RuyaTabirleri.com

Rüyada Taşlı Yüzük Görmek

Rüyada taşlı yüzük görmek, rüyayı gören kişinin hayallerini daha rahat ve daha iyi bir hayatın süslediği anlamına gelir. Rüya sahibinin yaşamından pek de memnun olmadığına yaşamını zenginleştirme amacı taşıdığına yorulur. Maddi anlamda daha fazla güç sahibi olmak için çabalamaya ve daha iyi makama gelmek için nefes tüketmeye işaret eder.

Rüyada Taşlı Yüzük Taktığını Görmek

Rüyayı gören kişinin amaçlarına nail olacağına rivayet edilir. Rüya sahibi yarınlarını düşünerek kolları sıvayıp giriştiği işlerde istediği başarıyı yakalayarak büyük oranda kar elde edecek demektir. Kişi, girişimlerinden olumlu sonuçlar elde ederek kendine olan özgüvenini yenileyecek ve iç huzuru da yakalayacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Taşlı Yüzük Almak

Bir kişi rüyasında taşlı bir yüzük aldığını görürse eğer onun şansının yaver gideceğine, işlerinin ve hayatının yoluna gireceğine, huzurunun artacağına, sağlığının yerine geleceğine, mallarının ve parasının artması sayesinde zenginliğinin de çoğalacağına tabir edilir.

Rüyada Taşlı Yüzük Hediye Almak

Rüya sahibinin büyük ve önemli işler yapmaya niyetlenerek başarıdan başarıya koşacağına, işinde en iyisi olacağına, bu sayede itibar kazanacağına ve nam salacağına alamet eder. Rüyayı gören kişinin performansının artması sayesinde işinin ehli olacağı anlamına gelir.

Rüyada Taşlı Yüzük Kırılması

Rüyayı gören kişi için şanssızlık olarak kabul edilir. Üzüntüye neden olacak ve rüyayı gören kişinin kendisini kötü ve mutsuz hissetmesine yol açacak bazı kötü olayların baş göstereceğine delalet eder. Rüya sahibi için zorlanacağı günlerin geleceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Taşlı Yüzük Kaybetmek

Rüyayı gören kişinin karşısına çıkacak bazı engellere tabir edilir. Rüya sahibinin yolunda giden işlerinin ve hayatının aksi yönde ilerlemesine neden olacak tatsız durumların ortaya çıkacağına ve kendisinin de sıkıntıya düşeceğine alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!