RuyaTabirleri.com

Rüyada Tarak Görmek

Rüyada tarak görmek hem kadın hem de erkek ile tabir edilir. Kadın sadakatli, fedakâr ve ketumken, erkek hırslı, öfkeli ve yıkıcı kimse şeklinde ifade edilir. Rüyada tarak görmek diğer yandan da temiz ve sonu hayır olan gönül işlerine ve ticaret hayatındaki güzel gelişmelere işaret eder.

Rüyasında tarak gören kişi güzel bir haber alacak, bu haber kendisine ilaç gibi gelecek ve bir süreliğine tüm dertlerini unutturacak diye yorumlanır. Rüyada tarak gören kişi için çok güzel ve yeni başlangıçlar da olacaktır. Bazı rüya tabirlerine göre tarak gören kişinin gelecekle ilgili planları yolunda gidecek demektir.

Rüyada Tarak Kırılması

Rüya sahibinin keyfinin ve ağız tadının kaçması anlamına gelir. Rüyada tarak kırılması anlaşmazlığa düşmeye ve tüm planların bu nedenle alt üst olmasına, kişinin de bundan büyük zarar görmesine delalet eder.

Rüyada Tarak Aramak

Rüya sahibinin hayatında meydana gelecek olan değişiklik ve yeniliktir. Rüya sahibi rutin olan şeylerden sıkıldığı için hayatında bazı değişiklikler yapacak, bundan da kendisi için hayırlı ve güzel sonuçlar elde edecek demektir.

Rüyada Tarak Almak

Rüya sahibinin, elde edeceği güzel bir fırsat ya da sahip olacağı şans anlamına gelir. Rüya sahibi Allah’ın kendisine açtığı hayırlı kapılardan içeri girecek ve hayatı olumlu yönde değişecektir. Rüyada tarak almak mutluluk anlamına gelir.

Rüyada Tarak Takmak

Mutlu ve bereketli yuvalar demektir. Rüya sahibinin ailesinde huzurunun ve mutluluğunun yerinde olduğuna, darlık çekmeden rahatlık ve lüks içinde yaşamasına, arzu ettiği şeylere kavuşmasına ve istediği işi kurmasına delalet eder.

Rüyada Tarakla Taranmak

Rüya sahibinin bazı şeyleri telafi etmek için adım atması ve artık belli bir hayat çizgisinde yürümeye karar verip, bunu uygulaması anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Tarak Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. İrem (18 Mayıs 2014 saat: 09:37)

    Ben genelde rüya görmem görürsemde nadiren görürüm buyüzden size ilginç bulduğum bir rüyayı yazacağım yokuşuşn başındaki kasap kaldırılmış ve yerine kuaför açılmış benimde bir akrabağam kuaföre güdeceğini bana söylüyo ve kuaföre varıyo telefon açıp benden tarak istiyo bende tarağı götrdüğümde kulaklarımda küpe olduğunu fark ediyorum daha sonra tarağı veriyorum ilk önce saçı kesiliyo ve tarakla taranıyo daha sonra bana tarağı verdiklerinde tarakta saçların kaldığını görüyorum ve rüya burada bitiyo

  2. Şükrü tosun (06 Nisan 2014 saat: 11:07)

    şimdi aslında cok nadır rüye gören bı insanım ama bugun kı gördugum ruya ise cok değişik geldi daha önce hiç böyle bı ruya görememiştim.. ve bende rüyadan rüyaya gecme var nedense bir rüyayı bırakıp dıger ruyaya gecıyorum. rüyanın başı yada sonu yok.. sadece aklımda kalanları size yazsam ve onlarda şöyle; rüyamda bır sürü kalabalık var ve bu kalabalık kadın ve erkeklerden olusuyo ve ben bunların oturacak oldukları yeri toz olmasın dıye elımde bır hortumla suluyorum ve bu kalabalıkta yanlış hatırlamıyorsam cenaze oldugu için toplanıyorlar ve cenazede öldüğünü bıldıgım bi kişiye… sonra ortaya bı adam mı ?kadın mı cıkıyor tam hatırlamıyorum ama bu cıkan insan bır anda canavara dönüşüyo resmen önune cıkan herseyı ısırıyo zaten ısırdıgı hayvan yada ınsanda ona benzıyo.. ve bırde kesılmış ınsan kafaları vardı.. sonra ben hapsenedeyım ve orda ıdam edılecek bı ınsan var yıne bır suru kalabalık ve bu adamı ıdam edecekler bu kalabalığın önunde adam ıpe cıkıyor ve bır vakıt sonra sehpa devrılıyo mu yoksa ıp mı kopuyo ama adam yere düşüyor. sonra bı cellat adamı tekrar asmak ısterken adamı cellatın elınden alıyorum ve koğuşa gıdıyoruz ve koğusta bıkaç kişi daha var onlarla beraber pencerede ki parmaklıkları kesıyoruz ve adamı ordan kaçırıyoruz.. sonra adam ordan kaçıyo falan .. o esnada denızden cıkarılan bır tane kesılmış kafa cıkırıyor bırısı hatta o canavar kılıklı kadın cıkarıyo sonra buna doğru bı kopek gelıyo bu köpegı ısırıyor köpekte onun gıbı kocaman hatta tabırı caizse hayvan gibi dişleri olan bir canavara dönüşüyo.. ve dedım ya ılk başta ruyadan ruya ya gecıyorum dıye sonra cok kısada olsa amcam benım tarağımı baska bırısıne verıyo ve adamın sacı uzun ve sankı bır kürsude konuşma yapıyo bu adamda ama sıkıntılı görunuyor ter içinde falan kalmış, adam benım taragımla sacını tarıyo ve ohh rahatladım dedıyor sacını taradıktan sonra ben de amcama dıyorum kı benım taragımı nıye tanımadıgım bır ınsana verıyosun kendı taragını verseydın dıyorum benım taragım yok dıyo ama sonra ben onun taragını buluyorum evde hatta gelıp bana soruyo benım tarağım nerde gördun mu dıye.. bende hanı senıntaragın yoktu dıyorum oğlım benım taragım eskı dıyor baksana dıslerı falan kırılmış dıyo bende ses etmıyorum o öyle deyınce sonra uyanıyorum..

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,