tandır Görmek

Rüyada tandır görmek, iyiliğe, rahatlığa, güzelliğe ve kurtuluşa işaret eder. Rüya sahibinin işini iyi yapan bir ticaret ehli olacağına, adını yaptığı işle duyurup, ün salacağına ve bu sayede de yüksek meblağlarda gelire kavuşarak büyük oranda mala ve paraya sahip olacağına işaret eder.

Kişi, her zaman kendisine kar getirecek işlere girecek ve kazancında kesilme olmayacak bu yüzdende geçim sıkıntısına düşmeyecek demektir. Rüyada tandır görmek bir diğer yandan da kıyıda köşede kalmış bazı şeylerin ön plana çıkacağına, kapanmış defterlerin yeniden açılacağına, eksik kalan hesapların tamamlanacağına işaret eder.

Rüyada Tandır Yakmak

Rüyada tandır yakmak hayırlı bir gelişmenin yaşanacağına tabir edilir. Rüya sahibinin bu işten yana nasipleneceği, rızık ve fayda elde edeceği anlamına gelir. Bolluk, bereket, şans, mutluluk ve parlak bir gelecek şeklinde ifade edilir.

Rüyada Tandır Ekmeği Yapmak

Rüyada tandırda ekmek yapmak helal olan lokmaya işaret eder. Rüya sahibinin kazancının ana sütü gibi ak ve temiz olduğu, işini hiçbir kurnazlık gütmeden, fesatlık yapmadan, emeğinin hakkıyla kazanıyor olması anlamına gelir. İşlerde ve kazançta verim olacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Tandır Yapmak

Rüyada tandır yaptığını ya da bir kimseye tandır yaptırdığını gören, şifa bulur. Derdi, borcu ve hastalığı azalır, musibetlerden uzak olur, melanetli kişilerden de korunur. Neresinden bakılırsa bakılsın çok hayırlı bir duadır ve rüya sahibinin hayatında mucize denilecek kadar büyük ve güzel gelişmelerin yaşanacağı anlamına gelir.

Rüyada Tandır Temizlemek

Rüyada tandır temizlemek, rüya sahibinin rafa kaldırdığı projelerini yeniden değerlendirmeye alıp, birkaç küçük rötuş sonrasında tekrar hayata geçirmeye karar vermesi şeklinde değerlendirilir. Rüya sahibi bu kez başladığı işi sonuna kadar götürecek ve büyük bir gelir elde edecek demektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Tandır Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. berujivan (30 Kasım 2015 saat: 10:20)

    Rüyamda işe giderken sokakta, tandırda ekmek pişiren kadınlar görüyordum yanlarına doğru gidince tandırın üzerinde büyük büyük çatlamış kestaneler vardı dayanamayıp bir tane istiyordum onlarda büyük çatlamış kestanelerden bir tane bana veriyorlardı yanlarına oturup yiyordum.

  2. Havva (15 Ekim 2015 saat: 16:45)

    Bir dervis gordum benle onun arasinsa ince cok ince bir iplerle baglanti vardi ba a yardim edecegini soyledi ama hatirlamiyorum.sadece dileklerin icin sikintilarin icin bir limoni iki bol sonra bir sey yaz dedi ama ne dedigini hatirlamiyorum bu derrvis sadece annemle bana insa .olarak belli etti kendini diger dergah uyelerine caba ama uzun sapli capayla varligini gosterdi

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,