RuyaTabirleri.com

Rüyada Tanışmak

Rüyada tanışmak, rüyayı gören kişinin yaşamına ayrıcalık katacak, mutluluğunu arttıracak ve başarılarını çoğaltacak hayırlı gelişmeler olacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin güzel ve iyi günlere kavuşacağına, Allah’ın lütuflarını bulacağına, bolluk ve bereket göreceğine ve gerçek dostlar edineceğine tabir edilir. Rüya sahibi bundan sonra yüzünün gülmesine vesile olacak olaylar yaşayacak ve kavuşacağı hayat için Allah’a minnettar olacak demektir.

Rüyada Biriyle Tanışmak

Rüyada biriyle tanışmak da, tanışmak gibi tabir edilir ve rüyayı gören kişinin hayatına değişim ile gelecek güzelliğe yorulur. Rüya sahibinin yaşamdan yana istediği rızka, kazanca ve mutluluğa kavuşacağına, bu sayede gerçek mutluluğun tadına varma şansına nail olacağına rivayet edilir ve hayırlara yorulur.

Rüyada Yabancı Biriyle Tanışmak

Rüyayı gören kişinin elde edeceği eşsiz olanaklar sayesinde kendisine daha büyük kazanç getirecek işler yapma fırsatı elde edeceğine, daha önemli, büyük ve garanti olacak gelir kapılarına ulaşacağına, bu sayede özellikle de maddi anlamda rahatlayacağına, esenliğe ve gönül hoşluğuna kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Yeni Biriyle Tanışmak

Rüyayı gören kişinin hayatında dönüm noktası sayılacak gelişmelerin meydana geleceğine, bunun da başarısını olumlu yönde etkileyeceğine delalet eder. Rüya sahibinin yaşam standartlarının, malının parasının ve en önemlisi de itibarının artmasını sağlayacak durumların ortaya çıkacağına yorulur.

Rüyada Ünlü Biriyle Tanışmak

Rüyayı gören kişinin kendisini hayalini kurduğu yaşama yaklaştıracak işler yapmayı başaracağına, zenginlik elde edeceğine, lüks içinde olacağına ve konforlu bir hayat yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibi deyim yerindeyse emellerine önünde, sonunda ulaşacak demektir.

Rüyada Tanımadığın Biriyle Tanışmak

Rüyayı gören kişinin kendisine hayır getirecek kimselerle bir araya geleceğine, onlarla profesyonel olacağı işlere atılacağına, doğru iş ortaklığı yapacağına ve bunun kendisi için büyük bir şans olduğunun bilincinde olarak hareket edeceğine alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Tanışmak İle İlgili Rüyalar;

 1. Şevval (11 Ocak 2015 saat: 19:41)

  Rüyamda Eski oturduğumuz siteye gitmiştik.Orada pek çocuk olmazdı ama yeni birileri gelmişti.Binanın penceresinden bakıyordum.Kızlar falan içinde erkekte vardı tam hatırlayamadım galiba ağızlarında falan doğum günü düdükleri vardı.İşte tanıştık sonra bir çocuğun evine doğum günü partisine gittim.Sarı kıvırcık saçlı çok tatlı bir çocuktu.Ama saçları çok parlktı işte pasta alan geldi kalktım

 2. Nuray çınar (02 Ocak 2015 saat: 10:08)

  rüyamda bir yere gidecektim otobüs bileti almak için sırada bekliyordum sıra bana geldi bilet satan kız bana isminiz nuray dimi dedi bende evet dedim benim arkadaşım var sizinle tanışmak istiyor sizi bekliyor sürekli dedi.sonra çocuk çıktı yakışıklı tokalaştık adı servet di numaramı aldı öyle yürümeye başladık sonra

 3. rıza (14 Aralık 2014 saat: 19:56)

  Rüyamda yakın bir arkadaşımla beraber yeşillik bir alanda terlikle futbol oynayan yabancı ülke vatandaşlarını gordum.Japon,siyahi ve sanırım Brezilyalı bir kaç tane kızdı bunlar .nasıl olduğunu hatırlamıyorum ve onlarla tanıştık ve sonra bir anda hep beraber bir yere gitmeye karar verdik.işte onları ve bizi goturecek bir servis aracına bindik ben servise gidene kadar iki kere kafamı bir yerlere çarptım.Servis şoförü sanki hep bizim gibi insanlarla karşılaşıyormuş gibi tepki verdi.Tamam gençler dedi ben sizi sahil beldesine goturuceğim dedi arkadaşımda abi merkezi bir yere gotur dedi daha adam sizi gençlerin takıldığı yere goturcem dedi merak etmeyin dedi.işte bir anda yolculuk bitti ve garip bir yere geldik oraya geldiğimizde yavaşça yürümeye başladık pis bir yerdi siyahi kadınlar vardı kuş avlamışlardı ve sergiliyorlardı bir tane güvercini kafasından vurmuşlardı bende neden hayvanlara bunu yapıyorlar dedim kendi kendime keşke oldurseler yazık dedim derken kuş kafasını bana çevirdi ve baktı ve sonra uyandım.Ve kafasının arkasından vurulmuştu güvercin kan da gozukmuştu.Ve bu kuşların olduğun yere 3-4 basamaklı merdivenli yerden çıktım.(Arkadaşım uniden ev arkadaşım )

 4. melike aslan (12 Mayıs 2014 saat: 11:20)

  Rüyamda ailemle birlikte yazlığa gitmiştik ve tatil bitmiş dönüyorduk. Dönüyorduk yolda bir tuvalete girdik oraya bir tane erkek ve kız arkadaşı girdi sonra çocuk kızı bırakıp çıktı bizde çıktık ve çocuk gelip benimle tanışmak istedi tanıştık koluma girmişti ve çok yakışıklıydı sonra biz eve doğru yola çıkıyorduk bana numarasını verdi ayrıldık biz yola çıktık çocuk hep aklımdaydı ve hala aklımda rüyanın etkisindeyim bana yardımcı olun lütfen

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,