RuyaTabirleri.com

Rüyada Tartı Görmek

Rüyada tartı görmek, rüyayı gören kişinin herşeyi kafasına takan, hassas, duygulu ve kırılgan kimse olduğu anlamına gelir. Rüya sahibinin haddinden fazla duygusal olması nedeniyle çok çabuk üzüldüğüne, gözyaşlarına boğulduğuna, başına gelen küçük ve önemsiz sorunları bile içinden çıkılmaz hallere getirdiğine ve böyle yapmakla en büyük zararı kendi elinden gördüğüne ve hayatını da tabiri caizse cehenneme çevirdiğine tabir edilir.

Rüyada Tartı Aleti Görmek

Rüyada tartı aleti görmek de tıpkı tartı görmek şeklinde yorumlanır ve rüyayı gören kişinin fevri davranışları, düşünmeden attığı adımlar ve aldığı ani kararlar nedeni ile zarar göreceği, sıkıntıya düşeceği, deyim yerindeyse öfkeyle kalkıp zararla oturacağı anlamına gelir.

Rüyada Tartıya Çıkmak

Rüyayı gören kişinin altından kalkamayacağı sorumlulukların altına gireceğine, taşıyamayacağı ve kaldıramayacağı yükümlülükler üstleneceğine, hesap etmeden büyük ve önemli işlere atılacağına, sonradan da durumun ciddiyetine varacağına ve telaşlanarak, sıkıntıya düşeceğine tabir edilir.

Rüyada Tartıda Tartılmak

Rüyayı gören kişinin gücünün, yeteneklerinin ve yapabileceklerinin bilincinde olmadan ve kendi ile ilgili sınırları tam kestiremeden, tabiri caizse boyunu aşacak bazı adımlar atacağına daha sonra da başarısız olacağını düşünerek kendine olan inancını, cesaretini ve güvenini kaybedeceğine işaret eder.

Rüyada Kantar Görmek

Rüyayı gören kişinin haksızlığa ya da iftiraya uğramak gibi büyük bir talihsizliğe düşeceğine, bu durum karşısında hem çok üzüleceğine, hem yıpranacağına hem de öfkeleneceğine ama inatla ve büyük bir hırsla adını aklamayı başararak bazı kişileri utandırmayı başaracağına rivayet edilir.

Rüyada Baskül Görmek

Rüyayı gören kişinin hayatında olumlu ve sürpriz gelişmeler olacağına alamet eder. Rüya sahibinin karşısına çok hayırlı kısmetler çıkacağına bu kısmetler sayesinde ilerlemek, başarılı olmak ve yeteneklerini ispat etmek gibi bir fırsat da elde etmiş olacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!