RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Tatile Gitmek

Rüyada tatile gitmek, rüyayı gören kişinin, iyi bir eğitime, yeterli bilgi ve beceriye ve düzgün bir işe sahip olmadığı için çok kötü bile olsa elinden gelen herhangi bir işte çalışacağına, şartlarının iyi olmamasından ötürü emekli olsa bile çalışmaya devam edeceğine hatta ölmeden çok kısa bir süre öncesine kadar hala çalışacağına alamet eder.

Rüyada Tatile Gittiğini Görmek

Rüya sahibinin, kendi içinde barındırdığı şartların yeterli olmamasından ötürü çok zor durumlara düşse bile sürekli çalışmak zorunda kalacağına, hasta olarak bile çalışmaya devam edeceğine ve uzun yıllar bu şekilde devam edeceğine tabir edilir.

Rüyada Tatile Gitmek İçin Hazırlanmak

Hayırlı bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin, iş hayatında yarım bıraktığı bir işi tamamlamak ya da başladığı bir işi bitirmek için çalışmaya devam edeceğine, tüm sorunlarına rağmen çalışmayı sonlandıracağına ve tüm işleri bitirmeye çalışacağına rivayet eder.

Rüyada Sevgiliyle Tatile Gitmek

Rüya sahibinin, iş hayatında ve aile hayatında hayırlı ve olaylar ile karşılaşacağına, sıkıntılarının ve sorunların son bulacağına, endişelerinin yerini umudun alacağına, yaşanan hastalıkların sona ereceğine, huzurlu günlerin uzak olduğuna ve işlerin daha kötüye gideceğine delalet edilir.

Rüyada Yurtdışına Tatile Gitmek

Rüyayı gören kişinin iş hayatında ve sosyal hayatında çok zor durumlara düşeceğine, sürekli sorunlar ile meşgul olacağına, problemlerinin bitmek bilmeyeceğine,  sıkıntılarının ve sorunlarının biri bitmeden diğerinin kapıda gözükeceğine ve yapılan küçük işlerin de herhangi bir kazanç getirmeyeceğine alamet edilir.

Rüyada Uçakla Tatile Gitmek

Rüya sahibinin, iş hayatında çok zor işlerin altından kolayca kalkacağına, sıkıntıların çözüme ulaşacağına, endişelerin son bulacağına, üzüntülerin en kısa sürede geçeceğine, hayırlı insanlar ile tanışılacağına ve engel olan insanlara rağmen mutlu bir hayat sürüleceğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: