RuyaTabirleri.com

Rüyada Tatlıcı Görmek

Rüyada tatlıcı görmek, hayırlı bir rüyadır. Kişinin, iş hayatının günden güne çok iyi çalışmalar gerçekleştireceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın zaman içinde kurtulacağına, kendisini kıskanan ve işlerini kötüleyen kişileri yenilgiye uğratacağına, üzüntü, kırgınlık ve sıkıntılarının son bulacağına, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine ve kısa süre içinde çok rahat bir hayata merhaba diyeceğine alamet eder.  

Rüyada Tatlıcı Dükkânı Görmek

Karşılaşılan kötü durumlardan ötürü büyük bir engele denk gelineceğine, uzun uğraşlar ve büyük çabalara rağmen bir türlü aşılamayacağına, aydınlık günlerin gittikçe uzaklaşacağına, zor zamanlar ve musibetler ile karşılaşılacağına, iş hayatında zararlı adımlar atılacağına, yakın zaman içinde üzüntü duyulacak bazı olaylar yaşanacağına ve parasal açıdan büyük kayıplar verileceğine delalet eder.

Rüyada Tatlıcı Dükkânı Açmak

Atılan bütün adımlar sayesinde iş hayatının günden güne daha iyi bir hal alacağına, dertlerin bitip huzura erileceğine, yaşanan kötü olayların çözüme kavuşacağına, iş konusunda deneyimli biri ile kurulan ortaklığın işleri çok iyi yerlere getireceğine, sıkıntının kısa süre içinde sona ereceğine, problemlere çözüm bulunacağına ve zor günlerin biteceğine tabir edilir.

Rüyada Tatlıcı Olduğunu Görmek

Mutluluk ve sevinç ile yorumlanır. Uzun zamandan beri ters giden işlerin yakın zaman içinde düzeleceğine, maddi açıdan çok zor duruma düşüleceğine, atılan adımlar sayesinde büyük fırsatlar elde edileceğine, hayırlı ve güzel olaylar yaşanacağına, üzüntülerin, sıkıntıların ve talihsizliğin sona ereceğine alamet eder.

Rüyada Tatlıcıya Gitmek

Aile hayatında çok güzel, sevinçli ve hayırlı gelişmeler yaşanacağına, Allah’ın izni ile sorunların tamamen son bulacağına, sevilen bir kişi ile kurulacak olan bir ortaklık sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, zarar edilen işlerde kara geçileceğine ve hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!