RuyaTabirleri.com

Rüyada Taş Atmak

Rüyada taş atmak, hayırlara alamet etmez ve rüyayı gören kişinin yaşayacağı musibetli olaylara rivayet edilir. Rüya sahibinin çevresini kendisine zarar verecek ve mutsuz olmasına neden olacak kimselerin saracağına, bu insanların her an atağa geçmek için hazır bulunacağına işaret eder. Rüyada taş atmak, rüyayı gören kişinin iyi niyetini kullanıp, kendisini su istimal edecek insanlara yorulur.

Rüyada Birine Taş Atmak

Rüyada birine taş atmakla, taş atmak hemen hemen aynı anlama gelir ve rüya sahibi için kendisini hiç de memnun etmeyecek bazı durumlara düşeceğine ve bunu güvendiği, inandığı ve sevdiği kişiler nedeni ile yaşayacağı anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin kendisine şanssızlık ve uğursuzluk getirecek insanlara işaret eder.

Rüyada Taş Atılması

Rüyayı sahibinin kendisini sırtından bıçaklayacak ya da onu yarı yolda bırakacak, art niyetli kimselerle hareket edeceğine ve bunun da kötü günler yaşamasına ve hayatını felakete çevirmesine neden olacak olayları meydana getireceğine alamet eder.

Rüyada Birini Taşlamak

Rüya sahibinin o kimsenin kalbinin kırılmasına neden olacağına delalet eder. Ama bilerek ama bilmeyerek bir kimsenin üzgün ve mutsuz olmasına neden olacak işler yapmaya ya da sözler söylemeye rivayet edilir.

Rüyada Birinin Kafasına Taş Atmak

Rüyayı gören kişinin rüyasında kafasına taş attığını gördüğü insanın kafasını karıştıracak ve o kişinin kararsızlık yaşamasına neden olacak hal ve hareketlere gireceğine ve dolaylı şekilde de olsa o kimseye kötülük edeceğine tabir edilir.

Rüyada Köpeğe Taş Atmak

Rüyada köpeğe taş atmak iki şekilde yorumlanır ve kimi rüya tabirlerine göre rüya sahibinin bir dostunu çok üzüp onu kaybedeceğine kimi rüya tabirlerine göre de rüya sahibinin düşmanı olan bir kimseden kurtulmak için bir girişimde bulunacağına rivayet edilir. Çünkü rüyada köpek görmek bazı yorumcular için dost bazı yorumcular için düşman olarak yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Taş Atmak İle İlgili Rüyalar;

 1. ümit (28 Ekim 2014 saat: 06:35)

  Rüyamda eski okulumdayım çok iri bana çok büyük taşlar atıyor ama isabet etmiyor daha sonra bu adamı biraz hırpalayıp kaçıyorum belli bir süre sonra yine okulda yüksekçe bir yerden bu kez farklı kişiler beni taşlıyorlar fakat mermi gibi gelen taşlar bana gelmiyor sıyırıp geçiyor ben ise onların olduğu yüksekliğe taşları yetiştiremiyor sapanım olmadığı için üzülüyorum.

 2. Tuğba (22 Mayıs 2014 saat: 14:08)

  Merhaba;

  Rüyayı gören ben değilim, erkek arkadaşım görmüş bana anlattı. ayrılmış bir çiftiz.
  Rüyasında beni kayalık olan 2 uçlu uçurumun kenarındaymışım veya ucundaymışım, kendisi ise aşağıda , aşağıddan da yukarıya bana bakıyormuş, derken ben ona küçük küçük taşlar atıyormuşum, sonra o aşağıdan bağırmış taş atmamı ve yukarıda olduğum için kızmaya başladığını söylemiş, ben ise cevap vermeden bu kez büyük büyük taşlar atmaya başlamışım kendisi de iyice sinirlendiğini söyledi, böyle bi rüya görmüş. bu arada hava karanlık, çok hafif biraz aydınlık ışık varmış. Merak ettim ne anlama geldiğini. bu konuda yorumlarınızı bekliyorum. cevabınız için şimdiden teşekkür ederim. iyi çalışmalar.

 3. canan (02 Mayıs 2014 saat: 13:28)

  siyah arabamlan yolda gidiyordum bildigim bir cevrede bir evden gecerken adamin biri resim cekiyordu bir hayvana.ilerledim yolun orman kismi oluyor afrika gibi bir yer yesilik sulak yerler güzel manzarasi vardi.bir anda yaya oluyom kizkardesimde yanimda oluyor ve taslik yolda oluyoz önümüzde fil ve bir cok hayvan gidiyor fili cok begeniyorum derisi cok güzeldi zurafa baska hayvanlarda vardi önümüzden gidiyorlardi.yabani hayvanlar etrafimizda dolasiyordu.bir anda önümüzden kaplan cikti korktuk üstümüze gelib saldircakti hic bir sey bulamayinca yerden tas toprak alib atik ona kacti giti.sonra arkamizdan leopard geldi su sari siyah yuvarlak desenlisinden.onada tas toprak atik kacildi geri ama durub durub saldirmaya calisiyordu bize bi köseye girdi bize saldirinca tas atiyorduk ona leopard da bize tas atiyordu geri kizinca elinle en son bir adam geldi vurdu onu uyandim.rüyamin yorumunu anliyamiyorum yardimci olursaniz cok sevinirim dsk ederim

 4. omer talay (06 Mart 2014 saat: 14:51)

  Tanımadığım güzel bir kızla yürüyorduk öptüm kızı daha sonra birini kovaladık yol ortasında kaçan şey karanlık bildiğim bir sokağa girdi köpek olduğunu biliyordum sanki o sokakta,başka biri daha vardi orada ben yoruldum soluklanmak istedim köpeğin inlemesiyle köpeği gördüm o tanımadığım başka biri bana saldırmasın diye taş atmıştıköpeğe, beni çalıştığım yerden tanıdığını söyledi o da ayni yerde ayni bölümde çalışıyormuş ama tanımıyordum iş arkadaşımı köpek çok acayipti ateş rengi hatta içinde ateş vardı bayağı, ben de daha sonra köpeği taşladım daha sonra şirin bi köpeğe döndü durduk yanimiza geldi tekrar ateş rengini aldı kafasina taş vurup öldürdüm.rüyanın etkisinden cikamiyorum yardım edin.

 5. Gülşen (19 Şubat 2014 saat: 15:41)

  (Birini seviyorum ama platonik..Şimdi 2 ruyam var anlatıyım…Rüyamda annem hastanede calsııyormus arabalar falan yok herkesın atı var ama araba yok boyle tutuyorlar atları oyle yuruyorsun ama sözde at arabasıymıs ıste 6-7 tane kahverengı at onların sahıplerı şoforlerı var birde ıkı at sahıbı onceden de kavgalılarmıs dıgerı onu gorunce birden tabanca cıkarıyor dıgerı kacıyor 4 kez falan tabanca sesı duyuyorum sonra biz kaçıyormusuz babam yakın arkdasım annem duruyoruz yerde bir köpek yatıyor her yerı yara bere ıcınde “çok korktum çok korktum” diyor patileriyle yüzünü kapatıyor…Diğer rüyam ;Arkadaşımla duruken dışarda sevdiğim çocugu goruyorum ama bakıyor böyle uzun uzun yanına gıdıyorum boyle inşahat çukurları olur ya kocaman ondan var kenarında duruyoruz gülümsüyo bana tas atıyor cukura konustugunu görmedim ama sarıldım bırde sanırım tam hatırlamıyorum…sevdiğim kişiyi 3 gün üstü üste gordum rüyamda ama hatırlamıyorum diğer rüyaları…Bu kadar kısa oldu biraz kusura bakmayın :D Tesekkürler.

 6. safak ertekin (13 Şubat 2014 saat: 07:11)

  bu gece ruyamda bızım koyde kayalıklarda yanımda tanımadığım bırıyle gezıyorumyan tarafımız ucurum bı ınsan gececek kadar yol varonumuzden bı adam gıdıyosoruyorum yanımdakıne bu adam nereye gıdıyo dıye evıne gıdıyo dıyo yanımdakıbızımle beraber yanımızdan bı kedı gecıyosonra onumuzden gıden adam elınde keseyle donuyo yanımdakı kısı o keseyı o adamdan almaya calısıyoadamlar kosamıyoyuruyerek bızı takıp edıyobana kımse dokunmuyoryanımdakıne ulasmaya calısıyorlarmese ağaçlarının arasından bı tas alıp adamın kafaya atıyorum bısey olmuyo adamaadamla yuzyuze bakıyoz adamın kafasına tası attıktan sonra bana dogru gelıyokosuyorum ama adamla aramda 1 adım mesafe ya var ya yokuyandım saat 06:52

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,