RuyaTabirleri.com

Rüyada Tarak Görmek

Rüyada tarak görmek hem kadın hem de erkek ile tabir edilir. Kadın sadakatli, fedakâr ve ketumken, erkek hırslı, öfkeli ve yıkıcı kimse şeklinde ifade edilir. Rüyada tarak görmek diğer yandan da temiz ve sonu hayır olan gönül işlerine ve ticaret hayatındaki güzel gelişmelere işaret eder.

Rüyasında tarak gören kişi güzel bir haber alacak, bu haber kendisine ilaç gibi gelecek ve bir süreliğine tüm dertlerini unutturacak diye yorumlanır. Rüyada tarak gören kişi için çok güzel ve yeni başlangıçlar da olacaktır. Bazı rüya tabirlerine göre tarak gören kişinin gelecekle ilgili planları yolunda gidecek demektir.

Rüyada Tarak Kırılması

Rüya sahibinin keyfinin ve ağız tadının kaçması anlamına gelir. Rüyada tarak kırılması anlaşmazlığa düşmeye ve tüm planların bu nedenle alt üst olmasına, kişinin de bundan büyük zarar görmesine delalet eder.

Rüyada Tarak Aramak

Rüya sahibinin hayatında meydana gelecek olan değişiklik ve yeniliktir. Rüya sahibi rutin olan şeylerden sıkıldığı için hayatında bazı değişiklikler yapacak, bundan da kendisi için hayırlı ve güzel sonuçlar elde edecek demektir.

Rüyada Tarak Almak

Rüya sahibinin, elde edeceği güzel bir fırsat ya da sahip olacağı şans anlamına gelir. Rüya sahibi Allah’ın kendisine açtığı hayırlı kapılardan içeri girecek ve hayatı olumlu yönde değişecektir. Rüyada tarak almak mutluluk anlamına gelir.

Rüyada Tarak Takmak

Mutlu ve bereketli yuvalar demektir. Rüya sahibinin ailesinde huzurunun ve mutluluğunun yerinde olduğuna, darlık çekmeden rahatlık ve lüks içinde yaşamasına, arzu ettiği şeylere kavuşmasına ve istediği işi kurmasına delalet eder.

Rüyada Tarakla Taranmak

Rüya sahibinin bazı şeyleri telafi etmek için adım atması ve artık belli bir hayat çizgisinde yürümeye karar verip, bunu uygulaması anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: