RuyaTabirleri.com

Rüyada Taş Yağması

Rüyada taş yağması, kötü, hayırsız ve kişi için üzücü haberlerin söz konusu olduğunu bildiren rüyalardan biridir. Kim görürse görsün büyük bir uğursuzluğa delalet eden rüya, aynı zamanda hastalık belirtisidir. Genellikle kişinin aniden ortaya çıkan ve tedavisi mümkün olmayan bir hastalık yüzünden kısa sürede yatağa düşeceğine, akabinde de acı çekerek vefat edeceğine yorumlanır. Hayırlı rüyalardan olmadığı gibi, İslami açıdan da yorumlanması gerekir. Taş yağması günahların çokluğuna işarettir. Kişinin hayatında aşırı derecede zevke düştüğüne, kimseyi dinlemediği için sürekli hatalar yaptığına, şirk koştuğuna veya dinden çıktığına da delalet eder. Çıkılacak her yoldan eli boş dönmek, hayallerin sona ermesi, bir türlü refaha erememek gibi anlamlara da gelen rüya, nazar ve uğursuzluk dolu bir geleceğin varlığına da tabir edilir.

Rüyada Gökten Taş Yağması

Taş yağması ile aynı şekilde yorumlanır ancak ilave olarak bilinmeyenden gelen bir kötülüğün de işaretidir. Kişinin başına gelecek bir işin hayırdan çok şerre neden olacağına, üzüntü duyulacak kötü haberler alınacağına, şanssızlıkların bir türlü sona ermeyeceğine tabir edildiği gibi, hastalıklar, nazarlar ve aksiliklerle boğuşulması gereken zor ve çile dolu günlerin yaklaştığına da haber verir.

Rüyada Yaz Günü Taş Yağması

Güzel bir hayat süren, sağlığı yerinde olan kimseler için bir anda tüm hayatın tam tersi şekilde bir hale gelmesine yorumlanır. İyi gelişmelerin, kişiyi mutlu eden haberlerin sonuna gelindiğini, bundan sonraki sürecin çok zor geçeceğini ve alınacak kötü haberlerle moral açıdan da giderek zayıf bir hale gelineceğini tabir eder.

Rüyada Taş Yağmasının Psikolojik Yorumu

Kişinin batıl inançları olduğunu ve bu inanış şekillerini benimsemenin yanı sıra sık sıkıya tutunduğunu gösterir. Toplumsal yaşamı olduğu kadar, kişinin ikili ilişkilerinde de ciddi sorunlara neden olan bu durumun tedavi edilmediği sürece kişiyi daha da mutsuz edeceğini de ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Taş Yağması İle İlgili Rüyalar;

  1. gülçin (04 Aralık 2016 saat: 17:29)

    Rüyamda anneannem ve dayım ile gezmeden geliyorduk ben tek başıma biraz hızlandım Sonra tam bizim evin önünde geldim gökten siyah büyük taşlar başıma daha çok beyin tarafıma siyah büyük taşlar yağdığını gördüm koşarak eve girdiğim anda pencere ile baktığımda taş yağması kesilmişti.anneannem dışarıda taşı eline aldı iyiki başın kanamadı dedi…

  2. Tubiş (01 Aralık 2016 saat: 07:10)

    Rüyamda metro ya da izban yoluyla yolculuk yaparken bi anda yukarısı açık ama hava alabilen bi tünelde kaldığımızı gördüm birçok insan rayların dışına duvara yaşlanmış otururken ben babamın dizine başımı koymuş ayaklarım rayların üzerinde uzanırken gördüm kendimi bi anda gökyüzüne baktığımda gökten küçük büyük iri iri taşların heryeri yıkarak üzerimize düştüğünü ve bunun nedeninin mahsur kaldığımız yerin yan tarafında bomba patladığını bu yüzden de böle bisi olduğunu söylüyorlardı taşlar zaten üzerime düştükten sonra direk gözlerimi açtım ve uyandım bunun ne anlama geldiği hakkında bi fikrim yok.. Bilen varsa açıklayabilir mi bunun ne anlama geldiğini

  3. Helen avesta (25 Kasım 2016 saat: 23:56)

    Rüyamda gõkten kayalar yağıyor dünya yıkılıyor ben koşuyorum bir arkadaşım yerde yatıyor onun ölüp ölmediğine bakiyorum arkadaşım yaşyor yaşamasına seviniyorum tam ona dokunduğum esnada yağan kayalar birer bulut oluyor.bunun yorumunu yaparsanız sevinirim.

  4. Helen avesta (25 Kasım 2016 saat: 23:53)

    Rüyamda gõkten kayalar yağıyor dünya yıkılıyor ben koşuyorum bir arkadaşım yerde yatıyor onun ölüp ölmediğine bakiyorum arkadaşım yaşyor yaşamasına seviniyorum tan ona dokunduğum esnada yağan tayalar birer bulut oluyor.bunun yorumunu yaparsanız sevinirim.

  5. Mehmet şahin (19 Ağustos 2016 saat: 09:13)

    Rüyamda kuzenimle beraber metroya bindik. Önce metro da kavga çıktı. Bizde onlara bulaşmadan başka bir yerden çıkalım dedik başka bir tarafa geçtik. 5 dakika yurumedik tam ufuktan aşağı yukarı doğru taşlı bir kum tabakası yukselmeye başladı tüm gökyüzünü kapladı. Metronun içinden de büyük büyük kayalar yuvarlanarak girişleri kapatıyordu son anda içeri girdim ama bütün kum üzerindeydi kuzenim kurtardı.

  6. Hüseyin (18 Ağustos 2016 saat: 10:53)

    Rüyamda Bir sürü yaratık gördüm 2 büyük mağaranın ortasındaydık mağaranın girişine beni bir ağ gibi bir şeyin içine koymuşlardı.Mağaranın girişinde atatürk’ün heykeli vardı.Bir sürü yaratık birden bana saldırmaya başladı beni ısırdılar parçaladılar gözlerimi çıkarttılar yaratıklar bana parçalarken üstümede büyük taşlar kayalar düşüyordu.Ardından kendimi bir çölede buldum çöle mısırlılar ve suudi arabistanlılar savaşa girmişti her yerim kan içindeydi savaştan kaçtım.Ardından kendimi evde buldum ve sonra kendi kendime şöyle söyledim’ben biliyorumki ilerde çok mutlu olacağım’ dedim kendi kendime ardından banyoya girdim yıkandım ardından uyandım.Uyandıktan 2 dakika sonra banyoya girip duş aldım.

  7. Nazım can (09 Mayıs 2016 saat: 06:40)

    Rüyamda bi kız gördüm sol gözü dönüktü sonra o kızı gönderdim ondan daha güEl bi kız geldi onunla eve çıktım uyuduk külagıma bi fısıltı geldi uyandım evin tavanından taş yağıyordu kızı kaldırdım ama yaşlar bana isabet etmiyor kı kaştı aynaya bakıyordu o ara oturduğunda taşlar kızın üzerine yağdı komple onu sardılar tamamen tam elimi taşı kaldırmak için hareket ettiğimde kuşağında kahkaha sesleri yükselmeye başladı elimi kolumu kaldıramadım o ara annem geldi ne olur dedi evden çıkmaya kalktık o kadar şey olurken de kardeşim banyoda müZik dinliyordu

  8. Feride (15 Mart 2016 saat: 19:07)

    Rüyamda önce küçük bi kız erkek arkadaşımla bize taş atıyodu. Biraz yürümek için hareket ederken karşıdan simsiyah bi bulutun geldiğini gördüm. Bi anda kendimi evde buldum. Kardeşimle evdekilere bağırarak tüm camları kapattık. Kara bulut binanın tam tepesinde durdu ve aniden taş yağmaya başladı. Kocamna kocaman taşlar tüm binayı boylu boyunca sarmıştı. Camlar basınçtan dolayı kırılacak gibi duruyodu. Ve birden bulut kayboldu. Taşlarda yok olmaya başladı. Değişik bi rüyaydı.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,