RuyaTabirleri.com

Rüyada Tanıdık Kadın Görmek

Rüyada tanıdık kadın görmek, zengin olmaya, para kazanmaya işarettir. Bu rüya iş hayatındaki başarılar, yeni atılımların başarılı olacağına, mal ve ziynet elde etmeye de yorulabilmektedir. Rüyasında tandık bir kadın gören kısa zamanda mutlu olacağı güzel bir haber alır. Bu rüya fakirlikten kurtulmak, mutlu olmak, selamete ermek, maddi zorluklardan feraha ermek, şansın iyi gitmesine, cömert iyi niyetli bir kadına da işaret edebilir. Bu rüya bazen de sıkıntı, ticarette zorluğa girme, zahmet çekme anlamlarına da gelir.

 Rüyada Tanıdık Bir Yaşlı Kimse Görmek

Eğer bu yaşlı kişi güler yüzlü ve nur yüzlü biriyse alınacak bir müjdedir. Rüyasında tanıdık bir yaşlı kadın gören kendisine kötülük eden akrabalarından uzaklaşır. Bu rüya kendisine kar getirecek iş çalışmalarına, makam sahibi olmaya, verilen sözü tutmaya, yemin etmeye, korkulandan emin olmaya, zorluktan kurtulup rahata ve feraha ermeye, küçük mücadeleler sonucunda elde edilecek menfaatlere de yorulmaktadır.

Rüyada Tanıdık Güzel Bir Kadın Görmek

Rüyada görülen güzel kadın mutluluktur. Bu rüyayı gören âşık olur veya gönül ilişkisi varsa onunla mutlu olur. Rüyada görülen güzel kadın bazen de fitnedir. Hataya düşme, günaha girme anlamlarına da gelmektedir. Rüyada güzel yüzlü güzel bir kadın gören kişi her anlamda mutlu olur, huzura kavuşur ve korktuğu birçok şeyden emin olur. Bazen de bu rüya o dönemde yağacak bolca yağmurdur. Bu rüyayı gören kişi üzerine büyük bir sorumluluk alır. Güzel bir kadınla sohbet eden kişi iyi niyetli ve ahlaklı bir adamla tanışır. Bazen güzel bir kadınla sohbet eden yakın zamanda aşık olur veya kısa süre içerisinde evlenir.

Rüyada Tanıdık Bir Kadını Ölmüş Görmek

Bu rüya o kadının gerçek hayatta uzun ömürlü olmasına, günahlardan tövbe etmesine, mutlu ve huzurlu bir ömür geçirmesine işarettir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!