RuyaTabirleri.com

Rüyada Tarikat Görmek

Rüyada tarikat görmek, kazanç sağlamayacak ve kişiliğe ya da iş hayatına yeni şeyler katmayacak kişilerle ya da işlerle uğraşılacağına, sıkıntılı ve stresli ortamlara girileceğine, yaşanan olaylardan ve karşılaşılan durumlardan ötürü psikolojik olarak çok kötü bir noktaya gelineceğine, işlerin çok büyük bir çıkmaza gireceğine, bir sağlık sorunu yüzünden uzun bir süre boyunca hayata ara verileceğine ve zahmetli bir şekilde başlayan bir işin büyük bir sorun olarak devam ettirilmeye çalışılacağına delalet eder.

Rüyada Tarikat Dersi Almak

Kötü alışkanlıklara sahip bir akrabanın doğru yolu bulması için gereken desteğin verileceğine, sorunların çözümü için askıda bekleyen konuların konuşulup nihayete erdirileceğine, sevgi ve saygı çerçevesinde çok büyük bir ilişki yaşanacağına, zaman zaman farklı yerlere tatile ya da iş gezilerine gidileceğine ve huzurlu bir ruh yapısına sahip olunacağına işaret eder.

Rüyada Tarikat Şeyhi Görmek

Maddi ve manevi açıdan büyük zarar verecek, sahip olunan prestiji neredeyse yerle bir edecek ve çeşitli sıkıntılara neden olacak olaylar yaşanacağına, bu yüzden atılan bütün adımların daha temkinli atılması gerektiğine ve bu sayede uğranılan zararın yarı yarıya azalacağına delalet eder.

Rüyada Tarikat Lideri Görmek

Kazancın artması sayesinde girilecek olan işlerin daha büyük başarı sağlayacağına, endişe duyulan ve üzüntü yaratan konuların çözüme kavuşacağına, rahatsızlıkların şifa bulacağına ve herkesin takdir ettiği ve çok sevdiği bir kişi olunacağına yorulur.

Rüyada Tarikata Girmek

Uzun zamandan beri büyük zarara sebep olan bir kişi ile aradaki bağların kopartılacağına ve bir daha bu kişi ile görüşülmeyeceğine tabir edilir.

Rüyada Nakşibendi Tarikatını Görmek

Hayırlı haberler alınacağına ve güzel gelişmeler yaşanacağına, bu sayede büyük mutluluk duyulacağına, sorunların tamamen çözüme kavuşacağına ve rahata erileceğine alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!