RuyaTabirleri.com

Rüyada Tarhana Görmek

Rüyada tarhana görmek, şans anlamına gelir. Rüya sahibi için kötüye giden her şeyin iyi yönde seyretmeye başlayacağına işaret eder. Şansın açılmasına, geçim kaynaklarının çoğalmasına, yeni fırsatlar ele geçirmeye ve işlerden alınabilecek en iyi verimi almaya tabir edilir. Rüyada tarhana görmek, mutluluk verici güzel haberlere ve güzel gelişmelere delalet eder. Sağlığın da keyfin de yerine gelmesi anlamına gelir ve hayırlara delalet eder.

Rüyada Tarhana Çorbası İçmek

Rüyada tarhana çorbası içmek iyi değildir. Bir konuda rüya sahibinin içine kurt düşmesine, bu nedenle çok mutsuz ve huzursuz olmasına işaret eder. Rüya sahibinin gönül rahatlığı, ruh dinginliği ve huzur için bu kuruntularından bir an önce kurtulması gerekir.

Rüyada Tarhana Yapmak

Uğursuzluk ve şansızlık anlamına gelir. Rüyasında tarhana yaptığını gören kişi geçim sıkıntısına düşer, fakirleşir. Rüya sahibinin gözü yokluk nedeniyle hiçbir şeyi görmez. Rüyada tarhana yapmak, musibetlerle karşılaşamaya, art niyetli ve belalı kişilere bulaşmaya işaret eder.

Rüyada Tarhana Sermek

Rüya sahibin ağır şartlarda çalışmasına ve hak ettiği kazancı alamamasına tabir edilir. Rüyasında tarhana serdiğini gören kişi, yaptığı işin karşılığı olmayacak bir maaş aldığı için kıt kanaat geçinmek zorunda kalıyor ve geçim sıkıntısı nedeni ile mutsuz oluyor demektir.

Rüyada Tarhana Kurutmak

Rüyada tarhana kurutmak kötü haberleri işaret eder. Rüya sahibinin hayatında hiç istenmeyen şeyler yaşanacak, rüya sahibi illet kişilerle ve kötü hastalıklarla uğraşmak zorunda kalacak, sıkıntılı ve zor günler geçirecektir.

Rüyada Çorba Görmek

Rüyasında çorba gören kişi karasız olacağı bir dönem geçirecek bu nedenle de bir hayli vakit kaybedecek demektir. Rüya sahibinin kafa karışıklığından kurtulup, içine sinecek olan bir karar alması bir hayli uzun sürecek demektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Tarhana Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. gül (08 Nisan 2014 saat: 19:35)

  rüyamda uzun süredir görmediğimiz bir tanıdığımızın evine ailecek gittik kendisi pideci bize pice yapmıştı yeşillik bi bahçede sofra kurmuştuk pidecinin iki oğlu olduğunu gördüm yetişkin. sonra kendimi bi an kendi evimizde gördüm kapı çaldı çanakkaledeki arkadaşım gelmiş bana ablamla acıktık tarhana alıcam aydındaki evden beraber gidelim dedi. ben de şaşırdım bu kadar yolu niye geldin bizde var dedim ve bi kaseye toz tarhana koyup verdim.

 2. mine (19 Şubat 2014 saat: 10:33)

  rüyamı anlatırken eklemeyi unuttuğum bir hususu eklemek istiyorum, tabiri yapılırken önemli olacağını düşündüğüm için ekleme gereği duydum bu arada bu yaptığımız şeyinde tarhana olduğunu söylediler.tarhanayı tezgah gibi bir şeyin üstünde annem ve birkaç kişi daha yaparken bende hem heveslendiğim hemde yardım edip denemek istediğim için anneme yanaşıp yardım ediyorum bu arada da o gösterişli saray takılarını görüp aaa artık padişahın yeni sultanı benim şunlardan beğeneyimde takayım diyor ve takıları denemeye yöneliyorum. yeşil taşlı kocaman uzun bir kolyeyi deneyip beğeniyorum ve takılarla ilgileniyorum.selam ve sevgiler…

 3. mine (19 Şubat 2014 saat: 08:53)

  Rüyamda garip bulgurumsu bir macunu elimize alıp ufalıyoruz ve bulgur gibi dökülüyor bunu annem bir tezgahın başında oturmuş yapıyor ne güzel yapıyorsun öyle diyorum.oda aman ellerim acıdı bunu yapmak zor diyor böyle deyince bende ona yardım ediyorum bu arada bende padişahın gözdesi yani sultan olmuşum orasıda hayli kalabalık pazaryerne benziyor.aynı tezgahta bir sürü renkli taşlı takılar var.bende bu arada onlardan beğeniyorum ki takayım öyle ilginç bi rüyaydı yorumu nedir acaba???

 4. hanife (11 Şubat 2014 saat: 22:45)

  Rüyamda büyük dikdörtgen bir tepside tarhana hamuru yoğuruyorum.Küçük bir hamur yoğurduğum.Yoğurdukça hamur yok oluyor ve ben bos tepsiye biraz su katıp tekrardan sanki hamur varmış gibi suyu karıyorum.Aniden tarhana hamuru tekrar olusuyor.bunu bırkaç kez yapıyorum.Sonunda tarhana hamuru bir anda kuru tarhana oluyor o buyuk tepsıden tasıcak kadar cok oluyor.Yorumlarsanız sevinirim.

 5. cansu (02 Şubat 2014 saat: 08:05)

  Bucada otururken konakta sehir merkezine yakin yeni bir eve tasiniyoruz
  Tasindigimiz evi cok beyeniyorum ve cok seviyorum. Sehir merkezinde olmasina ragmen evin manzarisi daglik bi yere bakiyor. Cok guzel manzarasi var konak merkeze yureyerek gidip geliyorum. Annem buraya alisamiyor eski evimize tasinmak istiyor evdekiler bu durumu kabullenip orayi sevemiyor bu durumda beni huzursuz ediyor. En garibi Bigun evin yakininda bi yeri kaziyorm topragin altindan tarhana cikiyor

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,