RuyaTabirleri.com

Rüyada Taşınma Görmek

Rüyada taşınma görmek, tek şekilde tabir edilmez. Rüyada taşınma görmek, her ne kadar genel anlamıyla değişiklik yaşamaya rivayet edilse bile rüya sahibinin uykusunda iyi, temiz, ferah ve nezih bir yere taşınma görmesi hayırlara yorulur ve sıkıntılarından, dertlerinden, zorluklarından kurtulacağı şeklinde kabul edilir. Fakat rüya sahibinin uykusunda kötü, pis ve karanlık bir yere taşınma görmesi hayal kırıklığı yaşayacağına, üzüleceğine ve borçlanacağına rivayet edilir.

Rüyada Başka Bir Eve Taşınma

Rüyada başka bir eve taşınma da, taşınma gibi yorumlanır ve hem olumlu hem de olumsuz şekilde tabir edilir. Rüya sahibinin uykusunda daha iyi bir eve taşınması mutluluk, sevinç, müjde ve olumlu gelişmeler demektir. Rüya sahibinin uykusunda kötü bir yere taşınması da kötü günler geçireceğine, düşünceli ve dalgın olacağına alamet eder.

Rüyada Taşınma Hazırlığı Yapmak

Rüyayı gören kişinin yeni kararlar almak, yeni adımlar atmak ve yeni girişimlerde bulunmak üzere olduğuna işaret eder. Rüya sahibinin hayatında yeni bir sayfa açmak istediğine, geçmişteki başarısızlıklarını, mutsuzluklarını ve dertlerini unutmak istediğine delalet eder.

Rüyada Evden Taşınma

Rüyayı gören kişinin gecekondu gibi bir yerden daha lüks bir eve taşındığını görmesi makamının yükseleceğine ve itibarının artacağına rivayet edilir. Ama rüya sahibinin konforlu ve sıcak bir apartman dairesinden bir gecekonduya ya da yıkık, dökük ve eski bir eve taşınması ise ticarette zarar edeceğine, darlığa düşeceğine ve düzeninin bozulacağına yorulur.

Rüyada Yeni Eve Taşınma

Rüyada yeni eve taşınma şans olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin güzel fırsatlar elde edeceğine, doğru işler yapacağına, iş sahibi olacağına, daha geniş bir rızka kavuşacağına alamet eder ve rüya sahibinin yaşamında olumlu, güzel ve hayırlı değişiklikler olacağı anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: