RuyaTabirleri.com

Rüyada Taraftar Görmek

Rüyada taraftar görmek, hangi meslek dalında çalışılırsa çalışılsın başarı elde edileceğinin kesin olduğunu, özellikle geleceğe yönelik hiçbir kaygı duyulmadan yaşanacağını bildirir. Kişinin ailesi tarafından el üstünde tutulduğunu, her fikrinin, her yaptığının destek gördüğünü, aynı durumun hem akraba çevresinde, hem arkadaşlarınca da benzer şekilde olduğunu bildirir. Toplum hayatında kabul görmek, mesleki açıdan başarıyı erken yaşta tatmak demektir. Diğer yandan bu rüyayı gören kişiler hitabetleri yüksek olduğu için avukat, hakim veya halkla ilişkiler gibi alanlarda eğitim almaları halinde çok başarılı, zengin kişiler olurlar. Taraftar görmek, tartışmalı ya da fikir ayrılığı yaşanan bir konuda rüya sahibinin söz sahibi olarak durumu düzelteceğini, herkesin kendisinin görüşlerinde hemfikir olacağını da delalet eder.

Rüyada Taraftar Olmak

Bir spor kulübüne taraftar olduğunu görmek, toplumsal olaylarda söz sahibi olmak, politikaya atılmak yahut sanatla uğraşarak geniş kitlelere ulaşmak manasına gelir. Kişinin yaptıkları, eylemleri, ortaya koyduğu işler veya çalışmaları ile başkalarını da etkisi altına alacağını, geniş bir çevreye sahip olacağını bildirir. Kutlama daveti yahut eski arkadaşlarla buluşup hasret gidermek gibi anlamlara da gelir. Birinin taraftarı olduğunu görmek ise günlük hayatta rüya sahibine her sözünü dinleten, baskın bir arkadaşın varlığına yorumlanır.

Rüyada Taraftar Kavgası Görmek

Genellikle arkadaş veya iş çevresinde meydana gelecek tartışmalı durumlara işarettir. İkili ilişkilerde, evliliklerde veya flörtlerde anlaşmazlıkların gündeme geleceğini, bir müddet bu problemlerle uğraşmak zorunda kalınacağını, uzlaşmanın veya sorunları atlatmanın zamana bağlı olduğunu ifade eder. İstenmeyen bir durumun ortasında kalmak, iki arkadaşın arasına girmek, değer verilen kişilerden biriyle arada soğuk rüzgarlar esmesi yüzünden üzüntü duymak demektir.

Rüyada Taraftar Görmenin Psikolojik Yorumu

Özellikle önem verilen, sevilen, saygı duyulan biri olmayı arzulamanın, yakın çevredeki kişiler tarafından onore edilmek istemenin ifadesidir. Gençlik yıllarında beklediği şekilde onay görmeyen yahut gördüğü ilgiyi yeterli bulmayan kişilerin şu an içinde bulundukları ortamda da aynı beklenti ile hareket ettiklerine yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!