RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Taşımak

Rüyada taşımak, iki şekilde tabir edilir. Rüyayı gören kişi eğer, bir yük taşıyorsa, iş hayatında ve aile hayatında yaşadığı sorunları hiç kimseden destek, yardım ve akıl almadan sadece kendi yetenek ve becerisi ile ortadan kaldıracağına delalet edilir. Rüya sahibi eğer yiyecek bir şey taşıyorsa, iş hayatında yaşayacağı güzel ve hayırlı olaylardan ötürü çok kazanç elde edip zengin olacağına işaret edilir.

Rüyada Eşya Taşımak   

Rüyada eşya taşımak, iş hayatında yapılacak işler ile ilgili sorumluluk alınan alanda çok dikkatli ve titiz çalışarak başarı elde etmeye tabir edilir.

Rüyada Bir Yerden Başka Bir Yere Eşya Taşımak  

Rüyada bir yerden başka bir yere eşya taşımak, uzun zaman boyunca çekilen sıkıntılardan ve yaşanan parasal krizlerden kurtulmaya ve genişliğe çıkıp rahat bir nefes almaya delalet edilir. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin, insanlar tarafından pek hoş karşılanmayan davranışlar sergilediğine ve bu davranışlarını düzeltmesi gerektiğine yorumlanır.

Rüyada Yük Taşımak  

Rüyada yük taşımak, iş hayatında çok büyük sorunlar ile karşılaşıldığında bu sorunların hızlı ve akıllıca çözülmesi üzerine yöneticiler tarafından takdir edilip üst bir mevkiye terfi ettirilmeye delalet edilir. Aynı zamanda, kazanılan paraların bir kısmının hayır için ve iyilik için harcandığına işaret edilir.

Rüyada Ağır Bir Yük Taşımak  

Rüyada ağır bir yük taşımak, rüyayı gören kişinin, çok zor bir işte çalıştığına ve bu işte başarılı olduğu zaman çok zengin olup refah içinde yaşayacağı bir hayata adım atacağına tabir edilir.

Rüyada Şarap Taşımak  

Rüyada şarap taşımak, rüya sahibinin, davranışları, tutumları ve yaptığı şeyler ile hem kendisini hem de etrafında kendisini seven, sayan ve örnek alan kişileri kötü yola sürüklediğine işaret edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: