RuyaTabirleri.com

Rüyada Taşındığını Görmek

Rüyada taşındığını görmek, duygular arasında gidip gelmeye, bir duygu durumundan diğerine geçileceğine, güzel ve kötü duyguların birarada yaşanacağına ve çok güzel olayların baş göstereceğine tabir eder. Rüya sahibinin, iş hayatında kazanacağı, çok güzel ve büyük işler yapmasına katkı sağlayacak ve çok büyük sorumluluk ve özen gerektiren bir yetkiye sahip olacağına rivayet eder.

Rüya sahibinin hayatında değişikliklere sebep olacak olaylara ve bu olayların çok büyük bir şekilde rüyayı gören kişiyi etkileyeceğine, hayatında yeni ufuklar açacağına, hiç bilmediği ve daha önce görmediği alanlara ve yerlere sürükleyeceğine ve yaşamını neredeyse baştan aşağı değiştirmesine vesile olacağına yorulur.

Rüyada Başka Bir Yere Taşındığını Görmek

Hayat içerisinde duygular arasında gidip gelmeye, huzur içerisinde yaşamaya, sıkıntılardan kurtulmaya, yaşanan sorunlarda en kısa sürede çözüme ulaşmaya, iş hayatında yaşanan sıkıntılardan ve sorunlardan ötürü çok sıkıntılı bir duruma düşmeye  ve büyük bir parasızlık çekmeye tabir eder.

Rüyada Birinin Taşındığını Görmek

Rüya sahibinin, iş hayatı ya da eğitim hayatında ortaya çıkacak bir sorunun çözüme kavuşması için uzun bir yolculuğa çıkacağına ve çok hayırlı haberler ile geri döneceğine işaret eder.

Rüyada Başka Şehre Taşındığını Görmek

Rüya sahibinin, yeni  başlangıçlar yapmasına, sıkıldığı eski hayatından arınıp yeni ve farklı bir hayat kurmasına, daha önce görmediği ve yaşamadığı tatlara varmasına, yeni bir iş bulup yeni bir kariyer yapma çabasına gireceğine, ailesinin çok seveceği hayırlı bir kısmet ile hayatını birleştireceğine ve çok daha huzurlu ve mutlu bir kişi olacağına delalet eder.

Rüyada Evden Taşınmak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok sıkıntılı ve zor bir döneme gireceğine ve çok büyük maddi ve manevi sorunlar ile karşılaşacağına alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: