RuyaTabirleri.com

Rüyada Tanımadığın Biriyle Sevgili Olmak

Rüyada tanımadığın biriyle sevgili olmak, macera seven bir kişiye ve bu nedenle yaşanacak sıkıntılara işarettir. Kişinin herkese hemen inanan, güvenen ve bu nedenle sık sık problemler ve hayal kırıklıkları yaşayan biri olduğuna da vurgu yapar. Tanımadığı biri ile sevgili olduğunu gören kişi evli ise aile hayatını hiçe sayacak davranışları nedeni ile ayrılık yaşayacağına, kendi ailesi ile de arasının açılacağına yorumlanır. İslami açıdan da kişinin din yolundan sapmış, bol günah işleyen ve tövbe etmesi gereken bir kişi olduğuna delalettir.

Rüyada Tanıdığı Biriyle Sevgili Olmak

Evli kişiler için rüyada görülen kimseden iyi bir haber almaya işaret eden rüya, bekar kişiler için de daha önceden tanıdığı bir kimse ile hayatını birleştireceği anlamına gelir. Farklı yorumlara sahip olan rüya aynı zamanda kişinin başlamaması gereken bir ilişkiye girdiğini ve sonunun hüsran olacağını, maceralardan uzak durması gerektiğini de vurgular.

Rüyada Tanımadığı Biriyle Evlenmek

Rüya sahibinin yaşamının en önemli kararlarını yanlış yönde vereceğine tabir edilir. Güvenilmez kişilerle yapılan iş ortaklıklarına veya kendisine hükmedecek, despot bir eşe sahip olunacağına yorumlanır. Tanınmayan biriyle evlenmek, çok büyük bir hayal kırıklığından dolayı çekilecek azaba, yeni bir yola çıkmaya ve belirsizliklere delalet eder.

Rüyada Tanımadığın Biri İle Görüşmek

Yeni iş fırsatları nedeni ile kişinin hayatında çok büyük ve olumlu değişikliklerin olacağına ve bu değişikliklerin hayırlara vesile olacağına yorumlanır. Alınacak şaşırtıcı haberlere ve bir seçim yapmak zorunda kalmaya da yorumlanır.

Rüyada Tanımadığın Biriyle Sevgili Olmak

Hayalci ve şıpsevdi bir karaktere sahip olunduğuna, kişinin her önüne gelen fırsata hiç düşünmeden atladığına ve akıllıca, mantıklı kararlar vermediği için sürekli olarak hatalar yaptığına işaret eder. Yalnızlık duygusunun ve bir ilişki sahibi olmak istemenin de ifadesi olan rüya, aynı zamanda kişinin hayatına giren yeni kişilere de tabir edilebilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!