RuyaTabirleri.com

Rüyada Tarihi Yer Görmek

Rüyada tarihi yer görmek, kişinin geleneklerine aşırı şekilde bağlı olduğunu işaret eder ve bu durum onun yeniliklere karşı kapılarını anlamsızca kapattığına, ilerleme kaydedemediğine, aynı yerde takılıp kaldığına alamettir. Bazen de kişinin geçmişinde yaşadığı bir olaya fazlasıyla kafayı takması yüzünden bugün içinde bulunduğu durum hakkında çok fazla düşünmeden hareket etmesine ve ticari işlerle uğraşanların geçmişe takılı kalmalarından dolayı itibarla beraber para kaybetmesine de alamet eder. Tarihi yer aynı zamanda miras meselelerinin bugünlerde konuşulmaya başlanacağına, kişinin anne ve babasının henüz hayattalarken çocukları arasında mal paylaşımı yapacaklarına ve rüya sahibinin bir anda elinin bollaşıp borçlarından kurtulacağına da müjde olarak yorumlanır. Bol paranın, şansın ve kişiye destek çıkan ailenin varlığına alamet olan güzel bir rüyadır.

Rüyada Tarihi Kale Görmek

Kimsenin inanmadığı veya başarılması güç görünen bir olayın en iyi şekilde hakkıyla üstesinden gelindiğine işaret olan rüya, kişinin elde edeceği zaferin kalıcılığına da alamet eder. Yapılan işlerin asla kısa vadeli olmadığını, geleceğe dönük önemli adımlar atıldığını da bildiren rüya, sağlam bir karakterin, güçlü bir duruşun, geleceğe karşı yüksek bir öngörünün de işaretçisidir. Bu rüyayı gören kişiler kendileri hakkında en doğru kararı verdikleri gibi, başkalarına da ekmek kapısı açacak kadar önemli bir mevkiye gelir, çevredeki kişilerin sürekli olarak takdirini kazanırlar.

Rüyada Tarihi Bir Yere Gitmek

İş konusunda önemli bir kimseden akıl almak ve içinde bulunulan şartları tamamen değiştirmek için harekete geçmek anlamına gelir. Kişinin özel yaşamı ile ilgili konularda da aile büyüklerine danışarak hareket etmesi sonucunda durumların daha da düzene gireceğine, acele karar verilmemesinin çok büyük faydasının görüleceğine de tabir edilir.

Rüyada Tarihi Yer Görmenin Psikolojik Yorumu

Geçmişe fazla kafa takan kimselerin olan biten olayları bugün hala düşündüklerine, özellikle kin tutmalarından dolayı kendilerine de büyük zarar verdiklerine, yapılan yanlışları affetmeyip sürekli olarak büyük bir öfkeyle yaşadıklarına alamettir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!