RuyaTabirleri.com

Rüyada Taş Ev Görmek

Rüyada taş ev görmek, iş konularında güç birliği yapmak demektir ve özellikle kişinin kendine denk biriyle ortaklaşa iş yapacağını, emek verilen işlerde büyük başarılar elde edileceğine alamettir. Taş ev görmek evli bayanlar için kudretli, aklı başında, efendiliği ile büyük beğeni toplayan, aile değerlerine ve prensiplerine sıkı sıkıya bağlı bir eşe sahip olmak nedeniyle gurur duymak, rahat bir yaşam sürdürmek, maddi konularda da herhangi bir sıkıntı çekmemek anlamına gelir. Bekarlar için kişiyi kollayan, ona zarar gelmesini engellemek için uğraşan bir aşığın varlığına da yorumlanır. Gelecek için sağlam adımlar atmanın ve iş konusunda kişiyi zenginleştirecek konularda başarıya ulaşacak şekilde hareket etmenin işaretini verir.

Rüyada Taş Ev Aldığını Görmek

Büyük bir fırsatı doğru şekilde değerlendirecek olan rüya sahibinin gelecekte çok para edecek bir arsaya yatırım yapmasına ya da değeri kısa sürede artacak bir gayrimenkule sahip olacağına alamettir. Taş ev alan kişiler aile birliğine önem verir ve evlilikleri de hiçbir sarsıntıya uğramadan devam eder. Kişinin mutlu beraberlikler yaşayacağına, her zaman sevgi göreceğine ve hata yapmadan, düzgün, sakin ve huzurlu bir hayat süreceğine de yorumlanır.

Rüyada Taş Ev Yaptırmak

Anne ve babasını ya da kardeşlerini, eşini, çocuklarını daha iyi şartlarda yaşatmak için çabalayan rüya sahibinin emeline kavuşacağını müjdeler. Taş ev yaptırmak, koşulların iyileşeceğine, içinde bulunulan ve kişiyi sıkıntı veren olumsuzlukların ardından gelecek büyük mutlu haberlere, iyi insanlarla arkadaş olunacağına delalettir.

Rüyada Taş Ev Görmenin Psikolojik Yorumu

Aile konusunda aşırı hassas olan, ebeveynlerini, çocuklarını veya yakınlık duyduğu kimseleri korumak isteyen kişilerin aşırı stres altında kaldıklarını ifade eder. Aynı zamanda rüya sahibinin karakterinin güçlülüğüne, kararlarındaki netliğe ve savunduğu fikirlere, ideallerine de gönderme yapar. Taş ev ayakta kalma gücüne sahip olunduğunu da bildiren sembollerden biridir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!