RuyaTabirleri.com

Rüyada Tarhana Görmek

Rüyada tarhana görmek, şans anlamına gelir. Rüya sahibi için kötüye giden her şeyin iyi yönde seyretmeye başlayacağına işaret eder. Şansın açılmasına, geçim kaynaklarının çoğalmasına, yeni fırsatlar ele geçirmeye ve işlerden alınabilecek en iyi verimi almaya tabir edilir. Rüyada tarhana görmek, mutluluk verici güzel haberlere ve güzel gelişmelere delalet eder. Sağlığın da keyfin de yerine gelmesi anlamına gelir ve hayırlara delalet eder.

Rüyada Tarhana Çorbası İçmek

Rüyada tarhana çorbası içmek iyi değildir. Bir konuda rüya sahibinin içine kurt düşmesine, bu nedenle çok mutsuz ve huzursuz olmasına işaret eder. Rüya sahibinin gönül rahatlığı, ruh dinginliği ve huzur için bu kuruntularından bir an önce kurtulması gerekir.

Rüyada Tarhana Yapmak

Uğursuzluk ve şansızlık anlamına gelir. Rüyasında tarhana yaptığını gören kişi geçim sıkıntısına düşer, fakirleşir. Rüya sahibinin gözü yokluk nedeniyle hiçbir şeyi görmez. Rüyada tarhana yapmak, musibetlerle karşılaşamaya, art niyetli ve belalı kişilere bulaşmaya işaret eder.

Rüyada Tarhana Sermek

Rüya sahibin ağır şartlarda çalışmasına ve hak ettiği kazancı alamamasına tabir edilir. Rüyasında tarhana serdiğini gören kişi, yaptığı işin karşılığı olmayacak bir maaş aldığı için kıt kanaat geçinmek zorunda kalıyor ve geçim sıkıntısı nedeni ile mutsuz oluyor demektir.

Rüyada Tarhana Kurutmak

Rüyada tarhana kurutmak kötü haberleri işaret eder. Rüya sahibinin hayatında hiç istenmeyen şeyler yaşanacak, rüya sahibi illet kişilerle ve kötü hastalıklarla uğraşmak zorunda kalacak, sıkıntılı ve zor günler geçirecektir.

Rüyada Çorba Görmek

Rüyasında çorba gören kişi karasız olacağı bir dönem geçirecek bu nedenle de bir hayli vakit kaybedecek demektir. Rüya sahibinin kafa karışıklığından kurtulup, içine sinecek olan bir karar alması bir hayli uzun sürecek demektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,