RuyaTabirleri.com

Rüyada Tatlı Görmek

Rüyada tatlı görmek güzel şeylere delalet eder. Borçlardan, sıkıntılardan, zorluklardan kurtulmaya, sağlığa kavuşmaya, hasretin bitmesine işaret ederken aynı zamanda yeni iş ve kazanç kapılarına delalet eder. Rüyasında tatlı gören kişi, gurbetteyse ailesine kavuşur, sağlığını yitirmişse, şifa bulur, yalnızsa aşkla karşılaşır. Aynı zamanda doğru yola dönmeye ve hak yolunda hayırlı işler yapma şerefine nail olmaya işarettir. Rüyasında tatlı gören kişi, okumaya çok heves edecek, büyük, güçlü, saygın ve muhterem bir kişi olacak demektir.

Rüyada Tatlı Yemek

Rüyada tatlı yemek iyi şeylere işarettir. Rüyasında tatlı yediğini gören kişi eli açık, yüreği açık, yardımsever, merhametli ve iyi kalpli kişidir. Rüyasında tatlı yediğini gören kişinin tüm işleri rast gider ve şansı açık olur.

Rüyada Sütlaç Yemek

Rüyasında sütlaç yediğini gören kişi büyük bir kazanç elde edecek ve tüm sıkıntılarından kurtulacak demektir.

Rüyada Baklava Görmek

Rüyada baklava görmek alınacak olan güzel bir habere işaret eder. Rüyasında baklava gören kişi kendisini çok mutlu edecek bir haber alacak demektir.

Rüyada Baklava Yemek

Rüyada baklava yediğin gören kişi, çalışmadan, zahmete girmeden bir yerden maddi kazanç sağlayacak demektir. Atasından ya da dedesinden kendisine toprak, arsa ya da para kalacak demektir.

Rüyada Baklava İkram Etmek

Rüyada baklava ikram etmek büyük ve güzel bir gelişme anlamına gelir. Rüyasında baklava ikram ettiğini gören kişi ya büyük bir işe atılacak ya da büyük bir iş teklifi alacak demektir.

Rüyada Hamur Görmek

Rüyada hamur görmek hem güzel hem de hayırlı şeylere işaret eder. Rüyasında hamur gören kişi çok yakında sıkıntılardan, zorluklardan, borçlardan kurtulacak demektir. Hasta kişinin şifa bulacağına, esir olanların özgürlüğüne kavuşacağına ve mutluluğa ereceklerine delalettir.

Rüyada Tatlı Yapmak

Rüyada sütlü tatlı yapmak, pratik kimse olmaya yani en zor ve en kısıtlı zamanlarda bile kendini kurtaracak zekaya sahip olmaya ve bu sayede basit alternatfleri kullanarak karşıdakini memnun etmeyi becermeye alamet eder. Rüyada hamurlu tatlı yapmak, rüya sahibinin özel kimse olmak ve sadece usta olanların yapacağı kadar özel işlerde başarı göstermek istediği anlamına gelir. Rüyada tatlı yapan birini görmek, kişinin de nasibinin olduğu bir olayın gerçekleşmesi ya da durumun ortaya çıkması bunun da kişiyi çok memnun etmesi demektir.

Rüyada Tatlı İkram Etmek

Rüyada komşulara tatlı ikram etmek, gerginlik ya da tartışma yaratacak bir konuda taraflara tatlı sözler ederek arada uzlaşmayı sağlamaya ya da doğrudan rüya sahibini ilgilendiren ve üzerinde anlaşmazlık yaratan bir konuda karşı tarafı ikna etmeyi başarmaya yorulur. Rüyada anne babaya tatlı ikram etmek, büyüklerin kadrini kıymetini bilmeye, onlara karşı her zaman saygılı olmaya, onları aşmamaya ve sözlerinin üstüne söz söylememeye delalet eder. Rüyada düşmana tatlı ikram etmek, aradaki husumeti unutmaya ve el sıkışarak düşmanlığı bitirme kararı almaya alamet eder.

Rüyada Tatlı Ve Ekmek Görmek

Rüyayı gören kişinin aylık gelirinin hem zorunlu hem de keyfi ihtiyaçlarını gidermeye yettiğine işaret eder. Kişinin maddi anlamda büyük ve ulaşılmaz beklentilerinin olmadığına bu sayede de maaşının kendisince deyim yerindeyse gül gibi geçinip gitmesine yettiğine yorulur. Rüyada birine tatlı ve ekmek vermek, çaresiz bir kimseye sahip çıkmak, ona faydalı olmak ve onunla aşını ve evini paylaşmak anlamına gelir. Rüyada birinden tatlı ve ekmek almak, kendisi sayesinde ulaşılacak rızka, işe ve huzura vesile olacak hayırlı bir kimseye yorulur.

Rüyada Tatlı Satmak

Ticarette ya da meslekte insanların talep ve istekleri doğrultusunda ilerlemeye ve bu konuda sürekli değişiklik yapmaya yani kendini tekrar etmemeye en çok da bunun için merak uyandırmaya ve ilgi görmeye işaret eder. Rüyada tulumba tatlısı satmak, rüya sahibinin sürümden kazanmasına (uygun fiyat olduğu için çok satmasına) vesile olacak bir tezgah kurmasına ve iyi gelir sağlaması demektir. Rüyada ekmek tatlısı satmak, bireysel zevklere ve isteklere yönelik üretim yapmaya ve en fazla bu işte başarılı olmaya delalet eder.

Rüyada Tatlı Dağıtmak

Rüyada mahalleye tatlı dağıtmak, görülen kötü bir rüya ya da atlatılan bir kaza nedeniyle veya tam tersine bir dileğin gerçekleşmesinden dolayı lokma yapıp dağıtmak anlamına gelir. Rüyada misafire tatlı dağıtmak, bir toplumda ya da kalabalıkta güzel konuşmalar ve hareketlerle dikkat çekmeye ve ilgi görmeye yorulur. Rüyada tatlı dağıtan birini görmek, rüya sahibine karşı sözünü ve yeminini tutacak bir insanın varlığı anlamına gelir. Rüyada ev tatlısı dağıtmak, deyim yerindeyse el emeği, göz nuru bir hediye vermeye, rüyada hazır tatlı dağıtmak da ulaştırılacak bir hediyeye aracılık etmeye ve onu verilmesi gerek kişiye ulaştırmaya işaret eder.

Rüyada Tatlı Kutusu Görmek

Rüyada tatlı kutusunun için dolu olduğunu görmek, bir beklentinin gerçekleşmesi sayesinde yaşanacak neşeye ve coşkuya alamet eder. Rüya sahibinin umduğunu bulması demektir. Rüyada tatlı kutusunun boş olduğunu görmek, bir hevesin yarım kalması nedeniyle üzülmeye, mutsuz olmaya ve düş kırıklığı yaşamaya yorulur. Bir yandan da içi farklı dışı farklı yani yaptıkları söylediklerine, söyledikleri de yaptıklarına uymayan bir insana delalet eder. Rüyada birinden dolu tatlı kutusu almak, verdiği sözü yerine getirecek mert bir kimse demektir. Rüyada birinden boş tatlı kutusu almak da tam aksine, çeşitli vaatlerde bulunduğu halde hiç birini yerine getirmeyen, sözüne güvenilmez bir kimsedir.

Rüyada Tatlı Birşey Yediğini Görmek

İş hayatı içinde kazancı arttırmak için yeni yollar aramaya ve yeni çalışmalar yapmaya, mevki makam sahibi olmaya, ana baba hayır duası almaya, insanlar tarafından sevilen ve sayılan bir kişi olmaya, iş yerine yeni elemanlar alıp işleri büyütmeye, bir ortaklık kurmaya ve yeni bir haneye taşınıp düşüncelerdeki olumsuzlukları bir kenara atmaya işarettir. Rüyada tatlı birşey yiyen birini görmek, kişi kendisini zorlayacak olan bir işe girecek, sabır göstermesi sayesinde verdiği emeğin karşılığını fazlasıyla alacak ve kendi işinin patronu olacak demektir.

Rüyada Tatlı Yedirmek

Yapılan işte elde edilen kazancın bir kısmının aile bireylerine ya da sevilen dostlara yardım etmek ya da yapacakları işte ya da ortaya koyacakları projede destek olmak için kullanılacağına, bu sayede aradaki bağların daha da sağlamlaşacağına ve hep birlikte kalkınılacağına delalettir. Rüyada arkadaşa tatlı yedirmek, üstünde çalışılan ve çok büyük başarı getirecek olan bir çalışma sayesinde elde edilecek makamın ve prestijin sevilen bir kişiye destek olmak için kullanılacağına ve kendisinden bolca hayır duası alınacağına alamet eder.

Rüyada Tatlı Su İçmek

Sağlık sorunları ile geçen bir dönemin ardından rüya sahibinin, sağlığına daha fazla dikkat edeceğine, yediğine ve içtiğine özen göstereceğine, doktor kontrollerini geciktirmeyeceğine ve kendi sağlığı için gösterdiği önemi aile bireylerinin sağlığı için de göstereceğine işarettir. Rüyada tatlı su yapmak, uzun ve stresli geçecek olan bir projenin ardından bazı sağlık sorunlarının meydana çıkacağına, ertelenen bir tatile çıkılacağına, bu sayede yaşanan sorunlardan kısa süre içinde uzaklaşılacağına ve hem maddi hem manevi olarak rahata erileceğine delalet eder.

Rüyada Tatlı İstemek

Rüyayı gören kişinin, kendisi ile birlikte birçok kişiye iş imkanı sağlayacak bir proje üzerinde çalıştığına, bu proje için hem bir ortak hem de destek aradığına, bu desteği bulduğu anda projeyi hayata geçireceğine, büyük bir kazanç elde edeceğine ve yeni bir haneye sahip olacağına alamettir. Rüyada sütlü tatlı istemek, rahat bir hayata adım atmak için bazı kararlar verileceği, aile bireylerinden birinin vereceği destekle bu kararların uygulanacağı, bolluk ve bereketin haneye dolacağı ve yapılan hataların telafi edileceği anlamına gelir.

Rüyada Tatlı Tarifi Almak

Eğitim hayatında gösterilecek başarı ile işle ilgili olarak birçok kapının açılacağına, bol kazançlı bir iş hayatına sahip olunacağına, yeni bir şehre yerleşileceğine, yaşanan bir sağlık sorununun üstesinden gelineğine ve mutlu olunacağına rivayet edilir. Rüyada tatlı tarifi vermek, birçok konuda büyük işler gerçekleştireceğine, sıkıntıların ve sorunların üstesinden gelineceğine, zararların telafi edileceğine, kardeşler arasındaki tartışmaların biteceğine ve eşleri birbirine düşürmeye çalışan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına yorumlanır.

Rüyada Tatlı Görmenin Psikolojik Yorumu

Huzurlu ve mutlu geçen günler sayesinde kendisini huzurlu hisseden kişinin, bilinçaltı da bu durumdan nasibini alacak, rüyaları güzellik, ferahlık ve mutluluk anlamına gelen sembollerle dolu olacak demektir. İş konusunda alınacak başarılı sonuçların kişinin kafasındaki bütün karışıklığın bir anda ortadan kalkmasına yol açacağı, böylece kişinin sıkıntı duyduğu bir konuda rahat nefes alıp kendisini daha iyi hissedeceği ve bu rahatlığın rüyaları da ferah ya da neşeli bir hale sokacağı şeklinde yorulur. Aynı zamanda, gerçek hayattaki anlamı ile neredeyse aynı anlama gelen bu rüya, uzun soluklu bir birlikteliğin de kapısının açıldığı bir dönemde görülebilir türdendir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Tatlı Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. ismail (18 Kasım 2015 saat: 09:26)

  ruyamda arkadasimla tatli yiyodum ama tatli bana aci geliyodu oda birden yeme yavas ye nefesin kesilir diodu ole oldu bana cok aci geldi sonra ben baska bi tatli istedim ama onu yedigimi veya yemedigimi hatirlamiyorum su istiyorum onan bogazim yandigi icin icip icmedimi bilmiyorum yardimci olabilirmisiniz

 2. Özlem (02 Kasım 2015 saat: 08:51)

  Rüyamda düğün varmış gibiydi bir yerde tatlı yiyorduk sonra bi adamın bi çocuğu annesinin elinden almak istediğini gördüm bende gittim adamı tutum çocuğa kaç kaç dedim çocuk gittikten sonra adamı bıraktım adam çocuğun beşinden gitti bende arkalarından gittim ama çocuk yoktu…

 3. Tuğba (13 Ekim 2015 saat: 17:48)

  Rüyamda sokağımızdan geçen bir tatlıcıyi görüyorum ucuz sattığı için bikaçtane sini almak istiyorum çocuklara dağıtmak için. Odama girip parayı getirecem bakıyorumki elbise dolabımda para buluyorum bu parayla hepsini alıp çocuklara dağıtacam diyorum hangisini elime alıyorum sahte para oluyor. Sonra bana ait olan ve ne zaman koyduğumu hatırlamadigim bozuk paralar buluyorum

 4. ferhat (11 Ekim 2015 saat: 08:41)

  Bn annem babam sevdigim kiz dayimin kizi yani beraber onlardayir kizin annesi ve babasi yerde yemek sofrasi ve kizin tatli getrmesi baska birsey hatrlamiyim ve ayni gece iki tane kuran getrdi bzim eve satn aldm birini duvara astim biri elimde kaldi
  Not suan kizin ailesi istemedgnden dolayi ayriyiz bir kusgunluk var kizda babasi razi olmasgi icin caresis buralarsan uzaga gtmek istiyo

 5. Büşra Kömürcü (16 Ağustos 2015 saat: 11:04)

  Ben 20 yaşında bir genç kızım, 5 gün önce erkek arkadaşımdan ayrıldım. Benim açımdan çok sorunlu bi ilişki oldu yani bitmesin benim için hayırlı olduğunu düşünüyorum. Rüyama gelirsek rüyamda hamileymişim ve sancım tutmuş doğuma gidiyoruz ama öyle şiddetli bir sancı değil kesinlikle. Doğum anını görmüyorum odada görüyorum kendimi bebek yanımda, insanlar ziyarete geliyolar. Sonra evde görüyorum kendimi tekrar bebek kucağımda gözleri böyle hani derler ya fıldır fıldır :) kadınlar gelmiş eve onların yanına götürüyorum çocuğu, bi kadın dua okumaya başlıyor bebek korkuyor bende öpüyorum sakinleştirmeye çalışıyorum. Bu arada erkek bebek ve hiç emzirmiyorum bebeği.

 6. ilknur (16 Temmuz 2015 saat: 08:39)

  Rüyamda işyerinden bir arkadaşımla (benden büyük bayan) bir yere gittik. Orada işyerinde yine 2 bey oturuyor. Orada tatlı giriyorum hadi tatlı alalım diyorum. Sonra diğerlerine soruyorum. Biri agresif bir tavırla reddediyor. Tatlılar hazırlanırken masanın ūzerinde ekmek görüyorum. Daha sonra cüzdanını açtığımda içinden eski bi saatin çıkıyor. Bu diğerlerinin ilgisini çekiyor bakmak istiyorlar. Diğer agresif olan arkadaşla yine aramızda bi gerginlik oluyor. Bende ona söylüyorum ‘ne kadar agresifsiniz ‘ diye. O da bana aynı şeyi söylüyor. Bu rüya ne anlama geliyor olabilir ?
  Teşekkürler.

 7. Merve ilsu gügercin (10 Temmuz 2015 saat: 09:45)

  Eski bir arkadaşımla burasının bir köyünde dağda dolaşıyorduk. Ni akrabası geldi yanımıza birden yaşlı bi teyze. Sonra arkadaşım birden bana tatlı yiyelimmi dedi bende olur dedim hemen ardından oruçlu olduğum aklıma geldi olmaz ben oruçluyum dedim o da biraz üzüldü biz dağa falan tırmandık birden babannem ve kız yeğenimi gördüm. Yanıma geldiler birden ni tatlıcıya doğru yürüyorduk tatlıcıya geldik sipariş verdik ve ben tatlı tabaklarının altına cam tabakları koydum garson kocaman bi tepkisiyle birsürü tatlı getirdi ve dediki alın diğerleri arka masanın dedi ben 2 tane aldım ve babanneme ve yeğenimin önüne koydum canım istemedi aslında ama bi tuhaf hissettim tatlı büyük kare kesilmiş çıtır çıtır ve üzerine antep fıstığı serpmişlerdi.

 8. Emel (21 Haziran 2015 saat: 01:53)

  Merhaba rüyamda bayrammış.evimiz cok kalabalıktı.herkes biyerlerden cıkıyodu.garip bir telaş vardı.bi taraftan yatak yerde.poşetler ortalıkta.ben ortalıgı toplamaya çalışıyorum.karsımda kanepede oturan genc bir erkek sürekli bana bakıyodu.sonra benden poset istedi bende yerdeki poşeti alacakken kendisi benden önce davrandi.tamam aldım dedi.sonra ben tatlı ikram etmeyi unuttum dedim tam mutfaga gidiodum kızlar cıktı mutfaktan ellerinde tatlılarla.sonra kardesimin nisanlısıyla bana canta almaya gitmisiz bir kapıdan gecerken arkamdan biri beni taciz etti.bende aglamaya basladım.sordular noldu diye bisi yok dedim.yorumlarsaniz cok sevinirim.simdiden teşekkürler

 9. Bir dost (16 Haziran 2015 saat: 13:26)

  Lütfen bu ne demek bana söyleye bilir misiniz ? Lütfen cvp çok merak ediyorum lütfen lütfen Yukardaki tazıyı okudum iyi Şeyler olucak iş hayatında okul hayatında iyi Şeyler olucağını söylüyor benim Yazdığım Ayrıntılar yukarda lütfen okuyup cvp verin

 10. Bir dost (16 Haziran 2015 saat: 13:23)

  bizim çok uzaktan yurtdışından misafirlerimiz geliyo ve o gün de bayram oluyo ben herkese tatlı dağıtıyorum . Ama bazı kişilere tatlı hazırlarken onlar tatlıyı yemiyo. Ben çok çabuk tatlıyı hazırlayamıyorum . Ama yurtdışından gelen akrabalarımıza tatlıyı veriyorum

 11. defne (07 Haziran 2015 saat: 08:21)

  rüyamda okula giderken polisler önüme çıkıyor ve sohbet ediyoruz polislere destek için bişeyler satıyolarmış standlarına gitmemi rica ediyolar bende standa gidiyorum ve hep tatlı olduğunu görüyorum.satın alıyorum tatlıyı.bana tatlıyı bir kutuda veriyor ancak yolda elimden kayıyor ve yolda savruluyor ama tatlı kutudan dökûlmûyor.

 12. tuba (26 Nisan 2015 saat: 10:28)

  Büyük bir cip arabam varmış is cikisi eşimi bekliyorum tam o sirada iş yerinde bana kırgın olan bi arkadaş arabaya biniyor ve önünde de tatlı duruyor. Sonra esim geliyor ve gidiyoruz. Giderken de ben arabayi kullanıyorum . Arkadas esim ve ben sohbet ediyoruz.

 13. Öner Aydın (04 Mart 2015 saat: 11:22)

  rüyamda eski eşimin memleketine gittim , orada her yerde tatlicilar varmiş rüyamda , özel bir baklava arıyorum , bir çok Dükkan geziyorum , sonunda baklava yi bulup satın alıyorum , ve ben yiyorum ikram da ediyorum , Devamında gene eski eşim in babasını ve Kardeşini gördüm, bir kitapçı da kitap dağıtılıyor , 3 kitap alma hakkım var , iki tane İngilizce Sözlük alıyorum, birini bir dostuna hediye ediyorum ama kitap in sayfaları cilt ten kopmuş, onu hediye ediyorum, o esnada eski kayınbiraderim de yanımızda .

 14. mehmet kav (06 Şubat 2015 saat: 21:21)

  S.a bugun saat 6 dan sonra yatagda uzanirken uyaya kalmisim rüyada geçmişten bugüne kadar yaptigim her yerden bi bakmisim kucuklugumde hayvalari otlatirdim ordayim bi köydeki evimdeyim bi ilk calistigom yerdeyim en son calistigim yerdey İstanbul da bi akraba ziyaretimdeyim bi bayramdayim ama hepsinin ortak noktasi çeşit tatlilarlayim misal köydeki evimde yas pasta yiyorum hayvanlati otlattigum yerde başka bi tatil yiyorum yada başka bi yerde tatil goturuyorum misal en son calistigim yerde de kutu dondurmalarda olduğu şerit şerit ttatilinin bi masanin üzerinde aktigini ve yapildigini görüyorum hem yiyorum hem goturuyorum çok tuhafima gitti yazdim hayitli günler inş cevap verirsiniz.

 15. sibel ayaz (15 Ocak 2015 saat: 20:59)

  rüyamda biri tatlı tabağı getirdi bende kızımı ortaya indirdim sonra ben eşime diyorumki gel fotoğraf çekelim sonraeşim siyah bir takım giymişti bende diyorum ki gel fotoğraf çekmeyelim diyorum çıkıp gidiyorum ama orda kötü niyetli bana bakıyor o yüzden ordan ayrıl

 16. Mustafa kemal (05 Ocak 2015 saat: 11:47)

  Rüyamda cumhurbaşkanımız konuşma yapıyor.konuşma bittikten sonra herkes geleneksel kıyafetleri getirip cumhurbaşkanına giydiriyor adamın biri giydirdikten sonra herkes gülmeye başlıyor.C.başkanı gülenlere yabancı bir dille cevap veriyor.Birkaç dakika sonra bayılıyor çevresindekiler yardım ediyor. Sonra benim elimde tatlı şekeriniz mi düştü diye soruyorum kafasını sallıyor ve kendi elimle tatlıyı ona yedirmeye başlıyorum. Yorumlarsanız sevinirim teşekkürler

 17. serkan (20 Aralık 2014 saat: 16:12)

  Rüyamda yemyeşil ağaçla ve çimlerle kaplı bir yerdeyim ağaçlardan hiçbir yer görünmüyor Başbakanlık binasının önündeyim bina çok ihtişamlı krem rengi kil taşlarıyla yapılmış çatısı ve pencereleri kahverengi beyaz perdeleri var yanımda erkek kuzenim var ağaçta bir salIncak var o sırada ayrıldığım ama hala çok sevdiğim kız arkadaşım yanımıza geliyor bana evlene ceği ni söylüyor üzerinde beyaz bir th şort var içimde bir burukluk oluyor ama çok sevini yorum.

 18. korkmax (27 Kasım 2014 saat: 08:15)

  Ruyamda uzun yillardan beri konusmadigim arkadasimla barisiyodum onlarn evindeydim kalabalkkti.ama sessizbi kalabalikti.ve snra cikiyorum yolun kenarinda tepsi tepsi baklava adamlar dagitiyo gidiyorum benim nisanimmis adam
  diyo nikah kiyacaz babam once birakmiyo sonra hoca bizim nikahimizi kiyiyodu.ama yuzuk falan takilmadi ve ruyamdaki nisanlimin yuzunu hic gormedim daha once ama ruyada taniyomusum demek hic yadirgamadim ve lutfen olumlu yorumlayin :)biran once bekliyorum simdiden tesekkur ederim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , , , , ,