RuyaTabirleri.com

Rüyada Tatile Gitmek

Rüyada tatile gitmek, rüyayı gören kişinin, iyi bir eğitime, yeterli bilgi ve beceriye ve düzgün bir işe sahip olmadığı için çok kötü bile olsa elinden gelen herhangi bir işte çalışacağına, şartlarının iyi olmamasından ötürü emekli olsa bile çalışmaya devam edeceğine hatta ölmeden çok kısa bir süre öncesine kadar hala çalışacağına alamet eder.

Rüyada Tatile Gittiğini Görmek

Rüya sahibinin, kendi içinde barındırdığı şartların yeterli olmamasından ötürü çok zor durumlara düşse bile sürekli çalışmak zorunda kalacağına, hasta olarak bile çalışmaya devam edeceğine ve uzun yıllar bu şekilde devam edeceğine tabir edilir.

Rüyada Tatile Gitmek İçin Hazırlanmak

Hayırlı bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin, iş hayatında yarım bıraktığı bir işi tamamlamak ya da başladığı bir işi bitirmek için çalışmaya devam edeceğine, tüm sorunlarına rağmen çalışmayı sonlandıracağına ve tüm işleri bitirmeye çalışacağına rivayet eder.

Rüyada Sevgiliyle Tatile Gitmek

Rüya sahibinin, iş hayatında ve aile hayatında hayırlı ve olaylar ile karşılaşacağına, sıkıntılarının ve sorunların son bulacağına, endişelerinin yerini umudun alacağına, yaşanan hastalıkların sona ereceğine, huzurlu günlerin uzak olduğuna ve işlerin daha kötüye gideceğine delalet edilir.

Rüyada Yurtdışına Tatile Gitmek

Rüyayı gören kişinin iş hayatında ve sosyal hayatında çok zor durumlara düşeceğine, sürekli sorunlar ile meşgul olacağına, problemlerinin bitmek bilmeyeceğine,  sıkıntılarının ve sorunlarının biri bitmeden diğerinin kapıda gözükeceğine ve yapılan küçük işlerin de herhangi bir kazanç getirmeyeceğine alamet edilir.

Rüyada Uçakla Tatile Gitmek

Rüya sahibinin, iş hayatında çok zor işlerin altından kolayca kalkacağına, sıkıntıların çözüme ulaşacağına, endişelerin son bulacağına, üzüntülerin en kısa sürede geçeceğine, hayırlı insanlar ile tanışılacağına ve engel olan insanlara rağmen mutlu bir hayat sürüleceğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Tatile Gitmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Nejla (15 Aralık 2014 saat: 00:03)

  Sevgilim ile beraber tatile gittik kayalıklarda duruyorduk ell ele tutuşup denize atladık atlarken yüzmeyi fazla bilmediğimi söyledim ben yanındayım dedi fakat ağladıktan sonra ben kayboldum sevgilim beni bir sürü kişi ile arıyordu ..ve ben korkarak rüyadan uyandım

 2. Mine (30 Ekim 2014 saat: 08:11)

  Ruyada ben kendimi,
  Kardesimi ve annemi gørdum tatile cikiyoruz
  Acele ile. Simdi yukardaki kiz beni korkuttu, Ruya icinde
  Ztn yukarda ōlúm den bahsetilmis,
  Bu kiz ruyadan sonra babasi ölmüs. Allah korusun :-(
  Ben veya ailem den biri gidicek diye cok korkuyorum.
  Ölüm den kacilmaz bilincindeyim. Hic bir insan Yasin kac Olursa olsun hazir degildir. Icime korku düsdü. Insallah ölümlûk birsey yoktur. Kûcük sikintilar vardir. Yasim 31 ne evlendim ne cocugum oldu. Insallah görecek gúnlerim olucak. A. E. O. Selamlar Mine

 3. aslı arayancan (22 Mart 2014 saat: 10:37)

  merhaba,benim babam vefat edeli 15 gün oldu.babam hastayken ölmeden önce annem babam ve kendimi rüyamda bikaç sefer tatile gittiğimizi çok mutlu olduğumuzu görüyordum.babam hep tebessüm ediyordu.deniz kumsal masmavi gökyüzü vardı hep rüyalarımda.babam vefat ettikten sonrada 1-2 defa aynı rüyaları görmeye devam ettim.bana burda bi mesajmı verilmeye çalışılıyor merak ediyorum bitürlü anlamını çözemiyorum.yardımcı olursanız sevinirim.teşekkürler..

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,