RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Taşlanmak

Rüyada taşlanmak, rüyada taşlanan kişinin işlediği günahlarının affedileceğine, yaşadığı sıkıntıların son bulacağına, hayat içerisinde her zaman iyi insanlar ile karşılaşacağına ve çok hayırlı ve güzel günler görerek mutlu olacağına tabir edilir. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin, iş hayatında parasal bir sıkıntı içine gireceğine, çok hayırlı işler için vermesi gereken kararı vermekte geç kalacağına ve sorumluluktan kaçması yüzünden mutluluktan uzak kalacağına yorumlanır.

Rüyada Taşlandığını Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok büyük sıkıntılara gireceğine, sorunların ardı ardına geleceğine, yapılan hataların büyük belalar getireceğine, yapılan çalışmalardan ötürü büyük borçlar altına gireceğine ve sıkıntılı zamanlar yaşanacağına alamet edilir.

Rüyada Evi Taşlanmak

Rüya sahibinin, hanesi içinde çok büyük tartışmalar yaşanacağına, aile bireyleri arasında sürtüşmeler olacağına ve bu olayların aile bireyleri tarafından tanınan ve çok sevilen bir kişinin eve koyduğu fitneden kaynaklanacağına işaret eder. Ayrıca, rüyayı gören kişinin, yaptığı hatalar ve işlediği günahlardan ötürü çok pişman olacağına ve büyük bir vicdan muhasebesi yapacağına yorulur.

Rüyada Birileri Tarafından Taşlanmak

Uzun zamandan beri düzgün bir şekilde devam eden iş hayatının yaşanan olaylar yüzünden daha kötüye gideceğine, işteki ortaklardan ihanet görüleceğine, parasal olarak büyük sıkıntılar yaşanacağına ve kolay gitmesi gereken işlerin çok zor bir hal alacağına delalet eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin yakın bir arkadaşının işlerine engel olacağına, çok

Rüyada Başkası Tarafından Taşlanmak

Alınan bütün önlemlere rağmen iş hayatında zarar getirecek işlere girileceğine, neredeyse göz göre göre çok büyük bir sorunlara yelken açılacağına ve para konusunda çok zor ve sonu karanlık yollara girileceğine tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!