RuyaTabirleri.com

Rüyada Tatlı Görmek

Rüyada tatlı görmek güzel şeylere delalet eder. Borçlardan, sıkıntılardan, zorluklardan kurtulmaya, sağlığa kavuşmaya, hasretin bitmesine işaret ederken aynı zamanda yeni iş ve kazanç kapılarına delalet eder. Rüyasında tatlı gören kişi, gurbetteyse ailesine kavuşur, sağlığını yitirmişse, şifa bulur, yalnızsa aşkla karşılaşır. Aynı zamanda doğru yola dönmeye ve hak yolunda hayırlı işler yapma şerefine nail olmaya işarettir. Rüyasında tatlı gören kişi, okumaya çok heves edecek, büyük, güçlü, saygın ve muhterem bir kişi olacak demektir.

Rüyada Tatlı Yemek

Rüyada tatlı yemek iyi şeylere işarettir. Rüyasında tatlı yediğini gören kişi eli açık, yüreği açık, yardımsever, merhametli ve iyi kalpli kişidir. Rüyasında tatlı yediğini gören kişinin tüm işleri rast gider ve şansı açık olur.

Rüyada Sütlaç Yemek

Rüyasında sütlaç yediğini gören kişi büyük bir kazanç elde edecek ve tüm sıkıntılarından kurtulacak demektir.

Rüyada Baklava Görmek

Rüyada baklava görmek alınacak olan güzel bir habere işaret eder. Rüyasında baklava gören kişi kendisini çok mutlu edecek bir haber alacak demektir.

Rüyada Baklava Yemek

Rüyada baklava yediğin gören kişi, çalışmadan, zahmete girmeden bir yerden maddi kazanç sağlayacak demektir. Atasından ya da dedesinden kendisine toprak, arsa ya da para kalacak demektir.

Rüyada Baklava İkram Etmek

Rüyada baklava ikram etmek büyük ve güzel bir gelişme anlamına gelir. Rüyasında baklava ikram ettiğini gören kişi ya büyük bir işe atılacak ya da büyük bir iş teklifi alacak demektir.

Rüyada Hamur Görmek

Rüyada hamur görmek hem güzel hem de hayırlı şeylere işaret eder. Rüyasında hamur gören kişi çok yakında sıkıntılardan, zorluklardan, borçlardan kurtulacak demektir. Hasta kişinin şifa bulacağına, esir olanların özgürlüğüne kavuşacağına ve mutluluğa ereceklerine delalettir.

Rüyada Tatlı Yapmak

Rüyada sütlü tatlı yapmak, pratik kimse olmaya yani en zor ve en kısıtlı zamanlarda bile kendini kurtaracak zekaya sahip olmaya ve bu sayede basit alternatfleri kullanarak karşıdakini memnun etmeyi becermeye alamet eder. Rüyada hamurlu tatlı yapmak, rüya sahibinin özel kimse olmak ve sadece usta olanların yapacağı kadar özel işlerde başarı göstermek istediği anlamına gelir. Rüyada tatlı yapan birini görmek, kişinin de nasibinin olduğu bir olayın gerçekleşmesi ya da durumun ortaya çıkması bunun da kişiyi çok memnun etmesi demektir.

Rüyada Tatlı İkram Etmek

Rüyada komşulara tatlı ikram etmek, gerginlik ya da tartışma yaratacak bir konuda taraflara tatlı sözler ederek arada uzlaşmayı sağlamaya ya da doğrudan rüya sahibini ilgilendiren ve üzerinde anlaşmazlık yaratan bir konuda karşı tarafı ikna etmeyi başarmaya yorulur. Rüyada anne babaya tatlı ikram etmek, büyüklerin kadrini kıymetini bilmeye, onlara karşı her zaman saygılı olmaya, onları aşmamaya ve sözlerinin üstüne söz söylememeye delalet eder. Rüyada düşmana tatlı ikram etmek, aradaki husumeti unutmaya ve el sıkışarak düşmanlığı bitirme kararı almaya alamet eder.

Rüyada Tatlı Ve Ekmek Görmek

Rüyayı gören kişinin aylık gelirinin hem zorunlu hem de keyfi ihtiyaçlarını gidermeye yettiğine işaret eder. Kişinin maddi anlamda büyük ve ulaşılmaz beklentilerinin olmadığına bu sayede de maaşının kendisince deyim yerindeyse gül gibi geçinip gitmesine yettiğine yorulur. Rüyada birine tatlı ve ekmek vermek, çaresiz bir kimseye sahip çıkmak, ona faydalı olmak ve onunla aşını ve evini paylaşmak anlamına gelir. Rüyada birinden tatlı ve ekmek almak, kendisi sayesinde ulaşılacak rızka, işe ve huzura vesile olacak hayırlı bir kimseye yorulur.

Rüyada Tatlı Satmak

Ticarette ya da meslekte insanların talep ve istekleri doğrultusunda ilerlemeye ve bu konuda sürekli değişiklik yapmaya yani kendini tekrar etmemeye en çok da bunun için merak uyandırmaya ve ilgi görmeye işaret eder. Rüyada tulumba tatlısı satmak, rüya sahibinin sürümden kazanmasına (uygun fiyat olduğu için çok satmasına) vesile olacak bir tezgah kurmasına ve iyi gelir sağlaması demektir. Rüyada ekmek tatlısı satmak, bireysel zevklere ve isteklere yönelik üretim yapmaya ve en fazla bu işte başarılı olmaya delalet eder.

Rüyada Tatlı Dağıtmak

Rüyada mahalleye tatlı dağıtmak, görülen kötü bir rüya ya da atlatılan bir kaza nedeniyle veya tam tersine bir dileğin gerçekleşmesinden dolayı lokma yapıp dağıtmak anlamına gelir. Rüyada misafire tatlı dağıtmak, bir toplumda ya da kalabalıkta güzel konuşmalar ve hareketlerle dikkat çekmeye ve ilgi görmeye yorulur. Rüyada tatlı dağıtan birini görmek, rüya sahibine karşı sözünü ve yeminini tutacak bir insanın varlığı anlamına gelir. Rüyada ev tatlısı dağıtmak, deyim yerindeyse el emeği, göz nuru bir hediye vermeye, rüyada hazır tatlı dağıtmak da ulaştırılacak bir hediyeye aracılık etmeye ve onu verilmesi gerek kişiye ulaştırmaya işaret eder.

Rüyada Tatlı Kutusu Görmek

Rüyada tatlı kutusunun için dolu olduğunu görmek, bir beklentinin gerçekleşmesi sayesinde yaşanacak neşeye ve coşkuya alamet eder. Rüya sahibinin umduğunu bulması demektir. Rüyada tatlı kutusunun boş olduğunu görmek, bir hevesin yarım kalması nedeniyle üzülmeye, mutsuz olmaya ve düş kırıklığı yaşamaya yorulur. Bir yandan da içi farklı dışı farklı yani yaptıkları söylediklerine, söyledikleri de yaptıklarına uymayan bir insana delalet eder. Rüyada birinden dolu tatlı kutusu almak, verdiği sözü yerine getirecek mert bir kimse demektir. Rüyada birinden boş tatlı kutusu almak da tam aksine, çeşitli vaatlerde bulunduğu halde hiç birini yerine getirmeyen, sözüne güvenilmez bir kimsedir.

Rüyada Tatlı Birşey Yediğini Görmek

İş hayatı içinde kazancı arttırmak için yeni yollar aramaya ve yeni çalışmalar yapmaya, mevki makam sahibi olmaya, ana baba hayır duası almaya, insanlar tarafından sevilen ve sayılan bir kişi olmaya, iş yerine yeni elemanlar alıp işleri büyütmeye, bir ortaklık kurmaya ve yeni bir haneye taşınıp düşüncelerdeki olumsuzlukları bir kenara atmaya işarettir. Rüyada tatlı birşey yiyen birini görmek, kişi kendisini zorlayacak olan bir işe girecek, sabır göstermesi sayesinde verdiği emeğin karşılığını fazlasıyla alacak ve kendi işinin patronu olacak demektir.

Rüyada Tatlı Yedirmek

Yapılan işte elde edilen kazancın bir kısmının aile bireylerine ya da sevilen dostlara yardım etmek ya da yapacakları işte ya da ortaya koyacakları projede destek olmak için kullanılacağına, bu sayede aradaki bağların daha da sağlamlaşacağına ve hep birlikte kalkınılacağına delalettir. Rüyada arkadaşa tatlı yedirmek, üstünde çalışılan ve çok büyük başarı getirecek olan bir çalışma sayesinde elde edilecek makamın ve prestijin sevilen bir kişiye destek olmak için kullanılacağına ve kendisinden bolca hayır duası alınacağına alamet eder.

Rüyada Tatlı Su İçmek

Sağlık sorunları ile geçen bir dönemin ardından rüya sahibinin, sağlığına daha fazla dikkat edeceğine, yediğine ve içtiğine özen göstereceğine, doktor kontrollerini geciktirmeyeceğine ve kendi sağlığı için gösterdiği önemi aile bireylerinin sağlığı için de göstereceğine işarettir. Rüyada tatlı su yapmak, uzun ve stresli geçecek olan bir projenin ardından bazı sağlık sorunlarının meydana çıkacağına, ertelenen bir tatile çıkılacağına, bu sayede yaşanan sorunlardan kısa süre içinde uzaklaşılacağına ve hem maddi hem manevi olarak rahata erileceğine delalet eder.

Rüyada Tatlı İstemek

Rüyayı gören kişinin, kendisi ile birlikte birçok kişiye iş imkanı sağlayacak bir proje üzerinde çalıştığına, bu proje için hem bir ortak hem de destek aradığına, bu desteği bulduğu anda projeyi hayata geçireceğine, büyük bir kazanç elde edeceğine ve yeni bir haneye sahip olacağına alamettir. Rüyada sütlü tatlı istemek, rahat bir hayata adım atmak için bazı kararlar verileceği, aile bireylerinden birinin vereceği destekle bu kararların uygulanacağı, bolluk ve bereketin haneye dolacağı ve yapılan hataların telafi edileceği anlamına gelir.

Rüyada Tatlı Tarifi Almak

Eğitim hayatında gösterilecek başarı ile işle ilgili olarak birçok kapının açılacağına, bol kazançlı bir iş hayatına sahip olunacağına, yeni bir şehre yerleşileceğine, yaşanan bir sağlık sorununun üstesinden gelineğine ve mutlu olunacağına rivayet edilir. Rüyada tatlı tarifi vermek, birçok konuda büyük işler gerçekleştireceğine, sıkıntıların ve sorunların üstesinden gelineceğine, zararların telafi edileceğine, kardeşler arasındaki tartışmaların biteceğine ve eşleri birbirine düşürmeye çalışan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına yorumlanır.

Rüyada Tatlı Görmenin Psikolojik Yorumu

Huzurlu ve mutlu geçen günler sayesinde kendisini huzurlu hisseden kişinin, bilinçaltı da bu durumdan nasibini alacak, rüyaları güzellik, ferahlık ve mutluluk anlamına gelen sembollerle dolu olacak demektir. İş konusunda alınacak başarılı sonuçların kişinin kafasındaki bütün karışıklığın bir anda ortadan kalkmasına yol açacağı, böylece kişinin sıkıntı duyduğu bir konuda rahat nefes alıp kendisini daha iyi hissedeceği ve bu rahatlığın rüyaları da ferah ya da neşeli bir hale sokacağı şeklinde yorulur. Aynı zamanda, gerçek hayattaki anlamı ile neredeyse aynı anlama gelen bu rüya, uzun soluklu bir birlikteliğin de kapısının açıldığı bir dönemde görülebilir türdendir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: , ,