RuyaTabirleri.com

Rüyada Tarihi Yer Görmek

Rüyada tarihi yer görmek, kişinin geleneklerine aşırı şekilde bağlı olduğunu işaret eder ve bu durum onun yeniliklere karşı kapılarını anlamsızca kapattığına, ilerleme kaydedemediğine, aynı yerde takılıp kaldığına alamettir. Bazen de kişinin geçmişinde yaşadığı bir olaya fazlasıyla kafayı takması yüzünden bugün içinde bulunduğu durum hakkında çok fazla düşünmeden hareket etmesine ve ticari işlerle uğraşanların geçmişe takılı kalmalarından dolayı itibarla beraber para kaybetmesine de alamet eder. Tarihi yer aynı zamanda miras meselelerinin bugünlerde konuşulmaya başlanacağına, kişinin anne ve babasının henüz hayattalarken çocukları arasında mal paylaşımı yapacaklarına ve rüya sahibinin bir anda elinin bollaşıp borçlarından kurtulacağına da müjde olarak yorumlanır. Bol paranın, şansın ve kişiye destek çıkan ailenin varlığına alamet olan güzel bir rüyadır.

Rüyada Tarihi Kale Görmek

Kimsenin inanmadığı veya başarılması güç görünen bir olayın en iyi şekilde hakkıyla üstesinden gelindiğine işaret olan rüya, kişinin elde edeceği zaferin kalıcılığına da alamet eder. Yapılan işlerin asla kısa vadeli olmadığını, geleceğe dönük önemli adımlar atıldığını da bildiren rüya, sağlam bir karakterin, güçlü bir duruşun, geleceğe karşı yüksek bir öngörünün de işaretçisidir. Bu rüyayı gören kişiler kendileri hakkında en doğru kararı verdikleri gibi, başkalarına da ekmek kapısı açacak kadar önemli bir mevkiye gelir, çevredeki kişilerin sürekli olarak takdirini kazanırlar.

Rüyada Tarihi Bir Yere Gitmek

İş konusunda önemli bir kimseden akıl almak ve içinde bulunulan şartları tamamen değiştirmek için harekete geçmek anlamına gelir. Kişinin özel yaşamı ile ilgili konularda da aile büyüklerine danışarak hareket etmesi sonucunda durumların daha da düzene gireceğine, acele karar verilmemesinin çok büyük faydasının görüleceğine de tabir edilir.

Rüyada Tarihi Yer Görmenin Psikolojik Yorumu

Geçmişe fazla kafa takan kimselerin olan biten olayları bugün hala düşündüklerine, özellikle kin tutmalarından dolayı kendilerine de büyük zarar verdiklerine, yapılan yanlışları affetmeyip sürekli olarak büyük bir öfkeyle yaşadıklarına alamettir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Tarihi Yer Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Aysun alp (12 Aralık 2016 saat: 01:50)

  Annemle biyerdeyiz ve öylesine bakarken ev gibi ama değil bi perde gibi seule ortulmis ama biraz kaldırıyorum perdeyi bakıyorum yukarıya kadar ahşap parke ile duvar kapatılmış ama fark ediyorum.bunun arkasında Osmanlı taht var gizlemis ler diyorum ve biraz goruyorm.ucundan sonra birden sanki çocuğum açıkmış Ve annem elime uç adet altın veriyor ikisi kolye ucu bir tanesi çeyrek bunlar oğlumun di
  orum.aninda uyanıyorum.nedir acaba hahti

 2. Doğan gül (23 Ekim 2016 saat: 17:58)

  Belediye başkanımızı kapalı bir mağra içinde derin bir çukurun girişinin 5 metre kadar içinde görüyorum birde bir genç var yanında o birazdaha çukurun çıkışına yakın duruyor ben çukurun derinliğine bakıyorum ve başkanım düşeceksiniz diyorum oda bana sadece gülümsüyor oradan çıkıyorum eski bir evin içinde birileri bizi misafir ediyor ve bize süt ikram ediyorlar birisi diyorki bize içtiğiniz süt ne sütü biliyomusunuz diyor bizde yok diyoruz o süt domuz sütüdür diyorlar ve bize gülüyorlar….

 3. Şahin (23 Ağustos 2016 saat: 10:21)

  Merhaba, rüyamda büyük bir stadyum gördüm. Stadyumun çevresinde çift duvar vardı. Duvarlardan biri
  Tarihi eser olarak kazı yapılmış ve ortaya çıkarılmıştı. Stadyumun hemen yanında otel var otelin odasını birtanesi inşaat iş makinaları ile bitişik. Otel odalar boştu. Gezerken boş dolapları kontrol ettim. Banyoya baktım. Dolap çekmecelerinde çarşaf kıyafet gibi şeyler vardı. Yatağın üzerinden çarşafı çekince yatakta uyuyan bir bayan ve yanında bıçak vardı. Uyanmamasına dikkat ettim ve odadan çıkarken beni farketti ve bıçağı eline alarak arkamdan koştu. Araya birisi girdi ve bıçağı elinden aldı. Bende kötü bir niyetim olmadığını odaları kontrol için gezdiğimi söyledim. Ben şu anda memur olarak çalışıyorum ve evliyam. Bir oğlum ve bir kızım var. Yorum için teşekkür ederim.

 4. Anonim (20 Ağustos 2016 saat: 10:20)

  Rüyamda tarihi yerleri geziyorum fotoğraf çekiyoruz sonra polisler gelip ayakkabilanizla gezmmemizi istiyor bizlere terlik veriliyor teklifin üstü kopuyor herkes terliksiz kalıyor ve ben bir polise gidip derdimi anlatıyorum tamam bana yine terlik yapıyorlar

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,