RuyaTabirleri.com

Rüyada Tarçın Görmek

Rüyada tarçın görmek, rüyayı gören kişinin, eş, dost ya da akrabalarından biri ile ilgili acı ya da kötü bir haber alacağına tabir edilir. Aynı zamanda, çıkmaza girmiş ve yarım kalmış işleri ve başlatılamamış çalışmaları yoluna sokacak ve tamamlanıp işlerlik kazanacak hale getirecek bilgili, deneyimli ve akıllı bir kişinin varlığına delalet edilir.

Rüyada Tarçın İçmek

Rüyada tarçın içmek, uzun zamandır göz ardı edilmiş bir hastalığın rahatsızlık verici boyutlara geldiğine ancak en kısa sürede hastalıktan kurtulup eski sağlığa kavuşulacağına tabir edilir.

Rüyada Tarçın Yemek

Rüyada tarçın yemek, rüyayı gören kişinin, hayatını olumsuz olarak tamamen değiştirecek bir kişiyle ilişki içerisinde olduğuna,  bu yüzden, günlük yaşantısının ve aile, eş, dost ve akrabaları ile olan ilişkisinin tamamen bozulduğuna işaret eder. 

Rüyada Karanfil Görmek

Rüyada karanfil görmek, uzun zamandır kapalı tutulan gönül kapılarının açılmasına ve gönül işlerinin tekrar başlamasına vesile olacak büyük ve tutkulu bir aşka delalet eder.

Rüyada Kırmızı Karanfil Görmek

Rüyada kırmızı karanfil görmek, rüyayı gören kişinin, hayatını ve sosyal ilişkilerini baştan aşağı değiştirecek ve yeni bir bakış açısı kazanmasını sağlayacak bir ilişkiye yorumlanır.

Rüyada Beyaz Karanfil Görmek

Rüyada beyaz karanfil görmek, rüya sahibinin, hem çalışma ortamında hem doğal ortamlarda temizliğe ve sağlığa çok önem verdiğine işaret eder.

 Rüyada Sarı Karanfil Görmek

Rüyada sarı karanfil görmek, eş, dost ya da akrabalardan birinin yaşayacağı sorunlardan ötürü duyulacak üzüntüye ve bu üzüntünün rüya sahibinde yaratacağı büyük sağlık sorunlarına delalet eder.

Rüyada Tarlada Karanfil Görmek

Rüyada tarlada karanfil görmek, yapılan işlerden ve ortaya konacak çalışmalardan bol para kazanılacağına ve refah içinde bir ömür sürülüp mutlu olunacağına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!