RuyaTabirleri.com

Rüyada Tarihi Bina Görmek

Rüyada tarihi bina görmek, maneviyata verilen değerin, kişinin ailesine sahip çıktığının, alın teri ile elde edilen rızkın ve emek verilen işte başarı sağlamanın işaretidir. Rüya sahibinin başladığı bir işi bitirerek kendisini ispat etme şansı bulacağına ve ailesiyle beraber sevdiği kimselerin de takdirini görerek, onurunun okşanacağını bildirir. Tarihi bina görenlerin hayatları sağlam zemin üzerine inşa edildiği gibi, kişi zorluklar karşısında da her zamanki gibi güçlü bir duruş sergileyecek demektir. Kişinin yaşama sevincini her zaman ayakta tutacağını ve önündeki dönemde yayılma isteğini gerçeğe dönüştürecek fırsatlar bulacağını, özellikle bu dönemde iş konusunda yeni atılımlar yapmak için şartların yeterince olgunlaşacağını bildirir. Doğru ve emin adımlar atacak olmanın, gelecekte ismi duyulan bir şahsiyet olarak anılacağının da tabiridir.

Rüyada Tarihi Bina Satın Almak

Eski işine geri dönmek, ayrılan kimselerin yeniden barışması ve küsülen veya görüşülmeyen akrabalarla tekrar temasa geçmek anlamlarına gelir. Tarihi bina aldığını gören kimselerin geçmişte para etmeyen arsalarının değeri artar ve kişinin eline çok yüklü paralar geçer. Gelecekte para edecek işlere gitmek, küçük yatırımlar yaparak ilerde zengin olmak demektir. Akıllıca hamleler yapacak olan rüya sahibinin pratik zekasının sonucunda çok büyük başarılara imza atacağının da alametidir.

Rüyada Tarihi Bina Yıkmak

İnancı zayıflamış kimselerin manevi değerlere de aynı şekilde önem vermediklerini, hayatlarını yalnızca günü kurtaracak ve zevklerini tatmin edecek şekilde geçirdiklerini, yaşama tutunamadıkları gibi, iyi bir işe ve aileye de sahip olmakta zorlanacaklarını bildirir. Aileyle arası açılacak olan rüya sahibinin bir dönem tek başına yaşamaya çalışsa da, işlerin istediği gibi gitmeyeceğini ve yeniden ailesiyle barışacağını işaret eder.

Rüyada Tarihi Bina Görmenin Psikolojik Yorumu

Geleneksel düşüncenin hakim olduğu kişilerin yenilikler karşısındaki bocalamalarının, gündelik hayatlarında da modern yaşama karşı aldıkları anlamsız mesafenin bir yansımasıdır. Kişinin kendi dünyasında kapalı kaldığını ve kabuklarını kıramadığını da işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!