RuyaTabirleri.com

Rüyada Tarla Görmek

Rüyada tarla görmek, bir konulan işten bin almak anlamına gelir. Rüya sahibi kendisi için öyle faydalı ve hayırlı bir iş yapacaktır ki bir taşla iki kuş vurarak çok büyük kar marjı elde edecek ve neredeyse hayatının sonuna kadar rahatlık ve lüks içinde yaşayacağı parayı bir anda kazanacaktır.

Rüyada tarla görmek rüya sahibi için hayırlı ekmek kapıları, hak yolunda makbul olan helal kısmet, şans, uğur ve rızık olarak tabir edilir. Rüya sahibinin evinin beti bereketi daim olacaktır.

Rüyada Tarla Kazmak

Rüya sahibinin bilek ve beden gücü ile tüm emeğini ortaya koyarak, can hıraş çalışıp evine helal ekmek parası götürmesi anlamına gelir. Aynı zamanda ağır işlerde çalışmaya işaret eder.

Rüyada Tarla Ekmek

Hayırlı ve güzel haberlere işaret eder. Rüya sahibinin şimdi yaptığı bir yatırımın ileride değer kazanması ve rüya sahibine iyi getiri sağlaması şeklinde tabir edilir. Rüya sahibi için alın terinin boşa gitmeyeceği ile yorumlanır.

Rüyada Tarla Sürüldüğünü Görmek

Araya güçlü ve sözü geçen kimseleri koyarak, torpilli olarak üst makamlarda bir işe girmek anlamına gelir. Öte yandan rüya sahibinin mevcut işinden memnun olmadığına ve zararına çalıştığına bu nedenle de yeni bir iş arayışı içinde olduğuna yorulur.

Rüyada Tarla Sulamak

Rüyasında tarla suladığını gören kişinin hayatında çok büyük bir değişiklik olacak ve rüya sahibini çok mutlu edecek demektir. Bu büyük değişim, rüya sahibine ikinci bir kişi tarafından müjdelenecektir.

Rüyada Tarla Ekmek

Rüya sahibinin pişman olacağı bir şey yapacağına sonra da çok hayıflanacağına delalet eder. Bu kişi hatasını tamir etmek için yana döne çevresinden yardım isteyecektir.

Rüyada Tarla Almak

Rüya sahibinin hayat standartlarının yükseleceği ve şartlarının iyileşeceği şeklinde ifade edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Tarla Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Abdulkadir turan (21 Kasım 2015 saat: 12:15)

  Selamın aleyküm. Rüyamda annem ben bide kardeşim galiba tam hatıtlamıyorum bir taarlaya gidiyoruz dere kenarında hüzel bir yer falan.yolda giderken başka bi tarla sahibi tarlasına duvar örüyo.ama duvarı tarlasından çıkardığı toprakla örüyo.sonra bizi traktör galiba gittiğimiz araç obun üstünden tarla iniyoruz ama tarla bataklık olmuş belimize kadar falan heralde batıyoruz sonra her yerde yılan çıkıyo anneme hadi gidelim falan diyorum annem dur diyo abimle annem pek gitmek istemiyo yılanlar küçük bizden korkuyolar ama yılan sonuçta bizde korkuyorruzböyle bir rüya hocam

  Birde yine aynı akşam rüyamda camideymişim vaaz dinliyorum imam kızgın kızgın konuşuyo yani nasıl desem dipte köşede namaz kılmayın ortaya çıkın gibilerinden bir rüyaydı onuda bukadar hatırlıyorum şimdiden çık teşekkür ederim Allah razı olsun…

 2. niyazi (02 Temmuz 2015 saat: 08:03)

  Kosu yarisina girecekmisim Yasli bir teyzenin yedigi bir paket antep fistigini bana veriyor bende bu antep fistigini ceplerime bosaltiyayorum az olan bu paket icindeki antep fistigi birdenn kabak cekirdegine donusuyo fakat o kadar cogaliyorki cekirdekler ddusmesin diye cebin fermuarini yandan cekiyorum ben bunlari yersem cok enerjik olacagimi dusunuyorum yarista ayrica surulmus tarla goruyorum su yollari hazirlanmis cocular o su yollarinin ustunden atlayarak yarisiyorlar

 3. Aladdin (14 Haziran 2014 saat: 11:19)

  Rüyamda bulanık bir su birikintisinde timsah gördüm. Gördüğüm timsahı biraz daha büyük timsah yedi. Yiyen timsahı da daha büyük timsah yedi. Onuda yediler galiba ve bu sonuncusuydu. Ordan farklı rüyaya atladım elimde hortumla kurumuş tarla suluyordum. Sonra hortumu halam aldı o sulamaya devam etti. Gerçekte bu tarlayı ortak kullanıyoruz halamlarla ama tapusu bizim üzerimize.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,