RuyaTabirleri.com

Rüyada Tarihi Eser Görmek

Rüyada tarihi eser görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatındaki başarılar,  sosyal hayatta yaptığı iyilikler ve dürüst ve ahlaklı kişiliği sayesinde insanlardan çok büyük saygı göreceğine ve girdiği işlerde çok zekice çalışmalar yaparak büyük başarılar kazanacağına ve ferahlığa çıkacağına alamet eder. Aynı zamanda, resmi bir kurum için yaptığı bir iş başvurusunun kabul edilmesi ile memuriyet yaparak hayatını kazanacağına tabir edilir.

Rüyada Tarihi Eser Çıkarmak

Rüyayı gören kişinin, geçmişte kalmış duyguları, dostluk ya da kırgınlıkları tekrar hatırladığına, eski olayların hatırlanması ile çok istenmeyen durumların ortaya çıkacağına, iş hayatında ve sosyal hayatında çok zor durumlara düşeceğine ve zarara uğrayacağına delalet eder.

Rüyada Tarihi Eser Ev Görmek

Rüya sahibinin, uzun yıllar önce yaşadığı kötü olaylardan büyük dersler çıkardığına, iş hayatında ya da aile hayatında karşısına çıkan yeni sorunların çözümlerinde deneyimleri ile hareket ettiğine ve bu sayede çok zor durumlara düşmekten ve büyük sıkıntılar çekmekten kurtulacağına işaret eder.

Rüyada Tarihi Eser Almak

Geçmişte yaşanan güzel olayların ve duyguların özlemini çeken rüya sahibinin, tekrar o günlere geri dönmek istediğine, olayları ve duyguları yaşadığı kişilere ulaşmaya çalıştığına, çok üzülüp kendisini çok yıprattığına ve çok zor zamanlar geçirdiğine ancak boş yere hayatını ve kendisini kötü durumlara soktuğuna rivayet eder.

 Rüyada Tarihi Eser Para Görmek

Rüyayı gören kişinin, çok iyi, yardımsever, başarılı ve çok dürüst bir insan olmasını çekemeyen kişiler olduğuna ve kendisine düşmanlık beslediklerine alamet eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, yaptığı başarılı işleri, dürüst kişiliğini sevmeyen, yaptığı çalışmaları ve kendisini çekemeyen insanlar tarafından dedikodu malzemesi yapılacağına, adının kirletilmeye çalışılacağına ve bu sebeple çok büyük üzüntüler yaşayacağına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Tarihi Eser Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. hüseyin (10 Aralık 2014 saat: 19:20)

    Rüyamda abim bahçemizin altında tarihi bir sur olduğunu gösterdi. Daha sonra abimin elinde altın mühür vardı ve bunu bu tarihi surda bulduğunu söyledi ve sonra uyandım. Altın mühürün üstünde yazı vardı. O mühürün hangi döneme ait olduğunu gösteren bir mühürdü bu mühür

  2. sarina (26 Mart 2014 saat: 06:42)

    Rüyamda rahmetli kayımbabamdan tarihieser ev esyası varmış bodrumda kapisi acik bir sekilde duruyormus bir arkadasim bu eşyalarin cok kiymetli ildugunu söylüyorbana esyanin icinde islemeli 4 tane sandalye dikkatimi cekiyor bu arkadaşim kapiyi kitlemek icin duvara civi cakiyorki kapiyi kitlesin ama kitlenmiyor evime tasiyorum bu esyalari birde cok eskiden oturdugumuz bir ev vardi tekrar o eve taşindigimizi gordum ve merdivende üc veya dört tane tanimadigim erkek kapida bana kiralik ev soruyor ve müfettis oldugunu söyluyorlar bana

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,