RuyaTabirleri.com

Rüyada Tas Görmek

Rüyada tas görmek, sohbeti keyif veren, yaptığı yenen, güzel ve nur yüzlü, gülmeyi bilen, kadir şinas ve olgun bir hanımın varlığına işaret eder. İyi bir kimse ile karşılaşmaya, ondan bir şeyler öğrenmeye, hayat dersi almaya ve akıl danışmaya delalet eder. Bu rüya genel anlamı ile kız çocuğu ya da kadın ile tabir edilir. Kendisinden hayır gelecek bir bayana ve onun sayesinde hayatı doyasıya yaşamaya alamet eder.

Rüyada Sefer Tası Görmek

Rüyada sefer tası görmek, rüya sahibinin işine olan bağlılığına ve iş kolik olmaya, meslek aşkı ile yanmaya, kutsal vazifeleri yerine getirmeye, vatanı beklemeye, bir yere gitmeye ve rüya sahibinin yaşadığı çevreden uzaklaşmasına işaret eder.

Rüyada Hamam Tası Görmek

Rüyada hamam tası görmek, rüyayı gören kişinin maddi imkânlarının çoğalacağına, hayatının iyileşeceğine ve güzelleşeceğine, yaşam standartlarının yükseleceğine, rahata, lükse ve konfora kavuşacağına tabir edilir ve zenginlik olarak yorumlanır.

Rüyada Tabak Görmek

Rüyada tabak görmek, rüyayı gören kişinin yetkili ve önemli bir kişinin karşısına çıkacağına ve karşılıklı olarak bir mesele için konuşacağına delalet eder. Hayırlı bir rüyadır, müjdeli haberlere, olumlu, hayırlı ve güzel gelişmelere ve mutluluk verici olaylar yaşamaya tabir edilir.

Rüyada Servis Tabağı Görmek

Rüyada servis tabağı görmek, kişinin geleceği için çok isabetli bir adım atacağına, bu iş sayesinde kalkınacağına, geçineceğine ve rahat bir hayat sürmeyi başarıp, çok mutlu olacağına yorulur.

Rüyada Tencere Görmek

Rüyada tencere görmek, güç, kuvvet ve kudret sahibi olmaya, her türlü zorluğun üstesinden gelmeye, aksiliklerle ve sıkıntılarla savaşmaya, pes etmemeye ve kararlı olmaya işaret eder. Rüya sahibinin yenilgiden korkmadığına her defasında tekrar tekrar denediğine ve bundan vazgeçmediğine delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,