RuyaTabirleri.com

Rüyada Tartışmak

Rüyada tartışmak, fayda bulmaya ve yarar görmeye delalet eder. Rüya sahibinin bu sıralar etrafında güzel gelişmeler yaşanacak ve bu gelişmeler sayesinde rüya sahibinin kendine olan özgüveni artacak demektir. Kişi için aslında sürpriz olmayan fakat yine de içinde az da olsa kuşku beslemesine neden olan bir olaydan olumlu sonuç çıkması sayesinde içi rahatlayacak ve yüzünde güller açacaktır. Rüyada tartışmak bir başka tabire göre de karşı tarafla savaş baltalarını bir kenara atarak, barış ilan etmek ve hemen olmasa da zamanla sımsıkı sarılmak anlamına gelir.

Rüyada Biriyle Tartışmak  

Rüya sahibinin tartıştığı kişiden göreceği yardıma işaret eder. Diğer yandan da rüya sahibinin sevmediği biri hakkında fikirlerinin tamamen değişeceğine ve o kişiye karşı yakınlık ve sevgi duyacağına tabir edilir. Rüya sahibi, sevmediği kişiye karşı ne kadar büyük haksızlık ettiğini anlayacak demektir.

Rüyada Tartıştığını Görmek

Hayırlara ve güzel gelişmelere vesile olacak olaylar yaşamaya, rüya sahibinin çevresindeki yabancılardan da merhamet görmesine işaret eder. Rüyasında tartıştığını gören kişi, kendi yararına olacak bir karar alacaktır.

Rüyada Münakaşa Etmek

Kalpte huzur ve ferahlık bulmak anlamına gelir. Rüya sahibinin ön yargılarından, kuşkularından, kuruntu ve üzüntülerinden kurtulmasına ve esenlik bulmasına yorulur. Aynı zamanda görüşmediği kimselerle yeniden bir araya gelme kararı alması şeklinde değerlendirilir.

Rüyada Kavga Etmek

Gerçek anlamıyla benzerlik gösterir diyebiliriz. Çünkü tatsızlığa neden olacak olaylar yaşamak ve ayrılık kararı almak anlamına gelir. Rüyada kavga ettiğini gören kişi kendisini çileden çıkaracak ve çok kızdıracak bir söz işiterek, tüm gemileri bir anda yakabilir.

Rüyada Ağlamak

Rüyada ağladığını gören kişi güzellik bulur. Rüya sahibinin tüm dualarının kabul olmasına ve yüzünün daima gülmesine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Tartışmak İle İlgili Rüyalar;

  1. gizem (11 Ekim 2014 saat: 00:04)

    İki gündür rüyamda kız kuzenimle bir sofrada ailecek oturuyoruz. Halam babam annem tanımadığım bir kac kişi… sonra kuzenim bir sey söylüyor ben kızıyorum sus artık diyorum sonra boyle tartisiyoruz ama kimseden ses cikmiyor sanki biz orda yokmuşuz gibi sonra beni daha beter kızdıyor… Ben dayanamiyorum ve ona yaptığı tum hatalari yüzüne vuruyorum… Sonra bana cok kızıyor üstüme saldırıyor …birbirimize giriyoruz ve kavga ediyoruz.

  2. müzeyyen (03 Nisan 2014 saat: 06:37)

    Eski Sevgilimi gördüm. ….kendisi çökmüş zayıflamiş….Aile ve arkadaşlarım vardı yanımda onların yanından beni alıp. ..ellimi tutup yaşadığı yeri gösterdi. …orasıda loş ışıklıydı….biraz tartıştık. ..sonra sevgi dolu bir birimize bakıp sohbet ettik. …(hatta ben yattığı yerin yorgan in altına baktım. ..bana hep aynısını dedi.) ..sonra beraber yürüdük birimize sevgi dolu bakarak itirafda bulundu…. (tel.no. onda halen varmış)….telefonu bekliyorum diye ayrıldım sonra ondan….annem (kizgin)ve ark. Beni bekliyorlardı sokakta. Tam…biz yürümeye başladık o geçti yanımızda. ..eski iş ark onu görüp buna ne oldu dedi. …

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,