RuyaTabirleri.com

Rüyada Taşlı Yol Görmek

Rüyada taşlı yol görmek, hayat koşullarının kişinin istediği gibi olmayacağına, her ne kadar çabalasa, elinden geleni yapsa da pek çok zorlukla karşılaşıp, göğüs germek zorunda kalınacağına yorumlanır. Taşlı yol gören kişiler şu an iş açmak için doğru zamanda değillerdir ve özellikle ticaret yapanlarda ekonomik koşullara bağlı olarak yaşanacak maddi sorunlara alamettir. Borçların ödenmesinde güçlük çekileceğini, kişinin var olan birikimini yavaş yavaşa eriterek daha büyük sıkıntılarla karşılaşmak zorunda kalacağına da yorulur. Bekar bayanlar için var olan ilişkilerinde sık sık kavgalar yaşayacaklarını, bu ilişkiyi evlilikle sonlandırmaları halinde mutsuz bir hayata sahip olacaklarını ifade eder.

Rüyada Taşlı Yolda Yürüdüğünü Görmek

Sıkıntıların, zorlukların ve hastalıkların işaretidir. Zor günler geçirildiğine ve bir müddet daha kişinin içinde bulunduğu durumdan kurtulma şansı olmayacağını, bu süreci sabrederek ve olabildiğince sakin bir şekilde karşılaması gerektiğini işaret eder. Gerileme dönemini veya yapılan işlerde bir türlü sonuca ulaşamamayı, yakın geçmişteki başarıların kişiyi istediği noktaya getiremediğini işaret eder. Huzura ihtiyaç duyulan ve kişinin Allah’a sığınıp tevekkül getirerek yaşaması gerektiğinin altını çizen uyarıcı bir rüyadır.

Rüyada Taşlı Yolda Araba Kullanmak

Rüya sahibinin hayalini kurduğu hayatın hiç de sandığı gibi kolay olmayacağını ve emellerine ulaşmak için çıkacağı yolda bin bir güçlükle karşılaşacağını, her zaman daha da ileri gitmek için gücünü toplaması gerektiğine alamettir. Bazı adaletsizliklere ya da haksızlıklara maruz kalınacağını fakat yine de kişinin doğru bildiği yoldan giderek hak ettiği konuma geleceğini de bildirir.

Rüyada Taşlı Yol Görmenin Psikolojik Yorumu

Gereken önemi görememek ve haksızlığa uğradığını düşünmek demektir. Rüya sahibinin çevresinden gelen eleştirileri veya uyarıları kendisine yapılan haksızlıklar olarak görmesi ve giderek yakın çevresiyle kopuşlar yaşaması, ailesiyle arasına gereksiz mesafeler koyup, onları kendisinden uzaklaştırması şeklinde yorumlanır. Pes etmeyen bir karakteri gösterdiği gibi, zaman zaman saplantılı şekillerde hareket edildiğinin de işaretini verir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!