RuyaTabirleri.com

Rüyada Tarla Sulamak

Rüyada tarla sulamak, bekar kimseler için evleneceği bir kısmetle karılaşmaya işaret ederken, evli kişiler için gelirlerinin artacağına ve el birliği içinde işlerin büyütüleceği anlamlarına gelir. Tarla sulamak rızkın da artacağı ve aile halkının da maddi anlamda rahat yaşayacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Tarla Satın Almak

Kişinin sahip olduğu iş dışında başka bir sektörde işe atılacağı, bu girişimin kendisine başarı ve ün sağlayacağı şeklinde tabir edilir. Alınan tarla küçük ise, düzenli gelecek küçük miktarda paralara işaret ederken, büyük bir tarla satın aldığını gören kişinin geliri de yükselir ve gayrimenkul satın alır. Tarla almak aynı zamanda çocuk sahibi olmaya da yorumlanmaktadır.

Rüyada Tarlasının Genişlediğini Görmek

Tutsaklık yaşayan veya mahkemelik durumu olan kişilerin özgürlüklerine kavuşacağını müjdeleyen bir rüyadır ve aynı zamanda beklenmedik şekilde gelirin artacağına, kişinin şanslı bir döneme gireceğini de bildirir.

Rüyada Boş Bir Tarlaya Girmek

İslami açıdan kişinin günah işlemeye meyilli, başkalarının hakkını çiğneyen, dini konulara önem vermeyen ve illegal yolardan para kazanan bir kimse olduğuna işaret eder. Her türlü musibete, kayba ve borçlanmaya da delalettir. Boş bir tarladan çıkıp ürün mahsul veren bir tarlaya giren kişi ise Peygamber sünnetine katılan ve yeniden dini vecibelerini yerine getirme uğraşı içinde olan kişiye yorumlanır.

Rüyada Tarla Görmek

Kişinin kendisi ve ailesi hakkında dedikodusunun yapıldığına işaret ettiği gibi, mal ve mülk açısından zengin bir hayat sürdürüldüğünü, hizmetçiler, uşaklar sahibi olunacağının da ifadesidir. Tarla görmek bekarlar için evlilik gibi anlamlara gelir, evliler için de gebelik haberidir.

Rüyada Tarla Sulamak Psikolojik Yorumu

Kişinin işi ile ilgili atılım yapmak istediği, işlerini genişletme çabasında olduğu ve bu nedenle pek çok girişimde bulunduğu, fırsat kolladığı gibi anlamlara gelir. Tarla suladığını gören kişi, hayatını daha iyi bir hale getirmek için elinden geleni yapar ve sürekli olarak daha neler yapacağını düşünür. Gün içinde bilinçaltında bunları düşünen kişinin rüyasında tarla suladığını veya tarla aldığını görmesi tamamen böyle bir psikolojiye işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Tarla Sulamak İle İlgili Rüyalar;

 1. Abdurrahman (22 Ekim 2016 saat: 19:51)

  rüyamda kendi tarlamiza üsten bir su geliyor ben o anda yemlik topluyorum özellikle sap kısımları beyaz ve çok hoşuma gidiyor ama bu arada tarlada neredeyse bataklık haline dönüşmek üzere çok su gelmeye başlıyor.ben yarı tedirginlik yarı yemeligin güzellikleri hoşuma gidecek şekilde uyanıyorum.

 2. Ramazan (13 Ocak 2016 saat: 13:25)

  Rüyamda babamla bizim olan tarlamizi suluyorduk sonra iki çocuk bizim suyu kesip kendi tarzlarını sulamaya başladılar sonra ölen bi kadın iki elini havaya kaldırıp bize bedua etmeye başladı sonra babamla bizim üst tarlayi gezerken bütün tarlanın otları biçilmiş yerde kurumuş olarak gördüm

 3. fatma bacak (19 Ekim 2015 saat: 12:15)

  Hayır olsun gece soyle bır ruya gordum.Gelınım beyaz bır gomlek yesıl bır pantolon gıymıs tarlada calışıyor. Bızlerde oturuyoruz. Tarla gelınımın tarlasıymıs. Esım gelınıme yardım olsun ısı kolay olsun dıye sulayalım dıyor gelınım ıse camur olur dıye ıstemıyor. Esım ısrar edınce tamam baba sula dıyor. Daha sonra oğlum dayanamayıp kalkıp gelınıme yardım edıyor. Tarla yemyesıl. Elbırlığıyle calışırlarken uyandım. Sımdıden tesekkurler

 4. Ali Sakalli (24 Mayıs 2015 saat: 06:53)

  Ruyamda buyuk bi tarlayi sulamaya basliyoruz babamla suyun ciktigi artezyenin yaninda selvi agaclari var cok guzel tarlada bos bi ev var. Rahmetli dedemle o evin icine girioz iceride iki oda daha var ama kilitli sonra pencerede kibrit gorup mutlu oluyoruz.Ardindan tekrar suyun basina dondugumuzde su gitmesi gereken yere degil baska yerlere gidio.Babamla bir iki tane yeri duzeltioz dedem ve amcaoglumda yardim etmeye calisio ardindan uzaklardan annem gelio baska bi yerden yine suyun yardigini(yanlis yere gittigini ) soyluyo ama burayi yapmadan uyandim su baya hizli akiodu orda temiz yeralti suyu

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,