RuyaTabirleri.com

Rüyada Tarihi Bina Görmek

Rüyada tarihi bina görmek, maneviyata verilen değerin, kişinin ailesine sahip çıktığının, alın teri ile elde edilen rızkın ve emek verilen işte başarı sağlamanın işaretidir. Rüya sahibinin başladığı bir işi bitirerek kendisini ispat etme şansı bulacağına ve ailesiyle beraber sevdiği kimselerin de takdirini görerek, onurunun okşanacağını bildirir. Tarihi bina görenlerin hayatları sağlam zemin üzerine inşa edildiği gibi, kişi zorluklar karşısında da her zamanki gibi güçlü bir duruş sergileyecek demektir. Kişinin yaşama sevincini her zaman ayakta tutacağını ve önündeki dönemde yayılma isteğini gerçeğe dönüştürecek fırsatlar bulacağını, özellikle bu dönemde iş konusunda yeni atılımlar yapmak için şartların yeterince olgunlaşacağını bildirir. Doğru ve emin adımlar atacak olmanın, gelecekte ismi duyulan bir şahsiyet olarak anılacağının da tabiridir.

Rüyada Tarihi Bina Satın Almak

Eski işine geri dönmek, ayrılan kimselerin yeniden barışması ve küsülen veya görüşülmeyen akrabalarla tekrar temasa geçmek anlamlarına gelir. Tarihi bina aldığını gören kimselerin geçmişte para etmeyen arsalarının değeri artar ve kişinin eline çok yüklü paralar geçer. Gelecekte para edecek işlere gitmek, küçük yatırımlar yaparak ilerde zengin olmak demektir. Akıllıca hamleler yapacak olan rüya sahibinin pratik zekasının sonucunda çok büyük başarılara imza atacağının da alametidir.

Rüyada Tarihi Bina Yıkmak

İnancı zayıflamış kimselerin manevi değerlere de aynı şekilde önem vermediklerini, hayatlarını yalnızca günü kurtaracak ve zevklerini tatmin edecek şekilde geçirdiklerini, yaşama tutunamadıkları gibi, iyi bir işe ve aileye de sahip olmakta zorlanacaklarını bildirir. Aileyle arası açılacak olan rüya sahibinin bir dönem tek başına yaşamaya çalışsa da, işlerin istediği gibi gitmeyeceğini ve yeniden ailesiyle barışacağını işaret eder.

Rüyada Tarihi Bina Görmenin Psikolojik Yorumu

Geleneksel düşüncenin hakim olduğu kişilerin yenilikler karşısındaki bocalamalarının, gündelik hayatlarında da modern yaşama karşı aldıkları anlamsız mesafenin bir yansımasıdır. Kişinin kendi dünyasında kapalı kaldığını ve kabuklarını kıramadığını da işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Tarihi Bina Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. elif (04 Aralık 2016 saat: 22:46)

    Rüyamda tarihi bir binaya giriyordum. İçeride dolaşıyordum. Geniş, yüksek tavanlı, aydınlık, oldukça ferah koridorları vardı. Merdivenleri de oldukça genişti. İçeriye girdiğimde asansöre binen uzun boylu sarı ceketli, sarışın güzel ve geniş alınlı bir kız vardı. Koluna taktığı çantası ceketiyle aynı renkti. O sırada biri bana sigara uzattı ya da ben yaktım. Sigara içerek koridorda yürüdüm. Bazı açık kapıların önünden geçtim. Duvarları mavi olan bir odada bir kız ve orta yaşlarda orta boylu bir adam pazarlık yapar gibi bir meseleyi tartışarak çözmeye çalışıyorlardı. Kızın asansöre binen kız olduğunu daha görmeden biliyordum. Sigara içtikçe rahatlıyordum. Ya sigara bitmiyordu ya da hep yenisini yakıyordum. Binanın içinde hamam gibi bir yer vardı. Oraya girdiğimde rahatladığımı hissettim. O sırada birisi benden çantası ya da montunu tutmamı istedi. Galiba asansörde ki kızdı. Yardımcı oldum. En son elimdeki sigarayı söndürmek için pencereye yaklaştım. Dışarıda yağmur yağıyordu. Gökyüzü gri bulutlarla kaplı, hava basıktı. Ama içimde bir rahatlama vardı yinede. Son bir kaç nefes daha çekip sigarayı söndürdüm.
    Bu arada daha önce hiç sigara içmedim.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,