RuyaTabirleri.com

Rüyada Tanışma Görmek

Rüyada tanışma görmek, rüyayı gören kişiyi çok heyecanlandıracak, umutlandıracak ve onu yeni girişimlerde bulunma hevesine sürükleyecek hayırlı ve güzel gelişmelerin yaşanacağı anlamına gelir. Rüya sahibi, kendisini çok memnun edecek, yüzünü güldürecek, içini ferahlatacak, onu kararsızlığından, korkularından, endişelerinden ve sıkıntılarından arındıracak olumlu fırsatlar elde edecek ve güç, kudret ve de cesaret sahibi olacak demektir.

Rüyada Biriyle Tanışma

Rüyada biriyle tanışma da çok hayırlıdır ve rüyayı gören kişiyi kurtuluşa götürecek, gözünü açtıracak, dünyasını zenginleştirecek ve güzelleştirecek, bilgi birikimi edinme imkânı sunacak, mesleğinde terfi ettirecek ve ona uğur, şans, kısmet ve bereket getirecek olaylar yaşayacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Kızla Tanışma

Rüyayı gören kişinin kadın ya da erkek olması fark etmeksizin geleceğinin açık olacağı ile kabul edilir. Rüya sahibinin işlerinin yolunda gideceğine ve açılacağına, rızkının ve kazancının bollaşacağına, sağlığının ve neşesinin de yerine geleceğine tabir edilir.

Rüyada Karşı Cinsle Tanışma

Rüyasında karşı cinsten biriyle tanıştığını gören kişinin ketum ve içine kapanık biri olduğuna, kendisini ve duygularını ifade etme konusunda geri planda kalmayı tercih ettiğine, insanlara karşı ölçülü olmanın da ötesinde çekimser ve utangaç kaldığına rivayet edilir. Rüya sahibinin daha çok suskunluğu ile dikkat çektiğine delalet eder.

Rüyada Tanışmak İstediğin Birini Görmek

Rüyayı gören kişinin amaçlarına nail olmayı başaracağına, çok istediklerinin Allah tarafından çalışması ve inanması karşılığında kendisine nasip edileceğine, dileklerinin gerçekleşeceğine, hayatının da yolunda gideceğine işaret eder.

Rüyada Tanışmaya Gelmek

Rüya sahibinin iyi niyetlerle bazı işler yapmak istediğine, bazı yeni planları olduğuna, ideallerini gerçekleştirme doğrultusunda hareket ettiğine ve mücadeleci karakteri sayesinde herşeyi başararak elde edebileceğine alamet eder. Rüyayı gören kişinin mutluluğunu arttıracak gelişmeler olacak demektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Tanışma Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. ridvan (20 Aralık 2014 saat: 12:11)

    Selamun aleykum hocam ben insaat isinde calisiyorum 2 aydir yabanci ulkedeyim 10gun icinde 2 adet ruya gordum 1.ruyam bir akrabam tarafinda tuzaga dusurtulup 4 5 kisi tarafinda dayak yiyorum sonra onun ailesinin yanina ailem ile gidiyorum kalabalik bir sekilde beni tuzsga dusuren kisinin kiz kardesi benimle ilgileniyordu yardimci oluyordu 2.ruyam da takim elbise giyip yolda yuruyorum karsidan kadinlar ve aralarinda 2 tane genc kizlari var birisinin ustunde beyaz digerinin kiyafeti farkli idi beyaz elbiseli kiz ile yanindan gecerken goz goze bakistik sonra yanimda dayimin benimle yasit oglu vardi yakinarkadasim olur kendisi o beyaz elbiseli kiz bana bir not icinde numarasini ve benimle tanismak istedigini soyler dugun.konvoyundaki arabalara binmek isterken dayi ogluna bu hadiseyi anlatir o kizi gostermek isterim bana kalabaligin.arasindan gulimser sonrada uyanirim…

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,