RuyaTabirleri.com

Rüyada Tapınak Görmek

Rüyada tapınak görmek, rüyayı gören kişinin, sorunlarından kurtulacağına, iş hayatında ve aile hayatı içinde karşısına çıkan sorunlarından kurtulup mutlu zamanlar geçireceğine, atacağı adımlar ve gerçekleştireceği çalışmalar sayesinde iş hayatında ve aile hayatında çok hayırlı ve güzel durumlar ile karşılaşacağına ve gün geçtikçe daha büyük bir özgüvene kavuşacağına alamet eder.

Aynı zamanda, geçmişte işlenmiş olan günahların ve yapılmış olan kötülüklerin edilen tövbeler ve dualar sayesinde Allah katında affedildiğine ve huzurlu bir hayat yaşanacağına delalet eder.

Rüyada Eski Tapınak Görmek

İş hayatında çok zor zamanlar geçiren rüya sahibinin, sorunlarının kendisine destek verecek bir kişiden alacağı yardım sayesinde sona ereceğine, sıkıntılarının hızlı bir şekilde çözüme kavuşacağına, yeni fikirler ve düşünceler ile gireceği yeni bir işte şimdiye kadar görülmemiş bir başarı elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada Budist Tapınağı Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında kazanacağı başarılar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, içinde bulunduğu sıkıntılardan yakın zaman içinde kurtulacağına, büyük ve başarılı adımlar atacağına, işlerinin her geçen gün daha büyük kazanç sağlayacağına ve eline geçen tüm fırsatları değerlendirip kendisine çok iyi bir gelecek kurmak için büyük çaba sarfedeceğine işaret eder.

Rüyada Mabet Görmek

Rüya sahibinin, çok iyi ve yardımsever biri olduğuna, bu sayede sıkıntılarından ve sorunlarından etrafındaki insanların vereceği destek sayesinde kurtulacağına, çok hayırlı çalışmalar gerçekleştirip her zaman insanların gözünde çok saygın ve başarılı biri olarak yer alacağına ve iş hayatında çok zor bir işe girmiş olsa bile büyük bir ferahlık yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada Hristiyan Mabedi Görmek

Rüyayı gören kişinin, çevresindeki kişilerden birinin insanlarla beraber para kazanma isteği içinde olduğuna rivayet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: