RuyaTabirleri.com

Rüyada Taş Görmek

Rüyada taş görmek hayırlı olacak iki işe işaret eder. Nişan ya da nikâh yapmaya delalet eder. Yerde ya da duvar üzerinde görülen taş, duygusuz, cahil, anlayışsız, bencil ve hoşgörüden uzak birine işaret eder. Rüyasında bir taşı olduğunu ya da bir taş aldığını gören kişi kötü meziyetleri olan bir kimseye karşı zafer kazanacak demektir.

Rüyada görülen taş bazen bir vefat olacağına yorumlanır. Rüyasında taş olduğunu gören kişi, insanlığını yitirmiş, olaylara tepkisiz, dinden uzaklaşmış birine ya da geri dönüşü olmayan illet hastalığa veya ölüme delalet eder. Rüyasında bir kolye gibi boynunda taş olan kişi kederleneceği bir olay yaşayacak demektir. Rüyada bir yerdeki insan topluluğunun üzerine taş yağması duygusuz olmaya yahut ağır maddi yükümlülüklere delalet eder.

Rüyada Taş Toprak Görmek

Bir kimsenin rüyasında taş ve toprak görmesi o kişinin artan kısmetine işaret eder. Bu kişinin bütçesi gittikçe büyür, cüzdanı kabardıkça kabarır. Rüya sahibinin çoğalan variyeti, işinde çok yüksek bir rütbeye sahip olan kişi aracılığıyla sağlanacaktır.

Rüyada Taş Atmak

Rüyada birine taş attığını görmek rakipler ve hasımlar tarafından atılan her adımın takip edilmesine ve rüya sahibinin bu kişiler tarafından sürekli olarak izinin sürülmesine işaret eder.

Rüyada Taş Yığmak

Bir kişi rüyasında bir yere taş yığdığını görürse bu rüya sahibinin çok sevineceği şeyler öğrenmesine delalet eder.

Rüyada Gökten Taş Yağması

Rüyada gökten taş yağması o yerdeki toplumun tamamını ilgilendiren ortak bir sorun anlamına gelir.

Rüyada Yerden Taş Toplamak

Rüyada yerden taş toplamak zorlukla kazanılacak olan paraya işaret eder. Bir kimse rüyada yerden taş topladığını ya da taş aldığını görürse, rüya sahibinin bir iş için uzun bir yola gitmesi anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: