RuyaTabirleri.com

Rüyada Taş Duvar Görmek

Rüyada taş duvar görmek, her türlü zorluğun üstesinden gelecek olmaya ve çekilecek çilelerin ilerleyen zamanlarda çok güzel gelişmelerle karşılık bulacağına, niyetini ve kalbini bozmayan rüya sahibinin geçmişi unutturacak iyi haberler alacağına yorumlanır. Aileye önem veren kişilerin evliliklerinde mutlu olabilmek için her türlü fedakarlığı göstereceklerine ve istedikleri hayata kavuşacaklarına, kendilerine saygılı davranan, eğitimli, bilgili ve vefalı evlatlara sahip olacaklarına, dış etkilerden korunmaya, düşmanlarından uzak yaşamaya ifadedir. Bolluk, kısmetli olmak ve şansın yükselmesi manasına gelen rüya, hayatını idame ettirirken özenli davranan, riskleri bertaraf eden ve aklını kullanan rüya sahibinin maddi sıkıntı çekmeyeceğini de ifade eder. Özverili ve iyi niyetli bir eşe sahip olmak, insanları imrendirecek bir evlilik yapmak ve huzurunu korumak anlamına da gelir.

Rüyada Taş Duvar Örmek

Evinin çevresine taş duvar ören kişiler özel hayatlarını koruma altına alırlar. Kişiyi sözleriyle rahatsız eden ve ailesindeki huzura göz diken tanıdıklardan kurtulmayı, bu kimselerle ilişkileri askıya almayı ve işgüzar, lafını bilmeyen bir tanıdığı uyarmayı da alamet eder. İş yerinin çevresine taş duvar örten kişiler gelirlerindeki eksilmenin nedenini bulurlar ve maddi açıdan ellerindeki paraya değer katacak birikimler yaparlar. Önemli gelişmeler yaşanacağını, geçmişten ders alınacağını ve gerekli tedbirleri alarak yaşamını daha iyi duruma sokmayı tabir eder.

Rüyada Taş Duvar Yıkmak

Evinin etrafındaki taş duvarı yıkmak hayra alamet değildir ve evlilik birliğine zarar geleceğini, eşler arasındaki ihtilaflı durumun ayyuka çıkarak boşanma kararına varacağını, kişinin huzurunun bozulacağını ifade eder. Kötü sonuçlanan bir yatırımın da habercisi olan rüya kötü tecrübelerle geçecek bu sürecin kişiyi her açıdan zorlayacağına ve dikkat edilmemesi halinde iflas ve eldeki tüm birikimi kaybetme riskiyle de karşılaşılacağını delalet eder.

Rüyada Taş Duvar Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin kendisini eli kolu bağlanmış hissettiğini ve dış dünyayla arasına ciddi mesafeler koyduğunu, insani ilişkilerinde zayıflama olduğu gibi, iletişim konusunda isteksiz davrandığını bildirir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!