RuyaTabirleri.com

Rüyada Tanker Görmek

Rüyada tanker görmek, kişinin, sahip olduğu yetenekler ve beceriler sayesinde işlerinin günden güne daha iyi bir hal alacağına, eğitim hayatında uzun zamandan beri istenen noktaya geleceğine, sorunlarla ve sıkıntılarla başlayan bir projenin gittikçe daha iyi bir duruma geleceğine, herhangi bir problemle karşılaşmayacağına, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, aydınlık bir geleceğe sahip olacağına ve ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde adından sıkça söz ettireceğine delalet eder. Aynı zamanda, insanlar tarafından çok sevilen, iş hayatı ya da aile hayatı ile ilgili olarak akıl danışılan ve hürmet edilen bir kişi olunacağına yorumlanır.

Rüyada Tanker Patlaması

Hayırlı kısmetlerle karşılaşılacağına, iş hayatı ve eğitim hayatı konularında çok güzel noktalara gelineceğine, kaçan fırsatların yeniden kazanılacağına, imkânların gün geçtikçe daha genişleyeceğine ve huzurlu, mutlu ve rahat bir hayata sahip olunacağına işaret eder.

Rüyada Su Tankeri Görmek

Hayatı baştan aşağı değiştirecek bir konu hakkında çok büyük bir karar verileceğine, huzursuz ve mutsuz günlerin geride kalacağına ve hayat içerisinde yaşanmış bazı kötü olayların unutulacağına delalet eder.

Rüyada Petrol Tankeri Görmek

Sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, yakın akrabalardan biri ile bir iş kurulacağına, bu sayede kazançlı adımlar atılacağına, kısa zaman içinde şirketin daha da büyüyeceğine, malvarlığının çok daha artacağına ve hayırlı kişilerle uzun zamandan beri yapılmak istenen bir işe girileceğine işaret eder.

Rüyada Mazot Tankeri Görmek

Yakın zaman içinde özlem duyulan bir kişiye ulaşılacağına, mutlu olunacak ve rahat edilecek bir döneme girileceğine, işlerin kısa süre içinde şaha kalkacağına, manevi olarak huzurlu olunacağına ve iş hayatında gerçekleştirilen çalışmaları kıskanan kişilerle bir tartışma yaşanacağına rivayet eder. Aynı zamanda, yardımsever bir kişi olunacağına yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: