RuyaTabirleri.com

Rüyada Taş Yağması

Rüyada taş yağması, kötü, hayırsız ve kişi için üzücü haberlerin söz konusu olduğunu bildiren rüyalardan biridir. Kim görürse görsün büyük bir uğursuzluğa delalet eden rüya, aynı zamanda hastalık belirtisidir. Genellikle kişinin aniden ortaya çıkan ve tedavisi mümkün olmayan bir hastalık yüzünden kısa sürede yatağa düşeceğine, akabinde de acı çekerek vefat edeceğine yorumlanır. Hayırlı rüyalardan olmadığı gibi, İslami açıdan da yorumlanması gerekir. Taş yağması günahların çokluğuna işarettir. Kişinin hayatında aşırı derecede zevke düştüğüne, kimseyi dinlemediği için sürekli hatalar yaptığına, şirk koştuğuna veya dinden çıktığına da delalet eder. Çıkılacak her yoldan eli boş dönmek, hayallerin sona ermesi, bir türlü refaha erememek gibi anlamlara da gelen rüya, nazar ve uğursuzluk dolu bir geleceğin varlığına da tabir edilir.

Rüyada Gökten Taş Yağması

Taş yağması ile aynı şekilde yorumlanır ancak ilave olarak bilinmeyenden gelen bir kötülüğün de işaretidir. Kişinin başına gelecek bir işin hayırdan çok şerre neden olacağına, üzüntü duyulacak kötü haberler alınacağına, şanssızlıkların bir türlü sona ermeyeceğine tabir edildiği gibi, hastalıklar, nazarlar ve aksiliklerle boğuşulması gereken zor ve çile dolu günlerin yaklaştığına da haber verir.

Rüyada Yaz Günü Taş Yağması

Güzel bir hayat süren, sağlığı yerinde olan kimseler için bir anda tüm hayatın tam tersi şekilde bir hale gelmesine yorumlanır. İyi gelişmelerin, kişiyi mutlu eden haberlerin sonuna gelindiğini, bundan sonraki sürecin çok zor geçeceğini ve alınacak kötü haberlerle moral açıdan da giderek zayıf bir hale gelineceğini tabir eder.

Rüyada Taş Yağmasının Psikolojik Yorumu

Kişinin batıl inançları olduğunu ve bu inanış şekillerini benimsemenin yanı sıra sık sıkıya tutunduğunu gösterir. Toplumsal yaşamı olduğu kadar, kişinin ikili ilişkilerinde de ciddi sorunlara neden olan bu durumun tedavi edilmediği sürece kişiyi daha da mutsuz edeceğini de ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: