RuyaTabirleri.com

Rüyada Tarhana Çorbası Görmek

Rüyada tarhana çorbası görmek, hakkaniyetli bir insan olmaya, herkesin yardımına koşmaya, destek vermeye ve sevap işlemeyi seven rüya sahibinin her durumda elindekileri hiç düşünmeden insanlarla paylaştığına alamettir. Eli açık, gönlü bol biri olmak suretiyle herkesin takdirini ve sevgisini kazanan kişilerin aynı zamanda ahret yaşamları için de bu güzel amellerle çok büyük bir yatırım yaptıklarını, Allah’ın sevdiği bir kul olarak yaşamaya devam edeceklerini işaret eder. Tarhana çorbası tutarlı bir hayat sürdürüldüğünü ve asla ikiyüzlü olunmadığını, yapılan işin de, kalpten geçenlerin de bir olduğunu tabir eder. Her kim bu rüyayı görürse işleri hayırla neticelenir ve ömür boyu rızkı bol olur. Ailesinin tüm ihtiyaçlarını en güzel şekilde karşılayan rüya sahibinin parasının değerini bileceğini ancak sevdikleri için gözünü kırpmadan tüm servetini harcayacak kadar da cömert olduğunu bildirir.

Rüyada Tarhana Çorbası Yapmak

Hayır yemeği vermek veya ölmüşlerinin rahmeti için yoksul kişilere yardımcı olmak, maddi ve aynı zamanda manevi destekte bulunarak sevap işlemek, dua almak anlamına gelir. Öte yandan takva sahibi olunduğunun altını çizen rüya, dünya malına meyletmeyen rüya sahibinin arzu ettiği her şeye en kolay yoldan kavuşacağını, zorluk çekmeden geleceğini inşa edeceğini ifade eder. Kalıcı işler yaparak ismini tarihe yazdırmak, hekimler için bir hastalığın çaresini bularak insanlığa büyük bir hizmette bulunmak anlamındadır.

Rüyada Tarhana Çorbası İçmek

Kazancını ağız tadı ile yiyen, ailesini başkalarını muhtaç etmeyen, iyilikle dolu kalbini herkese açan rüya sahibinin İslamiyete yakışır bir hayat sürdüğünü ve yakın zamanda Hac yolculuğu için hazırlıklara başlayacağını bildirir. Adağı olan kişilerin niyetlerinin gerçekleştiğine dair müjdeli bir haber alarak sevinç gözyaşı dökeceklerine delalettir.

Rüyada Tarhana Çorbası Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin çok duygusal ve yumuşak başlı olmasından ötürü herkesle iletişiminin iyi olduğunu ancak zaman zaman insanların kırılmasını istemediği için olumsuz duygularını dahi kimseyle paylaşamayıp içine attığını tabir eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!