RuyaTabirleri.com

Rüyada Tanımadık Görmek

Rüyada tanımadık görmek, alışılmış yaşam koşullarının, belli hayat seviyesinin dışına çıkmak, yeni fikirler edinilecek ortamlarda bulunmak demektir ve özellikle rüya sahibinin pek çok alanda tecrübe sahibi olarak yaşam deneyimlerini artıracağını da haber verir. Yaşamına sahip çıkmak, kendi kararlarını almak için yol ayrımlarında bulunacak kişinin doğru seçimler yapabilmek için riske gireceğini de bildiren rüya, aynı zamanda kazanç konusunda farklı yönelişler ve arayışlar içine girileceğini, bu sayede daha iyi bir yaşam kalitesine sahip olunacağını da tabir eder. Görülen kişi, yer ya da nesnenin durumuna göre ifade edilmesi çok daha doğrudur. Tek başına iş yapan kişilerin yanlarına güvenilir ve uzun soluklu çalışmak adına bir ortak alacaklarına veya sevdikleri bir dostlarına ortaklık teklif edeceklerine alamettir.

Rüyada Tanımadık Biriyle Konuşmak

Kişinin bakış açısını değiştirmek suretiyle kendisine yabancı kişilerle görüşeceğine ve bu kimselerden yeni fikirler alacağına yorumlanır. Aile içinde veya akrabalarla yapılan ortaklıkların zarar ve ziyanla sonlanacağına, kişinin bu nedenle ortaklıklarını dışardan seçeceğine, aileyle iş yapmayacağına tabir edilir.

Rüyada Tanımadık Biriyle Seyahat Etmek

Dikkatli olunması gerektiğine, maddi konularda yatırım yapmadan önce aileye ve güvenilir kimselere danışılmasının doğru olacağına vurgu yapan rüya, bu dönem içinde güven vermeyen, kişiyi dolandırmak isteyen veya kötü emelleri olan kimselerle karşılaşılabileceğini, zarar görmemek için dikkatli hareket etmenin önemini vurgulayan bir rüyadır. Bekar kimseler için karşılarına çıkacak her kısmete sıcak bakmak yerine, ince eleyip, sık dokumalarının çok daha doğru olacağına da işarettir.

Rüyada Tanımadık Görmenin Psikolojik Yorumu

Bilinmeyene duyulan merak, gelecek kaygısı ve sürekli plan yapmak demektir. Rüya sahibinin an içinde kalamadığını ve zihinsel açıdan sürekli meşgul olduğunu, geleceği hakkında derin endişeler duymasından dolayı gün içinde de sürekli kötü senaryolar hayal ederek kendisini olmadık şekilde üzdüğüne alamettir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!