RuyaTabirleri.com

Rüyada Tarantula Görmek

Rüyada tarantula görmek, rüya sahibine düşman olan kişilerin çeşitli planlar ve hazırlıklar içinde olduğuna, yakın bir zamanda kötü bir şeyler yapacaklarına ve rüyayı gören kişinin bu durumdan çok etkileneceğine işaret eder. Aynı zamanda, hayat içerisinde çeşitli kötü ve geri dönülmesi zor yollara girileceğine ve çok sıkıntılı zamanlar yaşanacağına alamet eder.

Rüyada tarantula görmek, çok güzel ve iyi yaşanmış, çok hayırlı işler ile geçirilmiş ve insanlara yardım etmeye adanmış bir hayat yaşandığına da yorumlanır.

Rüyada Siyah Tarantula Görmek

Rüya sahibine iş hayatındaki başarıları yüzünden düşman olan kimselerden büyük kötülükler geleceğine, çok kötü ve sıkıntılı durumlar ile karşı karşıya kalıp çok büyük üzüntü ve endişe duyacağına tabir eder.

Rüyada Tarantula Öldürmek

Uzun bir zamandan beri yaver gitmeyen, türlü sıkıntılar yaşanmasına sebep olan ve çok sorun yaratan şanssızlığın kırılmasına, kötü günlerin bitmesine ve iş hayatı ve aile hayatı ile ilgili çok güzel ve hayırlı olaylar ile karşılaşılmasına delalet eder.

Rüyada Tarantula Yemek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve sosyal hayatında kendisine düşman olan kişileri yeneceğine, düşmanlarından kurtulduktan sonra iş hayatında çok büyük atılımlar yapacağına ve bu sayede hem çok büyük miktarda para kazanacağına hem de çok hayırlı haberler alacağına alamet eder.

Rüyada Tarantula Isırması

Çekemeyen insanların ve düşmanlarının rüya sahibine, iş hayatındaki bir proje sırasında engel olacaklarına, küçük de olsa zarar uğratacaklarına ancak rüyayı gören kişinin bu kişilerden çekinmediğine ve işine devam edeceğine alamet eder.

Rüyada Tarantula Sokması

Düşmanların rüya sahibine çok büyük bir darbe indireceklerine, çok büyük maddi ve manevi bir sıkıntıya sokacaklarına ve rüyayı gören kişinin uzunca bir süre toparlanamayacak bir duruma düşeceğine rivayet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Tarantula Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. fatma dilek (17 Kasım 2014 saat: 22:26)

  Yanıtlarsanız eğer çok sevinirim. Rüyamda ben sağlıklı olduğum halde tekerlekli sandalye ile sokakta dolaşırken karşı yoldan gelen annem ve babamı bi merdivenden çıkarken gördüm ellerinde bi çuval tavuk gibi bişey vardı. Karşılaşınca birlikte bi yola girdik dar karanlık pis bi yoldu yolun sonuna kadar çıktık uolun sonunda bi ağaç kökü ve örümcek ağı vardı ordan annemi geçirdim babam da geçti ama ben geçemedim sanki yol daraldı kapandı gibi oldu örümcek çıktı ağaç kökünden iki tane babama bağırdım kalın bacaklı büyük kıllı korkunçtu örümcekler kovalamaya başladılar beni o yolun sonuna kadar babama bağırdım babam birini öldürdü o yoldan geçmek için tekrar yukarı kaçarken diğeri önümüze çıktı ve uyandım. Lütfen yorumunuzu bekliyorum

 2. nur (08 Temmuz 2014 saat: 09:49)

  Bu rüyayı uZun süredir görüyodum yani şöyle ilk günler benim odamda fareler vardı onlarla ugraştım devamında 2 3 gün sonra rüyanın devamını gördüm evin heryerinde böcekler var böcekler var aradım hatta ablalamla kardeşimle aradım onlar böceklerden beni sorumlu tuttular en sonunu bu gece sabah namazından sonra gördüm rüyanın en başından belli varolan bi poşet var ağzı kapalı ama ben açmıyodum babam getirmiş diye bupoşet bi seyehat şirketinin poşeti hatta neyse ben açtım bu poşeti yanımda kız kardeşimde var bu poşetten 2 akrep dışarı attılar kendilerini ilk başta oldu bölgede duruyolardı peşine siyah bi talantula çıktı ve poşetin içi böcek kaynıyo annemi çagırdım gelsin baksın poşetin ağzını bağlasın siye ama annem bişe yapmadı hatta oturdu izledi annem gelince bi tane akrep üstüme dooğru geldi ben yaatagın üstüne çıkınca yatagın altına girdi kafamı uzattım bakmaya üstüme doğru geldi aonra yatagın altında koyboldu uyandım

 3. Anonim (18 Mart 2014 saat: 18:00)

  Rüyamda bir çuval vardı. Evde salondaydım. Keseden yılan çıkarttım. Ben yılanı yere koyuyor o ben onu yere koydukça koluma dolanıyordu. Sonra koyu lacivert bir kurbağa çuvaldan hızla sıçradı ve hiç ses çıkartmadı. Bir tek babam yanımdaydı. Geceydi. Babama çuvalın içinde tarantula olduğunu ve çuvalı açmamasını söyleyip,çuvalı bağladım… -Rüyaya okula gitmeden yani 6’dan önce gördüm.-

 4. aycan (21 Aralık 2013 saat: 20:28)

  Rüyamda hiç tanımadığım biriyle evlenmişim. Başım kapalıydı. Ama evliliğimi kimse bilmiyordu yani saklıyorduk. Ara sokaklardan geçip bir odalı bir eve geliyorum. Orası benim evimmiş fakat çok döküntü içinde eşya olmayan bir ev. Sadece bir boş yatak var. Yanımda kız kardeşim var sanırım o biliyor evlendiğimi birden üzerimde bir örümcek görüyorum kardeşime söylüyorum oda eline bir terlik alıp örümcek bacağımdayken öldürüyor. Sonra ikinci örümceği görüyorum kardeşim onuda terlikle üzerimde öldürüyor. Bir üçüncüsü daha geliyor ve o kalçama kadar çıkıyor. Kardeşim onu popomun üzerinde öldürüyor. Sonra siyah bir tarantula yürüyor bacağımdan kalçama doğru çıkıyor.Onuda tam kalçamdayken öldüryor. Kalçamı açıp bakıyorum iki tane kızarmış nokta görüyorum telaşla ısırdılar herhalde diyorum ama bişey olmaz sanırım diyorum ve uyanıyorum. ‘Rüyayı sabah namazından sonra gördüm’

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,