RuyaTabirleri.com

Rüyada Tanımadığın Birini Görmek

Rüyada tanımadığın birini görmek; iki şekilde yorumlanmıştır. Müsbet yorumlayan alimler şu şekilde açıklarlar: Kişi manevi yönden kendisini huzura kavuşturacak dostluklar edinirler, iş hayatında yeniliklere giderler (ya yeni bir iş bulurlar ya da bulundukları iş yerinde yeni bir mevkiye terfi ederler). Menfi yorumlayan alimler ise tanınmayan biri kin, ihtiras, düşmandır. Bu kişiler her zaman zarar ve ziyan getirirler, kendisini Allah yolundan uzaklaştırmaya çalışırlar.

Rüyada Tanımadığın Birini Ölü Görmek

Bir kimse rüyasında tanımadığı birinin cesedi ile karşılaşırsa ve bu ceset etrafa koku yayıyorsa büyük bir hata yapmış, günaha bulaşmıştır. Bu rüyayı gören kişinin kendisine bakması, hatalarını düzeltmesi gerekmektedir. Eğer gördüğü ceset kokmuyorsa cenaze pamuk gibi duruyorsa bu kişi doğru yoldadır ve Allah yolunda gitmektedir. Yolunu asla değiştirmemeli, dümdüz aynı yolda yürümelidir.

Rüyada Tanımadığın Birini Sevgili Olarak Görmek

Yalan ve riya manasına gelmektedir. Kişi ya birilerini kandırıp sevgilisi varmış gibi gösteriyordur ya da sevgilisi onu kullanıyor, sürekli yalan söyleyerek onu aldatıyordur. Her iki tarafta birbirini karşılıklı olarak kullanıyordur.

Rüyada Tanımadığın Birini Öldürmek

Düşmandan kurtulma, etrafını düşmandan temizleme anlamlarına gelir. Kişi kendisine düşmanlık edenleri görecek, onlarla olan tüm bağlarını kesecektir. Artık dostunu düşmanını ayırt eden bu kişi bundan sonra huzur dolu bir hayat yaşayacaktır.

Rüyada Tanımadığın Birini Hamile Görmek

Yeni bir haber, müjde gibi anlamlara gelir.  Yakın zamanda güzel bir haber alacak, hayatını düzene sokacak, Allah yolunda gitmek için büyük bir adım atacaktır. Ayrıca hamile bir baya rüyasında tanımadığı birini hamile olarak görürse bu kişinin doğumu rahat geçecek, çocuğu evine huzur ve bereket getirecektir. Evindeki tüm sıkıntılar bu bebeğin bereketi ile yok olup gidecektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!