RuyaTabirleri.com

Rüyada Tartıştığını Görmek

Rüyada tartıştığını görmek, rüyayı gören kişinin rüyada tartıştığı kişiden iş hayatı ile ilgili olarak çok büyük bir yardım göreceğine, içine düştüğü sıkıntılardan kurtulmak için çok büyük bir destek alacağına, sorunlarının yakın bir zaman içinde sona ereceğine, çok büyük ve başarılı atılımların yapılacağına ve bu atılımlar sayesinde daha önce hiç görülmemiş kadar büyük bir kazanç ve başarı elde edileceğine rivayet eder.

Rüyada Eşiyle Tartıştığını Görmek

Eşi hayatında çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaratan olaylar ile karşı karşıya kalan rüya sahibinin, yakın bir zaman içinde bu sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulması için eşine çok büyük maddi ve manevi yardımda bulunacağına, bu sayede eşinin içinde bulunduğu sorunlardan kurtulmasını ve kötü olaylar ile karşılaşmamasını sağlayacağına delalet eder.

Rüyada Biriyle Tartıştığını Görmek

İş hayatında çok büyük çalışmalar yaparak çok büyük saygınlık, başarı ve kazanç elde eden rüya sahibinin, kendisinden yardım isteyen bir tanıdığına, çok büyük maddi ve manevi yardımda bulunacağına ve bu sayede bu kişiden çok büyük hayır duaları alacağına işaret eder.

Rüyada Arkadaşıyla Tartıştığını Görmek

Sorunlarından ötürü büyük bir maddi çıkmaza giren arkadaşının kendisinden yardım istemesi üzerine rüya sahibinin yardım edeceğine ve arkadaşının borçları yüzünden çok büyük sıkıntıya girmesini engelleyeceğine tabir edilir.

Rüyada Babayla Tartıştığını Görmek

Uzun zamandan beri çok kötü bir durumda olan işlerin neden bu hale geldiğinin rüya sahibi tarafından çok büyük ve detaylı olarak düşünülmesi ve sebeplerinin listelenmesi gerektiğine alamet eder.

Rüyada Anneyle Tartıştığını Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ya da aile hayatında çok büyük hataların eşiğinde olduğuna, eğer çok dikkatli olmazsa ve doğru adımları atmazsa çok büyük sorunlar yaşayacağına rivayet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: