RuyaTabirleri.com

Rüyada Tanıştırmak

Rüyada tanıştırmak, rüyayı gören kişi için ferahlık verecek, içini rahatlatacak, onu korkularından, kötü ve olumsuz düşüncelerinden, huzursuz, mutsuz ve hasta olmasına neden olan tüm duygularından arındıracak hayırlı kapıların açılacağına işaret eder ve rüya sahibinin iyiliklerle karşılaşacağı anlamına gelir. Gereksiz yere yük ve dert edilen konuların aslında tabiri caizse öyle atla deve olmadığına, zamana güvenip, sabretmeyi bildiğinde herşeyin mutlaka yoluna gireceğine işaret eder.

Rüyada Sevgiliyi Aileyle Tanıştırmak

Hayırlara alamet eder ve rüyayı gören kişinin gerçekten de gönül ilişkisinde önemli bir aşama kaydedeceğine, sevdiğiyle arasındaki ilişkiyi ve bağı kuvvetlendirecek gelişmeler yaşayacağına, onunla hayırlı şekilde devam edeceğine tabir edilir.

Rüyada Erkek Arkadaşını Aileyle Tanıştırmak

Rüyayı gören kişinin mutluluğunun artmasına vesile olacak sürpriz gelişmeler olacak demektir. Rüya sahibinin hayatını adeta bayram yerine çevirecek çok güzel ve hayırlı olayların yaşanacağına, gönül işlerinden yana şansının ve kısmetinin açılacağına, kafasına göre birini bulacağına alamet eder.

Rüyada İki Kişiyi Tanıştırmak

Rüyayı gören kişinin çevresindeki bazı kimselerin kendisine ihtiyacı olacağına ve bu taleple kapısını çalacaklarına, rüya sahibinin de cömert, yardımsever ve iyi kalpli kimse olması sayesinde elinden gelen fedakârlığı göstereceğine işaret eder.

Rüyada Arkadaşını Ailenle Tanıştırmak

Rüyayı gören kişinin dürüst biri olduğuna delalet eder. Rüya sahibinin adap, usul ve erkân bilen, görgülü kişiliği sayesinde nerede, nasıl davranması gerektiğini bildiğine, herşeyi gereği gibi yerine getirdiğine, yanlış anlaşılmamak için doğru yoldan gittiğine ve mantık süzgecinden geçirmeden hiçbir adım atmadığına yorulur.

Rüyada Birini Tanıştırmak

Rüyayı gören kişinin kolaylıklarla, fırsatlarla ve geniş imkânlarla karşılaşacağına, çalıştığına değeceğine, sıkıntılarından rahatlıkla kurtulacağına, rahat edeceğine, neşesini ve yaşam enerjisini geri kazanacağına ve mutluluğun tadına doyasıya varacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,