RuyaTabirleri.com

Rüyada Tanımadığın İnsanlar Görmek

Rüyada tanımadığın insanlar görmek, yabancılık duygusu çekileceğini bildirir. Özellikle işle alakalı bir konuda bir müddet şehir ya da ülke değişikliği yapmak zorunda kalan kişilerin ailelerinden uzakta oldukları için üzüleceklerine, sık sık duygusal iniş çıkışlar yaşayacaklarına ve bulundukları ortama ayak uydurmakta zorluk çekeceklerine alamet eder. Genç yaşta çocuğu olanların, evlatlarını eğitim amacıyla başka bir şehre gönderecek olmalarından dolayı yaşayacakları hüzün ve özleme işaret ederken, çalışma hayatındaki yeniliklere ve beklenmeyen güzel haberlerle mutlu olmaya yorumlanır. Tanımadığın insanlar görmek genellikle sosyal hayatta yoğunluk olacağına, kişinin hareketli yaşamından memnun kalacağına, bu süreçte yeni insanlarla tanışılacağına tabir edilir. Gerçekleşmesi konusunda ümitsizlik duyulan bir isteğe kavuşmak, iş girişimlerinde yakın arkadaşlardan önemli destekler almak ve maddi olanakların ani şekilde yükselmesi manasına gelir.

Rüyada Tanımadığın İnsanlarla Yolculuk Etmek

Ev değişikliği demek olan rüya, yaşanan evden daha büyük, daha konforlu bir yere taşınacak olmanın veya kişinin elindeki birikimi kullanıp, üstüne borç alarak kendine ait bir eve sahip olacağına yorumlanır. Maddi beklentilerin karşılığının alınacağını bildiren rüya, iş konusunda terfi ya da beklenmedik bir makama sahip olunacağının müjdesini de verir. Yapılan çalışmalarda uluslararası alanda ödül almak veya onurlandırılmak şeklinde de tabir edilir.

Rüyada Tanımadığın İnsanlarla Kavga Etmek

Gergin ortamlarda bulunmanın, aşırı stresli bir iş yaşantısına sahip olmanın kişiyi psikolojik açıdan yıpratacağını bildiren rüya, sıkıntı duyulan konularda yeni adımlar atarak farklı çözümler bulunmak isteneceğini, evliliklerde dışarıdan müdahale eden insanlar nedeniyle yaşanacak problemlere tabir edilir. Yaşadığı stres nedeniyle ani çıkışlar yapan rüya sahibinin kırıcı konuşmalarından dolayı uzlaşmaz bir tavır içinde olarak işyerinde takım çalışmalarının dışına kalacağını bildirir.

Rüyada Tanımadığın İnsanlar Görmenin Psikolojik Yorumu

Her durumda serinkanlı davranan rüya sahibinin kontrolünü asla kaybetmediğini, güçlü ve dayanıklı bir karaktere sahip olduğu için, özel yaşamında da, iş hayatında da mutlu olduğunu tabir eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Tanımadığın İnsanlar Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Nurcan (10 Ekim 2016 saat: 12:26)

    Merhaba arkadaslar ben ruyamda yarali bir asker görüyodum daglik bir alandaydi yolda gecen bir arabayi durdurup adama bir mezar kazip kendisini o mezara gomup uzerine toprak atmasini istiyodu asker yaraliydi ve olecegim biliyorum en azindan cesedim dahi olsa teroristlerin eline gecmesin beni mezara gom üzerime toprak at diyordu o adamda mezar kazip askeri mezara koyup üstüne toprak atip mezari kapatiyodu sonrada bayraklarla mezari susleyip mezari kaybetmemek icin mezarin az yukarisina tas birakarak isaretliyodu ancak prdaki tek bir mezardu ve oda o askerin mezariydi adam askeri yarali sekilde askerin isteği üzerine gömdukten sonra bir sekilde askerin ailesine ulasip askerin nisanlisini ve ailesini mezarin oldugu bilgeye getiriyodu askerin nisanlisi ve anne babasi feryat figan agliyorlardu ancak mezarin oldugu bolgeye gelince mezari teroristler kendi renkleri olan sari kizmizi ve yesile boyamis adamin mezari tespit etmek icin biraktigi tasin da yerini degistirmislerdi ancak bunlad mezari bulmadan once mezardaki yarali askerin yanindaki telefonla nisanlisini araryip helallik istedigini ve oldugunu goruyodum tabi bunlar sonra mezari buluyorlardu ancak bu ruyamdaki insanlarin hepsi yabanci ben hic birini tanimiyorum…

  2. Beytullah (13 Haziran 2016 saat: 09:52)

    Merhaba arkadaslar
    Ruyamda hastane koridorunda yururken bir anda dusup yerde ole kala kalmis calisan personelleri gordum hepside sirt ustu yatiyordu bir kadin bir erkekti diger onlari gorenler kaciyordu sonra bende merak edip iycene yaklastim ve ruya bitti

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,