RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Taş Atmak

Rüyada taş atmak, hayırlara alamet etmez ve rüyayı gören kişinin yaşayacağı musibetli olaylara rivayet edilir. Rüya sahibinin çevresini kendisine zarar verecek ve mutsuz olmasına neden olacak kimselerin saracağına, bu insanların her an atağa geçmek için hazır bulunacağına işaret eder. Rüyada taş atmak, rüyayı gören kişinin iyi niyetini kullanıp, kendisini su istimal edecek insanlara yorulur.

Rüyada Birine Taş Atmak

Rüyada birine taş atmakla, taş atmak hemen hemen aynı anlama gelir ve rüya sahibi için kendisini hiç de memnun etmeyecek bazı durumlara düşeceğine ve bunu güvendiği, inandığı ve sevdiği kişiler nedeni ile yaşayacağı anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin kendisine şanssızlık ve uğursuzluk getirecek insanlara işaret eder.

Rüyada Taş Atılması

Rüyayı sahibinin kendisini sırtından bıçaklayacak ya da onu yarı yolda bırakacak, art niyetli kimselerle hareket edeceğine ve bunun da kötü günler yaşamasına ve hayatını felakete çevirmesine neden olacak olayları meydana getireceğine alamet eder.

Rüyada Birini Taşlamak

Rüya sahibinin o kimsenin kalbinin kırılmasına neden olacağına delalet eder. Ama bilerek ama bilmeyerek bir kimsenin üzgün ve mutsuz olmasına neden olacak işler yapmaya ya da sözler söylemeye rivayet edilir.

Rüyada Birinin Kafasına Taş Atmak

Rüyayı gören kişinin rüyasında kafasına taş attığını gördüğü insanın kafasını karıştıracak ve o kişinin kararsızlık yaşamasına neden olacak hal ve hareketlere gireceğine ve dolaylı şekilde de olsa o kimseye kötülük edeceğine tabir edilir.

Rüyada Köpeğe Taş Atmak

Rüyada köpeğe taş atmak iki şekilde yorumlanır ve kimi rüya tabirlerine göre rüya sahibinin bir dostunu çok üzüp onu kaybedeceğine kimi rüya tabirlerine göre de rüya sahibinin düşmanı olan bir kimseden kurtulmak için bir girişimde bulunacağına rivayet edilir. Çünkü rüyada köpek görmek bazı yorumcular için dost bazı yorumcular için düşman olarak yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,