RuyaTabirleri.com

Rüyada Tanıdık Görmek

Rüyada tanıdık görmek, rüyayı gören kişi için alacağı müjdelere ve yaşayacağı güzel sürprizlere alamet eder. Rüya sahibinin beklenti içinde olduğu konulardan yana umduğu sonuçları ya da cevapları alacağı anlamına gelir.

Umutların ve hayallerin gerçekleşmesine, kişinin amacına ulaşmasına, hem mutluluğu hem de başarıyı yakalamasına alamet eder. Bu rüya aynı zamanda, rüya sahibinin bildiği konuların doğru çıkacağına ve yanılmadığını görerek haklılığını da ispat etmiş olacağına rivayet edilir.

Rüyada Tanıdık Biriyle Kavga Etmek

Bu rüya tek şekilde tabir edilmez. Rüya sahibinin gerçekten de o kişi ile arasının açılmasına neden olacak bir olay yaşayacağına ve o insanla birbirlerine küserek sırtını döneceklerine yorulurken bir diğer yandan da zor günde dayanışma içine girerek daha sıkı bir dostluk kuracaklarına tabir edilir.

Rüyada Tanıdık Biriyle Cinsel İlişkiye Girmek

Bir kişi eğer rüyasında tanıdık biriyle cinsel ilişkiye girdiğini görürse bu helal olan yollardan ekmek yiyeceğine ve makbul olan mallardan nasipleneceğine işaret eder. Rüya sahibinin hakkı olan kazancı ve helal olan bu kazancı ile elde ettikleri olarak kabul edilir.

Rüyada Tanıdık Biriyle İlişkiye Girmek

Bu rüya da tıpkı tanıdık biriyle cinsel ilişkiye girmek gibi tabir edilir ve rüyayı gören kişinin hayatını doğruluktan vazgeçmeyerek kazandığına, ailesinin boğazından hiçbir zaman haram lokma geçirmediğine tabir edilir.

Rüyada Tanıdık Biriyle Nişanlanmak

Rüyayı gören kişinin mutsuz olmasına, yüzünün asılmasına ve gülen yüzünün de solmasına neden olacak bazı haberler alacağına ya da bu nitelikte melanetli bir olayla karşı karşıya kalacağına delalet eder.

Rüyada Tanıdık Biriyle Evlenmek

Rüya sahibinin rüyasında kendini evlendiğini gördüğü o tanıdık kişinin borcunu ödeyeceğine ya da ona ekmeğinden vererek hayatını kolaylaştıracağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: