RuyaTabirleri.com

Rüyada Taş Toplamak

Rüyada taş toplamak, çile dolu, yoksul bir hayata sahip olunduğunu ancak kişinin her zaman şükretmeyi bilen bir mümin olduğunu işaret eder. Rüyasında ta toplayıp kucağında biriktiren kişi aza kanaat edip, elindeki ile yetinen ve ekmeğini helal yollardan kazanan bir kimseye delalettir. Farklı yorumlara göre ise, rüyasında taş toplayan kişi, kızgınlık ve öfke biriktirir. Kendisine kötülük edenlerden intikam almak için fırsat kollandığına da anlamlandırılır. Rüyasında taş toplayan kişi ağzı küfürlü ve öfkeli, kindar biridir. Bazen de engellerden kurtulmaya ve ailenin önündeki sıkıntıları ve engelleri de ortadan kaldırmak için çaba gösterildiğine yorumlanabilir.

Rüyada Birisine Taş Atmak

Rüya sahibinin tanıdığı birine karşı bulunacağı çok büyük bir iftiraya işarettir. Söylenen kötü sözler ve dedikodular nedeni ile başkalarının aile hayatında huzursuzluk yaratmaya, kişilerin mutsuzluğuna neden olmaya ve günaha girmeye işaret eder. Diğer bir yoruma göre ise, birine taş artan kimse, kendisine kötülük eden veya düşmanlık besleyen kişilere karşı galip duruma geçer ve onları engeller. Taş atmak zaman zaman ağızdan çıkacak kötü sözlere ve yaralayıcı, kavgalı konuşmalara da işarettir.

Rüyada Taş Görmek

Gaddar ve acımasız bir kimseye işaret olur ve rüya sahibinin kendinden başkasını düşünemeyecek kadar bencil olduğunu, kibiri nedeni ile herkesi küçümsediği anlamına da gelir. Rüyada taş görmek işlerin zorlaşacağına, geleneklere aykırı ve İslami hayattan uzak bir yaşama sahip olunacağına da yorumlanır.

Rüyada Taş Toplamak Psikolojik Yorumu

Gerçek hayatında haksızlığa uğradığını, bazı kişilerin kendisine kötülük ettiğini ve düşmanca tavırlar besleğini düşünen kişilerin içlerinde söyleyemeyip biriktirdikleri sözlerin bilinçaltından dışarı vurumudur. Simgesel olarak taş kişinin engellere sahip olduğunu ve sorunlarını tek başına çözmeye çalıştığını da simgeler. Bazı durumlarda kötü muameleye ve işkenceye maruz kalan kişilerde de taş ile ilgili rüyalar görülmektedir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Taş Toplamak İle İlgili Rüyalar;

  1. Anonim (25 Ekim 2016 saat: 20:16)

    Rüyamda İngiltereye gittiğimi fakat yabancı dil bilmediğim için oradakilerle nasıl anlaşacağımı düşündüm ayrıca yiyeceğim ürünlerin içerisinde domuzyaği bulunmasından endişe ettim.birileri bana biri Türk diğeri daha önce adını duymadığımız iki tane güvenilir yiyecek markası söylediler.Sonra ben birilerine Türklerin yaşadığı şehrin olup olmadığını sordum. Bana bir şehir söylediler ve ben Türklerin yaşadığı o ßehre giittim.orada bahçeli bir eve girdim.orada bir aile yâşiyordu onlara o şehirde kalabileceğini bir yer olup olmadığını sordum onlar da bana öyle bir yer olmadığını söylediler fakat evlerine de davet etmediler. Ben kalacak bir yerim olmadığı için biraz endişeliydim fakat orada kalmak için de onlardan Rica etmekten çekindim bu arada bahçede saman sarısı renginde küçük bir at vardı bu arada annem gelmişti oraya annemle birlikte uçakla dönecektik Türkiye ye. Orakiler bîzi yemek için alıkoydular biz de uçağın kalkmasına daha zaman olduğu için kabul ettik sonra annem evin içine girdi ben evin bahçesi dışına bakarken evin etrafının hani ekin biçilirde tarlalar sarı sari kalır ya o şekilde parça parça ve sira sira arsalar vardı fakat bu arsalar arasında yer yer yeşil alanlar da var dı fakat yeşil alanlar azdi

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,