RuyaTabirleri.com

Rüyada Tatlı Almak

Rüyada tatlı almak, her türlü girişimin başarı ile sonuçlanacağına ve kişinin beklediklerinden de iyi bir hayat standardına ulaşacağına işaret eder. Hayırlı haberlere ve sevince yorumlanan rüya aynı zamanda ani gelişen güzel olaylara veya yolculuklara da yorumlanır. Rüyasında tatlı alan kişi hayırlı bir kutlamaya katılır veya bekar ise nişanı olur. Evli kişiler için de yeni bir bebeğin müjdecisidir. Çocukları olanlar için de onların eğitim hayatları veya iş yaşamları ile ilgili müjdeli haber almak, kutlama yapmak ve sevinmek gibi anlamlara gelmektedir. Rüyasında tatlı alan kişinin ağzının tadı her zaman yerinde olur ve ailesiyle mutlu, huzurlu bir yaşam sürer.

Rüyada Tatlı Görmek

Yakın zamanda kişinin karşısına çıkacak çok önemli kısmet ve fırsatlara yorumlanır. Tam olarak rüya sahibinin başında şans güneşinin ışıldadığı ve talih kuşunun konduğu da tabir edilir. Tatlı görmek, sağlık sorunlarının hallolacağına, maddi açıdan borçların ödeneceğine, kazanılan paranın artacağına, hediyeler alınacağına veya güzel sürprizlerle karşılaşılacağına işaret eder.

Rüyada Tatlı Yemek

Her sıkıntının altından kalkılacağına ve kişinin tek başına ayakta durup bütün dertlerini sona erdirecek kudrete sahip olacağına, ailesine ve çevresine örnek olacak bir birey olarak yaşayacağına yorumlanır. Rüyasında tatlı yiyen kişi emrinde çalışanlara iyi davranan bir yönetici olur. Bekar kişiler ise evlilikle sona erecek bir tanışma veya kısmete de anlamlandırılır. Diğer bir yoruma göre ise, yurt dışında yaşayan kimselerin yurda kesin dönüş yapacağı ve hasret çekenlerin sevdiklerine kavuşacağı şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüyada Tatlı Almak Psikolojik Yorumu

Beklenmedik güzel gelişmelerin olduğu bir dönemde kişilerin yaşadıkları mutluluk ve huzurun rüyalarda ortaya çıkmasına yorumlanabileceği gibi, rüya sahibinin çevresinde sevdiği biri veya birilerine yapmayı düşündüğü güzel bir sürpriz veya vermeye hazırlandığı önemli bir habere de yorumlanır. Pozitif duygu ve düşüncelerin rüyada ortaya çıkmış halidir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Tatlı Almak İle İlgili Rüyalar;

  1. Zeynep (09 Aralık 2016 saat: 12:38)

    Rüyamda anneme hayırlı olsun ziyareti için tulumba tatlısı almak için pastaneleri geziyordum hiç bir yerde tulumba tatlisi bulamıyordum başka tatlı almak için pastan eye girdiğimde küs olduğum kardeşimle karşılaştım benden tatli istedi hem kendim yedim hem ona aldım. Rüyam bu ne anlama geldiğini yorumlarsaniz memnun olurum

  2. Gülnur (23 Ocak 2016 saat: 10:43)

    Selam.Ben dün gece rüyamda bir işte başarılı olduğumu ve etrafımdaki herkesin beni kıskandığını gördüm.Bu sırada annem geldi ve bana para verip çikolata almamı söyledi ,ben de aldım.Önce kendim yedim sonra etraftakilere dağıttım.Ve annemle eve doğru yürümeye başladık.Yolda annem benim için en sevdiğim kurabiyelerden aldığını ve evde olduğunu söyledi sonra uyandım.Bu rüyamın tabiri nedir?Şimdiden teşekkürler…

  3. leman (20 Ekim 2015 saat: 09:36)

    Rüyamda başka bir şehir e gezmeye gitmişim orada da tatlı, simit türü pasta ve babama siyah renk bir pantolon alıyorum.babamda benle beraber aynı yerdeymiş ama ben herkese yediriyorum tatlıdan ve oradan gelmek istemiyorum orada da arkadaşın nişanı varmış onlar bırakmıyorlar.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,