RuyaTabirleri.com

Rüyada Tanıdık Birini Görmek

Rüyada tanıdık birini görmek, rüya sahibinin kendisini mutlu edecek, yüceltecek ve gururlandıracak sözler işiteceğine, işlerinin yoluna girmesi ve aile saadetinin yerinde olması sayesinde huzur bulacağına, heyecanlanmasına vesile olacak olaylar yaşayacağına ve yüzünü güldürecek müjdeler alacağına işaret eder. Rüya sahibinin beklentilerinin gerçekleşeceği anlamına gelir ve kişinin duymak istediklerini duyma, görmek istediklerini de görme şansına nail olacağına yorulur.

Rüyada Tanıdık Birini Ölmüş Görmek

Rüyanın tam aksine, rüya sahibinin uykusundayken öldüğünü gördüğü o kişinin sağlığının da, keyfinin de, kazancının da, hayatının da yolunda olduğunu öğreneceği anlamına gelir. Rüya sahibi o kişiden yana çok mutlu ve memnun olacağı haberler alacak demektir.

Rüyada Tanıdık Birini Öpmek

Rüya sahibinin o kişiden büyük bir iyilik göreceğine rivayet edilir. Kişi, çok zor durumda kaldığı ve çok üzgün olduğu bir anda yanında yardım için ilk o kişiyi görecek ve o kişi artık kendisi için daha fazla değer verip, ihtimam göstereceği kişi olacaktır diye kabul edilir.

Rüyada Tanıdık Birini Ağlarken Görmek

Rüyasında tanıdığı birini ağlarken gören kişinin, o insanla birlikte ortak bir mutluluğu paylaşacağına alamet eder. Rüya sahibi o kimse sayesinde bir sevince dâhil olacak ve yine o kimse sayesinde mutluluktan yana nasiplenecektir diye yorumlanır.

Rüyada Tanıdık Birini Öldürmek

Rüyayı gören kişinin o kimsenin sıkıntısını gidermesi için elindeki tüm imkânları seferber edeceğine delalet eder. Rüya sahibinin kendini tanıdığı o insanın yerine koyarak o kişinin içine düştüğü kötü halden kurtulmasına yardım edeceğine rivayet edilir.

Rüyada Tanıdık Birini Asker Görmek

Rüya sahibinin o kimse tarafından korunup, kollanacağına, kendisine kötülük gelmemesi için o kişinin gözetimi altında bulunacağına ve hayır dualarını alacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!